Skocz do zawartości

HONDA CIVIC EF3 - 1989 Piaa JTCC


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzis chcialbym Wam przedstawic kolejna ukonczona prace. Tym razem poszedlem w kierunku wyscigowek i zbudowalem model Hondy Civic EF3, ktora w tej wersji startowala w 1989 roku w japonskiej serii JTCC.

Zestaw to produkcja Beemax`a z dedykowanymi blaszkami. Modelik zbudowalem prosto z pudelka i najwiekszymi zmianami, jakie zastosowalem, sa zmienione kolory wnetrza modelu. Udalo mi sie dopasc jedno zdjecie podobnej Hondy i wg niego pomalowalem srodek w czarny polmat, bez dodatku szarosci.

Podsumowujac, Honda to super zestaw do budowy, sprawia duzo frajdy i przyjemnosci podczas pracy a efekt koncowy jest swietny. Polecam!!

 

piaa1411_zpsykfvrcbw.jpg

 

piaa131_zpsdj9ago3e.jpg

 

piaa121_zpss3msutxj.jpg

 

piaa1111_zps0qo82ler.jpg

 

piaa101_zpsnx8xgcmr.jpg

 

piaa81_zpsqyf7n2ff.jpg

 

piaa41_zpsakv9tr2d.jpg

 

piaa61_zps4tauaofy.jpg

 

piaa211_zpsiejvdtza.jpg

 

piaa71_zpsdrqg0zcy.jpg

 

piaa31_zpsh64pwuko.jpg

 

piaa111_zpsmti3auwv.jpg

Edytowane przez Gość
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu odbłyśniki są po prostu prosto z pudełka efektowne, ale nie mające nic wspólnego z oryginałem w tym samochodzie...

Model złożony bardzo ładnie, ja jako fan 4g cały czas zastanawiam się co zrobić z tymi tylnymi lampami i chyba najlepiej by było pomalować od spodu klosze na srebrno zamiast tych wkładów.

 

Powinny wyglądać tak:

1988-honda-civic-blox-jdm-oem-ef3-rear-bumper-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wnetrza tylnych lamp to chromowane czesci z zestawu, faktycznie nie wyglada to tak, jak byc powinno. Popracuje nad tym i poprawie, co trzeba.

 

Pasy to zestaw dedykowanych blach z Beemaxa. Warto doplacic ze ten dodatek, gdyz model duzo zyskuje na wygladzie.

 

Dzieki za zainteresowanie i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

@subaroman

Cześć,

zobaczyłem Twój model i pozazdrościłem mocno - wygląda to naprawdę dobrze - na tyle, że kupiłem sobie taki sam zestaw.

W związku z tym, chciałbym zapytać jakich konkretnie farb używałeś przy malowaniu (o ile jeszcze pamiętasz)?

Czy Twój egzemplarz również miał jedną parę kół "chromowaną", a drugą nie (czysty, biały plastik, jak reszta elementów w wypraskach), bo zastanawiam się czy jakiegoś wybrakowanego zestawu nie otrzymałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.