Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne, że taśma tamki ta cienka zostawia po odklejeniu ślad? miałem zamaskowane krawędzie skrzydeł od dolnej strony bo malowałem góre i tasma była przyklejona w sumie tydzień... teraz po odklejeniu na kolorze SKY jest ślad jak odkleiłem.Jak się patrzy z góry nie widoczny ale pod kątem już tak... to normalne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co robić z gumowymi częściami Dragona?

12.jpg

W tym przypadku StuG akurat, ale to występuje i w innych modelach 1/72, PzIV choćby . Są na rynku jakieś zestawy będące protezą dla tej nieszczęsnej gumoli?

Czy zaakceptować ten wytwór , malując go po prostu podkładem...i czekać w napięciu, jak się zacznie rozpuszczać w zetknięciu z plastikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam przeźroczyste z humbrola ale jakoś efekt mnie nie zadowala , próbowałem również aero nałożyć to już katastrofa ...

To nie twoja wina, przezroczyste Humbrole są do dupy. Kup cleary Gunze i Tamiya a twoje problemy się skończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jaki wash pod RAF? kończe swój pierwszy model(http://agtom.eu/skala-148/311787-eduard-148-spitfire-mk-ix-weekend.html) i mam brązowy wash ale efekty po nałożeniu mnie nie zadowalają, nie wiem co robie źle ale jest słabo widoczny.Być może miałem już zalane niektóre linie podziału albo za szybko ścieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój zanjomy kupił model u tego sprzedawcy na ebay'u model dotarł bez problemu choć trwało to BARDZO długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem od niego 2 razy przyszło normalnie - czyli długo coś ok 2 miesięcy szło z HK ale raz amba zeżarła model i byłem w plecy. Minął czas reklamacji paypala a sprzedawca :(

Także tego - twoje ryzyko.

A jak wsadzisz do paczki 2 modele zwiększasz ryzyko że ci dowalą vat - duże paczki bardziej obserwują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do kolegi by zapytać ile czasu dokłądnie czekał na zamówiony model?

Od zakupu do dnia w którym odebrał model mineło uwaga 74dni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , już działam ( póki kasa jest ).

Pozdrawiam Hello

 

Edit:

Qz9 i KRL- faktycznie trochę długo , jeszcze się rozmysle ?

Solo - tak samo znalazłem w Exito i Plastmodelu , mamy te same ustawienia w wyszukiwarce?

Slawek_26869 - to drugie jest akurat Plastmodelu a do pierwszej licytacji nie mam konta w Polsce , muszę popytać znajomych , może ktoś spróbuje policytowac .

 

A tak razem " do kupy " - trzeba ten model już kupować na zapas , nie będzie szansy na reedycje ?

Jak się dobrze sprzedaje to chyba GWH wznowi produkcję , co myślicie?

 

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim ulubionym Hannants już nie ma a także w wielu innych - tak pytam , nie śledzę tego a widzę ,że czasem jest kłopot dostać starsze modele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plastmodelu (sklepie) Masz od 300 Pln-ów dostawę gratis, weźmiesz jakiś drobiazg i zapłacisz tylko za model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.