Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to skąd??? Z głębin mojego zrytego bereta Ciapek sie nie znajdzie do czasu kiedy wezmę sie za wielkie sprzątanie w jaskini. Pewnie się dziad do czegoś przylepił i znajdzie sie przypadkiem. Ostatnio wsiąkł na prawie pół roku Jakby co moge sobie wydrukować nowego z fotki, ale to ostateczność. W końcu jakby sie stary znalazł zrodziłyby sie problemy moralno-etyczne związane z klonowaniem tożsamością, świadomością itd...... Poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie dzisiejszymi kategoriami, a zapominacie że Napoleon rozj..ał 3/4 Europy, W czasie Wielkiej Wojny też 4 lata w okopach wytrzymali, tak mnie sie zdaje że to właśnie ostatecznie złamało ich bojowego ducha, od tamtej pory to juz nie ta sama Armia, ciepłe kluchy o których mówicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kadłub zanitowany Najpierw Zofjia Ciapka szukała ode spodniej strony przecinarą plazmową, ale w stępce też nie znalazła Chyba pora już oficjalnie zmienić mu status z MIA, na KIA, Jak sie nie znalazł z okazji dzisiejszych generalnych porządków w Jaskini, to już jeno cÓT jakiś mógłby go uratować

 

26594649599_802d6c3261_o.jpg

 

Ostatnia fotka wnętrz ( więcej już ich nie zobaczycie ) i gniazd podstawki.

 

37656057464_ed6187970c_o.jpg

 

No i już zlepiony:

 

38370232841_e0fac16fe7_o.jpg

 

26594649819_401d136f6b_o.jpg

 

Tera trza wyprowadzić i dodać to co się Chińczykom nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacun - a artyleria w "kazamatach" będzie ? jak ja będziesz wpasowywał - ?

z czego korzystasz jako dokumnetacji - szukam o tym pancerniku i mało mam - tylko jakies słabej jakosci foty ?

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli nie jest zle - książka do mnie jedzie (własnie zamówiłem ::)... - plany stoczniowe powiadasz - czuje że to twoja CZEKA była zaatrudniona w pozyskaniu ale chętnie w ramach wymiany między służbami zrobią mikrofilmy podaj cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej prywatnej skali Danton coraz bardziej z kategorii pocieszny/ciekawy wędruje do fajny. Naprawdę ładny okręt, niezależnie od tego czy po angielsku, francusku itd okręt to ON czy ONA (tzn rodzaju męskiego, żeńskiego ) ;) Na dodatek kiedy książki niszczą mój budżet niczym Wielka Wojna finanse państwa... wypływa kolejna kniga którą wypadałoby nabyć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedził mnie dziś poCZmiSZCZ, ja wam mówię, to z gruntu ZŁY człowiek jest, ciągle mnie jakieś dziwne rzeczy przynosi

 

38423799061_4cd14a0923_o.jpg

 

Tu widać że pomimo zaledwie 2 lat różnicy, chOpcy nie grali w tej samej lidze, było nie było to jest tylko krążownik, co z tego że liniowy

 

26647592039_95db6158e1_o.jpg

 

A żabi knypel pozalewany glutem, od jutra bENdEM go piłował

 

Vive le Roi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Gała jak masz takiego poczMISTRZA to jak zawita z kolejną dłubanką to bez browara się nie obejdzie

 

...to jest tylko krążownik, co z tego że liniowy

może i tylko krążownik ale historia dowiodła że i tak niezły twardziel i zaganiacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.