Skocz do zawartości

Rewolucyjna ZIABAAAAAAAA :) Hobby Boss, 1:350


Szydercza Gała

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie było że Jak Ciapka niema to od razu zastój, marazm i późne średniowiecze Wystrugałem stępki co się HB zapomniało, albo olało, bo w sumie kto by się przemował

 

Ale najpierw rzeczy ważne. Chciałbym w tym miejscu oficjalnie podziękować firmie MASTER za zasponsorowanie działań Pułkownika Mitrofanowa w tym wątku i zapewne kilku następnych

 

38550604581_dc6185924a_o.jpg

 

No a nasz żabol chwilowo wygląda tak:

 

37834517104_cc6e3f0d3c_o.jpg

 

37662828425_9287d20754_o.jpg

 

Do tego dojdą jeszcze stępki przechyłowe. O tych już nasi przyjaciele, co chodzą do góry nogami, nie zapomnieli

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie postaram się nie zmarnować Krzysiu to raczej Ty mi będziesz opowiadał jak toto polutować A jak nie, to polepię glutem jak wszystko. Glut to remedium na większość bolączek, zupełnie jak czarny silikon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie wiedziałem że Master robić takie cosie. Kupiłem więc sobie pręty mosiężne o różnych przekrojach. Potem pocienkociłem końcówki. Główny masz lekko okrągłym pilnikiem wypiłowałem tam gdzie poprzeczne miały być. Na kawałku panelu sufitowego (takiego z podwieszanych sufitów) powbijałem sobie szpilki dla zamocowania prętów w odpowiednich pozycjach, potem pasta lutownicza na złączu i potraktowane palnikiem gazowym. Ten panel trochę śmierdział, ale się nie pali. Nic lepszego pod ręką nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz prawie, już tuż tuż Sie okaże po kolejnym siku czarnym mazidłem. W pewnych kręgach uznano że moja poprzednia robocza podstawka jest już zbyt mocno obesrana różnymi specyfikami, w związku z tym Pułkownik zarządził do..... tfu, zmianę zarządził

 

26932900099_35d1b8e38f_o.jpg

 

38676516462_f36f69e5a0_o.jpg

 

wsię stEMpki na pozycjach

 

26932900429_6a1c936023_o.jpg

 

WIELKIE JOŁ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiał mój koleSZka dawno temu: dobrze mówisz, wydaje Ci się To czarny podkład alclada i ja bardzo lubie używać go kontroli powierzchni, tym badziej że i tak potem cały będzie nim pomalowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIABAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

 

Zczerniała mi moja ziaba, nie wiem co żarła, ale najwyraźniej nie posłużyło

 

27143916329_1a09ce7628_o.jpg

 

27143916429_edb65e9ea2_o.jpg

 

Chińczyki zrobiły barbetę 240-tek i sponson na burcie jako 2 elementy ale dałem rade wyprowadzić bezśladowo

 

38034117275_cb43a85a1d_o.jpg

 

25048897148_43e5e269e6_o.jpg

 

Na ten weekend hasło brzmi okapniki..... dużo okapników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba powinieneś stworzyć program "buduj z Gała" czekam na wiecej i chyba zacznę w cichości sam budować Dantona na twe podobieństwo czy to ma maskowanie ma dać różne odcienie płyt pancernych ? sorry za pytanie laika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To maskowanie da wypukłość i wklęsłość naprzemiennych pasów poszycia, tak jak w ruskach. Odcieniami i innymi pierdołami będziemy zajmować sie później

 

Po co mi kanał? Przeca po to jest relacja nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.