Skocz do zawartości

Regulamin konkursu Jesień 2017


jawkers

Rekomendowane odpowiedzi

Model będzie musiał zostać ukończony z nieprzekraczalną datą ostateczną 30. Października.2017 do godziny 23.59 - o szczegóły/decyzję dopuszczenia rozpoczętego modelu do zabawy, prosimy o kontakt z administracją poprzez PW

 

Mam pytanko odnośnie terminu ukończenia modelu. Konkurs trwa do 30 listopada, a czas ukończenia modelu ma nastąpić do 30 października. Czy w regulaminie wkradł się błąd, czy faktycznie trzeba ukończyć model do 30 października. Pytam, bo troszkę zgłupiałem czytając regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Model będzie musiał zostać ukończony z nieprzekraczalną datą ostateczną 30. Października.2017 do godziny 23.59 - o szczegóły/decyzję dopuszczenia rozpoczętego modelu do zabawy, prosimy o kontakt z administracją poprzez PW

 

Mam pytanko odnośnie terminu ukończenia modelu. Konkurs trwa do 30 listopada, a czas ukończenia modelu ma nastąpić do 30 października. Czy w regulaminie wkradł się błąd, czy faktycznie trzeba ukończyć model do 30 października. Pytam, bo troszkę zgłupiałem czytając regulamin

Nie ma żadnego błędu.

Przeczytaj proszę ten punkt regulaminu gdzie jest napisane do 30 Października, jeszcze raz i powoli, to wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotycząc ewentualnego umiejscowienia mojej pracy na konkurs. Chciałbym wykonać KT ze zdjęcia. Model będzie na stałe zintegrowany z podłożem. Nie będzie figurek, nie będzie to żadna dynamiczna scenka. To bardziej pasuje do dioram czy pojazdów? Chciałbym uniknąć kontrowersyjnych dyskusji czy to winieta czy diorama, podstawka itp.

Zdjęcie na razie zapożyczone z internetu do celów dyskusyjnych.

21internet-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
To bardziej pasuje do dioram czy pojazdów?
Wiele razy pojawiała się odpowiedź - ty sam decydujesz o kategorii, w której chcesz wystawić pracę. Korekcie będą podlegały jedynie przypasowania absurdalne np. samolot w OKRĘTACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeszcze raz pytam co do terminu.Jak to z tym w końcu jest? Do 30 października trzeba skończyć cały model? Czy po tym terminie nie mogę już wstawiać zdjęć w wątku warsztatowym i czy po tym czasie jestem wykluczony z konkursu? Niby wszystko jasno jest opisane w regulaminie, ale trochę moim zdaniem trochę to dziwne, że model trzeba skończyć do 30 października a galerię należy założyć do 30 listopada. Cierpię ostatnio na brak czasu i mimo, że prace nad modelem ruszyły to nie miałem zbytnio możliwości wrzucenia fotek warsztatowych w terminie. Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Jeszcze raz pytam co do terminu.Jak to z tym w końcu jest? Do 30 października trzeba skończyć cały model? Czy po tym terminie nie mogę już wstawiać zdjęć w wątku warsztatowym i czy po tym czasie jestem wykluczony z konkursu? Niby wszystko jasno jest opisane w regulaminie, ale trochę moim zdaniem trochę to dziwne, że model trzeba skończyć do 30 października a galerię należy założyć do 30 listopada. Cierpię ostatnio na brak czasu i mimo, że prace nad modelem ruszyły to nie miałem zbytnio możliwości wrzucenia fotek warsztatowych w terminie. Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości

Ty rozpocząłeś model po starcie konkursu, więc masz czas ze wstawieniem modelu do galerii do 30.11.2017r.

Gdybyś rozpoczął przed rozpoczęciem konkursu to byś musiał wstawić galerię do 30.10.2017r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No to skoro nie ma zagrożenia januszostwem, to po co tak? Serio nie bardzo kumam ideę. Przecież komentarze w żaden sposób nie wpłyną na ocenę, która jest anonimowa. A nawet jeżeli pod modelem pojawią się różna, czasem skrajne opinie to przecież każdy normalny człowiek ma swoje zdanie i głosuje tak jak mu się podoba. Nie bardzo rozumiem takie postępowanie prewencyjne, które nie żadnego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nie ma zagrożenia januszostwem, to po co tak? Serio nie bardzo kumam ideę. Przecież komentarze w żaden sposób nie wpłyną na ocenę, która jest anonimowa. A nawet jeżeli pod modelem pojawią się różna, czasem skrajne opinie to przecież każdy normalny człowiek ma swoje zdanie i głosuje tak jak mu się podoba. Nie bardzo rozumiem takie postępowanie prewencyjne, które nie żadnego celu.

Niekoniecznie jest tak jak piszesz.

W zależności od osoby. Niektóre są bardziej wpływowe, a niektóre mniej. I ktoś znajdzie się pod znakiem zapytania jak ocenić daną pracę. To przeczyta komentarze żeby sobie ocenę wyrobić.

Dla przykładu podam dziesiątki galerii jakie są na tym forum.

Wystarczy przeczytać kilka pierwszych komentarzy, a każde kolejne są podobne. np. "Bardzo fajny" i słowo "fajny" powtarza się kilka razy.

Podświadomość to coś na co nie zawsze mamy wpływ.

Jestem akurat za tym żeby pozostało jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
No i co teraz? Podobno taki jest regulamin...

Zostaną ogłoszone wyniki, wtedy galerie zostaną otwarte.

 

Ja się tylko droczę z kolegą, który gdy miałem wątpliwość co do zapisów regulaminu wystrzelił z błyskotliwym argumentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.