Skocz do zawartości

XXI KONKURS MODELI KARTONOWYCH I PLASTIKOWYCH RADOM


struna

Rekomendowane odpowiedzi

czsochaj i imek46 błagam nie ubliżajcie sobie - jesteśmy tak małym i hermetycznym środowiskiem że na prawdę nie ma to sensu - apeluję o zgodę;

 

a teraz Rodom - wypowiadam się tutaj tylko dlatego że gdyby nie emigracja zawodowa moich rodziców do pewnie dłubał bym przy tym konkursie teraz - a więc tak moja refleksja całkowicie z boku - 22 edycja konkursu czy to nie przypadek że w Moson na Węgrzech mieliśmy w tym roku również 22 edycję - postkomunistyczne Państwo i mieścina wielkości Żywca albo Sandomierza jak kto woli - zastanówcie się co można zrobić prze 22LATA patrząc na jedną i drugą imprezę - nie znam organizatora tej imprezy (a szkoda) ale nie bardzo do dzisiaj rozumiem odpowiedz na mój post z tego wątku jak zwróciłem uwagę na kolizję z Babąrybą "konkurs rządzi się swoimi prawami" - no dobra każdy konkurs rządzi się swoimi prawami ale chyba obowiązkiem każdego organizatora jest troska o jak największą frekwencje, atrakcyjność i tłumy zwiedzających i fajne nagrody i/lub trofea; jeżeli to wszystko nie zagra do kupy to zarżnie imprezę; poza tym popatrzcie jak działa brak następcy (świeżej krwi) do prowadzenia konkursu - raz innowacje otwarta głowa nie zamykanie się w stereotypach - patrz - Śrubka Żywiec impreza wspominana do dzisiaj zwłaszcza przez starszych modelarzy - 26 udanych edycji - to znowu mój sentyment bo to pierwsza wystawa na której się wystawiłem w 2013 lu 2014 a w 2015 zdobyłem swoje pierwszą nagrodę - i co!?! imprezy już nie ma; Radom może istnieć ale organizator musi zacząć słuchać głosów z boku a nie kwitować wszystko "impreza rządzi się swoimi prawami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz tylko problemem tkwi w tym ze organizatorzy ewidentnie nie chcą słuchać i nie chcą żeby konkurs się rozwijał dla nich jest dobrze tak jak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz tylko problemem tkwi w tym ze organizatorzy ewidentnie nie chcą słuchać i nie chcą żeby konkurs się rozwijał dla nich jest dobrze tak jak jest...

 

 

Dokładnie tak właśnie jest w Radomiu, i zapewne w takeij formie ten konkurs zostanie. a może o to chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... i zapewne w takeij formie ten konkurs zostanie. a może o to chodziło...

 

No tak! :(.... ale mi chodzi w moim skromnym apelu o to aby w tej formie nie pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Radomia już się wypowiadałem... ale czuje, ze trzeba zabrać głos jeszcze raz.

Byłem na tym konkursie kilka razy, więc wiem o czy piszę.

Parę przykładów "zniechęcających":

1) nie wpuszczenie odwiedzających, a nawet samych modelarzy na salę z modelami w sobotę - to chyba kpina - modele "zdawało się" w drzwiach i ... do domu...

2) limit jednego modela w klasie... przy 200 modelach ogółem... to jakiś żart,

3) łączenie klasy (to się zdarza) i dyskwalifikacja modelu... bo był w tej samej klasie... tylko, że w modelach waloryzowanych w '72 był jeden model w gąsienicowych i jeden w kołowych... oba moje...

4) "klasyfikacja drużynowa"... niby ok - tylko po co ujmować w niej jednego modelarza, bo byłem sam ze swojego miasta .

Byłem tam, bo mam blisko i liczyłem, że coś się zmieni... ale nic się nie zmienia... więc więcej tam nie pojadę...

Nie uważam się za jakiegoś tuza modelarskiego, ale konkursy tworzą tacy jak - ci którym się chce jechać i pokazać swoje modele.. jak ich braknie, to impreza straci sens.

To moje zadanie w tej kwestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.