Skocz do zawartości

Arkusz Sędziego - Konkurs Jesień 2017


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mega konkurs. I pomysł z arkuszem sędziego super. Choć to ciężka robota ! Ale przynajmniej mogłem sobie uczciwie obejrzeć wszystkie prace i warsztaty, a nie tylko te co mnie interesowały, i okazało się , że przeoczyłbym mnóstwo znakomitych prac !! Tak czy inaczej Ził, I Coudron rządzą !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację wszystkim ,którzy startowali i tym , którzy nie startowali ale pomagali w warsztatach. I oczywiście dla załogi ,która zorganizowała konkurs ,która dopilnowała żeby to miało ręce i nogi.

 

Nie wiem czemu ale tym razem nie czuć tego klimatu około-konkursowego na forum.

Mi to nie przeszkadza. Ale tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje... wielkie brawa należą się całej załodze a w szczególności kolegom jawkers oraz Marcin Rogoza, którzy na prawdę sporo się napracowali - dzięki chłopaki!!!!!!!

 

pozdawiam

Christian

Jeszcze raz szacun dla załogi za włożone SERCE w organizacje tego konkursu. Zawsze mnie cieszy, jak kos robi coś od serca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelek i Milczacy- też to zauważyłem, podczas poprzednich konkursów były emocje przed rozpoczęciem, w czasie głosowania, były żarciki, dyskusje itp. a teraz CICHOSZAAAA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Czas głosowania dobiegł końca. Wyniki są już na moim komputerze i w najbliższych dniach ogłosimy zwycięzców.

 

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje wszystkim uczestnikom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.