Skocz do zawartości

Vailant PORSCHE 934 Turbo RSR - B.Wollek


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzis chcialbym Wam pokazac model Porschaka, ktory wlasnie zjechal z mojej tasmy produkcyjnej. Miniaturka jest wykonana w skali 1/24, prosto z pudla. Dorobilem jedynie pasy we wnetrzu i zmienilem nastawy katow tylnych kol, zeby zawieszenie mialo jakis wyglad.

Mimo braku dodatkow Porsche prezentuje sie przepieknie i bardzo cieszy mnie fakt, ze mam go w mojej kolekcji. Radosc jest tym wieksza, gdyz model przyszedl w zgniecionym pudelku, dach kasty byl pekniety na dwie czesci wdluz a slupki powyginane i polamane. Ale udalo sie wszystko naprawic, ku mojej uciesze.

Podrawiam!!

 

P.s.

Na zdjeciach kolor kasty jest troszke inny, niz w realu. Nie bylem w stanie uzyskac odpowiedniego efektu zdjec, mimo wielokrotnych prob...

 

vailant10_zpsfcy3viwg.jpg

 

vailant3_zps0foszdfn.jpg

 

vailant8_zpszpgn1w26.jpg

 

vailant9_zpsjrr6qlzo.jpg

 

vailant7_zpsqsdmn1ec.jpg

 

vailant4_zpst6be1sb2.jpg

 

vailant6_zps7jlpwmzj.jpg

 

vailant2_zpsmplaywb3.jpg

 

vailant3_zps0foszdfn.jpg

 

vailant1_zpsdsvedkoe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Chyba będę musiał takiego kupić.

 

Jak wygląda twoje miejsce do zdjęć? Bardzo fajnie wyglądają, światło jest miękkie, a jednocześnie widać połysk lakieru, mi lakier w namiocie zwykle wychodzi wręcz matowy przez brak odbić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Choć coraz mniej podobają mi się czyste modele, to to Porsche przykuło moją uwagę.

Ciekawe malowanie i te felgi tworzą pięknie wyglądający samochód. Bardzo ładne wykonanie.

Co jeszcze pochwalę, to bardzo ładnie sfotografowany model, czyni że z tej galerii nie chce się wychodzić.

Moje gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny! Chyba będę musiał takiego kupić.

 

Jak wygląda twoje miejsce do zdjęć? Bardzo fajnie wyglądają, światło jest miękkie, a jednocześnie widać połysk lakieru, mi lakier w namiocie zwykle wychodzi wręcz matowy przez brak odbić...

 

Moje miejsce robienia zdjec to krzeslo, na nim duza blyszczaca kartka papieru z kalendarza i telefon Szajsung Galaxy s7, sluzacy jako aparat. Zdjecia robie na zewnatrz lub w domu, zalezy czy pada czy tyz nie. Nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Super to wygląda, gratuluję. Mam pytanie, jest to revell albo Tamiya? I co to za lakier bezbarwny, bo wygląda super.

Pozdrawiam wszystkich Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny mógł byś zdradzić wogole czym malujesz ? chodzi o farby bo mam Porsche 911 GT2 Road Version Club Sport z Tamyia a kleje samoloty i nie wiem jak do tego podejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.