Skocz do zawartości

Aero L - 39ZO Albatros 1/72 Eduard Weekend edition + CMK


19robi88

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej walce udało mi się ukończyć model L-39 Albatros Libijskich sił powietrznych w skali 1/72 model wymaga bardzo duzo pracy i nerwów... wyciągnąłem z tego zestawu tyle ile moje umiejętności pozwoliły, szału nie ma tragedii wydaje mi się tez nie choć kilka błędów się przytrafiło taki przeciętniak wyszedł.

 

zestaw wzbogacony o:

4 x czeskie żywice CMK

Blaszki Eduarda

Kurki Pitota od Mastera

maski do oszklenia Eduarda

plus kilka dodatków własnych

 

dodatkowo podstawka od podstaw zbudowana włącznie z ramka.

 

malowały farbami Gunze C i Alcladami i Vallejo

brudzenie AK, MIG, Tamyia no to chyba na tyle zapraszam do komentowania i krytykowania

 

fTdBBza.jpg

 

igTCduG.jpg

 

jwUXCQE.jpg

 

4NrvW6Q.jpg

 

EAbmULC.jpg

 

ssIYXcW.jpg

 

yFuBoZ4.jpg

 

XGVHYOE.jpg

 

Z2ZZZHG.jpg

 

WGGKArt.jpg

 

Ve22nlH.jpg

 

wRRnV5M.jpg

 

HouGWIW.jpg

 

mf3EHuV.jpg

 

0d1frdO.jpg

 

A4F6eTr.jpg

 

MXtknuF.jpg

 

w6EYpcz.jpg

 

bfbbLAS.jpg

 

PY5n56D.jpg

 

gMO6GLD.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Solo, co do modelu jest wielkości dłoni i ciężko mi było zrobić zdjęcia żeby w miarę zachować jakość tym bardziej ze słaby ze mnie fotograf...

 

Rymulus Co do klap to jest to żywica CMK i lepiej nie dało się spasować niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są modele przy których robię łał i to jeden z nich.

Model wygląda świetnie bardzo dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem od początku warsztatu bo mam słabość do tej maszyny. Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Ładnie pomalowany, dobrze zdetalowany.

O klapach już koledzy wspomnieli, że mogłyby być lepiej spasowane, ale też rozumiem zniechęcenie do poprawek, kiedy takie coś wychodzi już na montażu końcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze przyznam ze przymierzałem te klapy kilka razy i zauważyłem to dopiero jak już przykleiłem gotowe pomalowane... dlatego pisałem ze kilka błędów się przytrafiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny, malowanie super i brudzenie w sam raz.

Tylko drążki mogły by być bardziej ściągnięte na fotel przy takim mocnym wychyleniu steru wysokości.

Ale BRAWO !!! Też go planuję w tej skali, ale w barwach Breitlinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie parę razy kliknąłem, mi także się podoba.

 

Ale za klapy masz w nos - nie tylko za brak zgodności prowadnic, ale i ścianę, która uniemożliwia ich schowanie.

Masz spory potencjał, pewnie niejeden raz pokażesz fajną robotę, dlatego za takie rzeczy (gdybyś to sprawdził i zaplanował, budowa trwałaby 10 minut dłużej może) - nagana - ale wyłącznie jako motywator

 

Poza tym naprawdę ładny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.