Skocz do zawartości

12 Inowrocławski Konkurs Modelarski 19-20.05.2018


WojtekzIna

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co nie byli a się do nas wybierają. Impreza odbywa się w Powiatowej Hali Sportowej Kujawianka, znajdującej się przy ulicy M. Konopnickiej.

Tu odbywa się nasz konkurs:

6qc55KG.jpg

 

A to jest wejście do III LO przy ulicy G. Narutowicza, i tu nasza impreza się nie odbywa:

blG5Qn6.jpg

 

Mylące jest to, że hala przylega do budynku liceum, ale wejścia do nich są na innych ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgloszenie.jpg info2.jpg konkurs2.jpg plastik2.jpg karton2.jpg

 

benek2.jpg gielda-m.jpg nagrody-m.jpg sponsorzy.jpg

 

noclegi.jpg warto-m.jpg piknik.jpg

 

Jak zwykle niezawodnym naszym sponsorem jest COBI SA

 

sponsorzy.jpg 5f020eb71fcc814a5a9ae2caa8bd86c7.gif

 

Wyłączny importer firmy REVELL w Polsce. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji plastikowych klocków składanych razem za pomocą systemu wypustek i odpowiadającym im gniazd, pozwalających na uzyskiwanie wielu możliwych kombinacji połączeń. Firma Cobi jest drugim w Europie, a trzecim na świecie wytwórcą tego typu zabawek.

 

n-revell.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgloszenie.jpg

 

Osoby, które będą wypisywać na miejscu karty zgłoszeń spieszę poinformować, że (z pełnym naciskiem) uczuliłem tych którzy będą od was przyjmować zgłoszenia, aby kategorycznie wymagały aby zgłoszenia były czytelne. (nie wiem czy mnie posłuchają)

Jest to ważne, bo w biurze zawodów zgadywanie co autor miał na myśli stawiając znaczki nie podobne do liter znacznie spowalniają pracę.

 

UPRASZA SIĘ wszystkie osoby aby wypisując zgłoszenia używały powszechnie obowiązującego alfabetu łacińskiego z polskimi znakami.

 

Wiem, że wasz alfabet jest dla was w pełni czytelny, ładniejszy, niepowtarzalny, my jednak będziemy wymagać ww. alfabetu. Każdy inny alfabet będzie skutkował prośbą o wypisanie jeszcze raz karty zgłoszenia.

 

Poniżej przykład obowiązującego alfabetu.

 

Polish-alphabet.png

CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55923

 

Osoby zgłaszające internetowo również uczulamy aby starały się zachować zasady poprawnej pisowni, bo to co wpiszecie staje się danymi w bazie zawodów i dokładnie to samo pojawi się na dyplomach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa w jednym. Czyli najpierw przywozicie model na konkurs, a następnie udajecie się na piknik śmigłowcowy do Latkowa.

 

t8bskEE.jpg

 

9WgzZBs.jpg

 

Przypominam, że cały czas jest możliwość zgłaszania modeli przez internet, no chyba, że ktoś woli stać w sobotę w kolejce i wszystko wypisywać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info2.jpg konkurs2.jpg plastik2.jpg karton2.jpg benek2.jpg gielda-m.jpg nagrody-m.jpg sponsorzy.jpg warto-m.jpg piknik.jpg

 

zgloszenie.jpg noclegi.jpg

 

Uwaga, warning, pastaba, achtung, poznámka, megjegyzés, внимание, internetowe zgłoszenia modeli przyjmujemy do dnia 17 maja 2018, czasu pozostaje coraz mniej. Jeśli nie chcesz stać w kolejce, i wypisywać karty zgłoszeniowej swojego modelu, odwiedź naszą stronę www.ismr.pl i zgłoś go już teraz. Do zobaczenia w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgloszenie.jpg noclegi.jpg info2.jpg konkurs2.jpg plastik2.jpg karton2.jpg benek2.jpg gielda-m.jpg nagrody-m.jpg sponsorzy.jpg warto-m.jpg piknik.jpg

 

sponsorzy.jpg zgloszenie.jpg

 

Już kolejny rok od kiedy trafiają do nas nagrody od:

 

77ac9767b081b02d078a9bc59ae5d4a0.gif

 

Wyłącznego importera firm: ATLANTIC, DRAGON, ITALERI, NEXUS, SUPERMODEL, WATERLOO, ZVEZDA, MODEL-MASTER, EXCEL, A.C.M.E., LILIPUT, BACHMANN, WOODLAND SCENICS w Polsce.

To ta firma właśnie przyczyniła się walnie do rozwoju modelarstwa plastikowego w Polsce.

 

n-dream.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagrody-m.jpg

 

Kolejną Nagrodą Specjalną jest Puchar od Włocławskiego Koła Modelarskiego za najlepszy model w/g WKM ISKRA

 

sponsorzy.jpg zgloszenie.jpg

 

To już kolejny rok od kiedy trafiają do nas nagrody od MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ

 

a8bb55821bae166ff3db43fccda4080b.jpg

 

MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ na stałe już wrosło w gdyński pejzaż. Dziś trudno wyobrazić sobie Skwer Kościuszki bez wspaniałej sylwetki "Błyskawicy", czy też Bulwar Nadmorski pozbawiony Ekspozycji Plenerowej Broni i Uzbrojenia Morskiego. Upowszechnianie i popularyzacja historii Marynarki Wojennej RP to jeden z głównych filarów naszej działalności. Oferta ekspozycyjna, prezentująca bogate i piękne dzieje oręża polskiego na morzu, skierowana jest do wszystkich, chcących poznać ten rozdział historii naszego kraju.

 

n-mmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy.

A tych którzy jeszcze się nie zdecydowali, zapraszam. Miejsca na stołach dla waszych modeli na pewno wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówek jak najłatwiej dojechać samochodem na piknik śmigłowcowy, gdzie najlepiej zostawić auto i jak w ogóle wejść na lotnisko? A jakaś mapka z google byłaby już w ogóle szaleństwem :P

 

Nad tą imprezą wisi jakaś dziwna aura tajemniczości, a znalezienie jakiś informacji praktycznych chyba w ogóle graniczy z cudem... Oprócz plakatu znalazłem tylko jakiś bardzo ogólny ramowy program, ale nie udało mi się znaleźć żadnego szczegółowego harmonogramu, ani żadnej mapki sytuacyjnej. Na FB mają za to wydarzenie trwające od 11 do 18 maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówek jak najłatwiej dojechać samochodem na piknik śmigłowcowy, gdzie najlepiej zostawić auto i jak w ogóle wejść na lotnisko? A jakaś mapka z google byłaby już w ogóle szaleństwem :P

 

Nad tą imprezą wisi jakaś dziwna aura tajemniczości, a znalezienie jakiś informacji praktycznych chyba w ogóle graniczy z cudem... Oprócz plakatu znalazłem tylko jakiś bardzo ogólny ramowy program, ale nie udało mi się znaleźć żadnego szczegółowego harmonogramu, ani żadnej mapki sytuacyjnej. Na FB mają za to wydarzenie trwające od 11 do 18 maja...

 

 

Na lotnisko do Latkowa jest bardzo prosty dojazd. Trzeba wyjechać z Inowrocławia w kierunku Torunia, przy głównej trasie Poznań - Toruń, lotnisko znajduje się jakieś dwa kilometry od tablicy Inowrocław po prawej stronie, nie można nie trafić. Autem można wjechać na teren pikniku, będą wyznaczone miejsca na terenie lotniska.

A na teren imprezy wchodzimy główną bramą, (jest to pierwsze wejście na teren jednostki jadąc od strony Inowrocłąwia) na pewno trafisz.

Co do planu imprezy wiem tyle co inni, wszystko owiane tajemnicą, jak to w wojsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar im. Piotra Stempowskiego.

Inowrocławskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych postanowiło upamiętnić naszego kolegę, Piotra Stempowskiego, fundując jako nagrodę specjalną puchar jego imienia.

Piotr, wśród modelarzy znany jako Barti, był jednym z współzałożycieli naszego stowarzyszenia i członkiem zarządu. Był serdecznym kolegą, zawsze pomocnym i służący radą, zmarł 11 lipca 2017 roku przegrywając walkę z chorobą.

Pasją Piotra było modelarstwo, a szczególnie upodobał sobie duże okręty kartonowe.

W związku z tym postanowiliśmy upamiętnić naszego serdecznego kolegę pucharem jego imienia. Otrzyma go autor modelu okrętu, ale musi on spełniać jeden najważniejszy warunek. Okręt musi mieć minimum 100 centymetrów długości, skala i materiał dowolny.

Przy ocenie będziemy starali się kierować umiejętnościami, doświadczeniem i wiedzą Piotra. Zapraszamy wszystkich modelarzy okrętowych budujących swe prace w największych rozmiarach, do startu w memoriale Piotra Stempowskiego.

 

MCCc03a.jpg

 

ojSFUTK.jpg

 

7S3qObX.jpg

 

RjrkhKl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówek jak najłatwiej dojechać samochodem na piknik śmigłowcowy, gdzie najlepiej zostawić auto i jak w ogóle wejść na lotnisko? A jakaś mapka z google byłaby już w ogóle szaleństwem :P

 

Nad tą imprezą wisi jakaś dziwna aura tajemniczości, a znalezienie jakiś informacji praktycznych chyba w ogóle graniczy z cudem... Oprócz plakatu znalazłem tylko jakiś bardzo ogólny ramowy program, ale nie udało mi się znaleźć żadnego szczegółowego harmonogramu, ani żadnej mapki sytuacyjnej. Na FB mają za to wydarzenie trwające od 11 do 18 maja...

 

Impreza rozpoczyna się o 10.

 

Od 10:40 są loty - najpierw defilada Mi-24, W-3PL i Mi-2, potem skoki spadachroniarzy z Mi-24, pokaz c-sar, pokaz indywidualny polskiego Mi-24 w malowaniu okolicznościowym (albo obu jak skończą malować), pokaz pilotażu czeskiego Mi-24 w malowaniu alien tiger - przed 12 koniec pokazów w locie. To program optymistyczny.

 

Na statyku mają być Apache, blackhawk i chinook.

 

Pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa modelarska z Łasku przytarga ze sobą dwie nagrody (to już taka świecka tradycja):

 

1. Najciekawszy model samolotu F-16 lub inny o napędzie odrzutowym - kat. wiekowa SENIOR.

2. Najciekawszy model samolotu F-16 lub inny o napędzie odrzutowym - kat. wiekowa MŁODZIK/JUNIOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wszyscy wybierający się na nasz konkurs.

Podczas pobierania kart startowych, pamiętajcie o pobraniu kuponu do głosownia na Grand Prix modelarzy.

Każdy obecny na konkursie modelarz będzie miał prawo oddać swój głos na najlepszy jego zdaniem model.

Kupony wrzucamy do przygotowanej urny, która tradycyjnie będzie stała na stoisku klubowym ISMR.

Przypominam że dzisiaj ostatni dzień elektronicznego zgłaszania modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowa rejestracja modeli zakończona. Wszyscy spóźnialscy będą mieli swoją szansę na "ręczne" zgłoszenie modelu w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowi na 12 Inowrocławski Konkurs Modelarski?

Hala już przygotowana i czeka na Was!

Tak dla przypomnienia:

 

Harmonogram 12. Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego

 

SOBOTA:

9:00 - 13:30 Przyjmowanie modeli i otwarcie 12. Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego

10:00 – 17:30 Wystawa dla zwiedzających.

10:00 – 17:30 Giełda modelarska.

Inowrocławski Piknik Śmigłowcowy.

14:30 - 19:00 Praca Komisji Sędziowskich.

 

NIEDZIELA:

9:00 – 13:30 Wystawa dla zwiedzających.

10:00 – 12:30 Giełda modelarska.

10:00 - 12:00 Warsztaty modelarskie dla najmłodszych

13:30 Ogłoszenie wyników

ok. 14:30 Zakończenie 12. Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego i wydawanie modeli

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.