Skocz do zawartości

1:48 Osłony kabin vacu Falcon.


Hamilkar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów.

Na giełdę trafiają osłony vacu do samolotów II Wojenki, w skali 1:48 - 66 sztuk. To produkty firmy Falcon/ Squadron. Osłony są nie uszkodzone, choć zestawy są nie kompletne. To co wykreśliłem na czarno, tego nie ma. W dwóch przypadkach mazak poszedł za szybko, więc zakreśliłem to czarnym owalem - to tez jest. Chciałbym sprzedać jako całość i cena dla całości to 235 złociszy wraz z kosztem wysyłki - cena jednej sztuki - 4 złocisze x 59 szt. Mogę rozważyć sprzedaż pojedynczych zestawów, lecz tylko zestawów. Nie ma możliwości kupna jednej osłony z zestawu 16 i drugiej z zestawu 3. Chcesz obie owiewki, kup oba zestawy, przy czym wtedy cena owiewki za sztukę to 5 złociszy + koszt wysyłki. Zdjęcia poniżej :

 

O1_zps6uclgpm8.jpg

 

O2_zpsp5dtb2bp.jpg

 

 

O4_zpsgwiopx6k.jpg

 

O3_zpso4mni2x6.jpg

 

O5_zpsgs5pexbz.jpg

 

O6_zpsz3petkdv.jpg

 

O7_zpsjmqqenjo.jpg

 

O8_zpsulxfqkiv.jpg

 

O9_zpscg3jcof0.jpg

 

O10_zpsyxr9ubpg.jpg

 

O11_zpsd4o9awq0.jpg

 

O12_zpszsgwiipc.jpg

 

O13_zpshq6nfcsq.jpg

 

W innych, dwóch moich postach dalsza wyprzedaż mojej kolekcji. Modele lotnictwo 1:48 + dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witajcie.

Załączam obrazki tego co zostało :

39 sztuk. Przy kupnie całości 3 złocisze za sztukę- 117 złociszy za całość. Przy pojedynczych sztukach 4 złocisze za sztukę.

 

O1_zps6uclgpm8.jpg

 

O9_zpscg3jcof0.jpg

 

O10_zpsyxr9ubpg.jpg

 

O2_zpsp5dtb2bp.jpg

 

O12_zpszsgwiipc.jpg

 

O5_zpsgs5pexbz.jpg

 

O4_zpsgwiopx6k.jpg

 

O3_zpso4mni2x6.jpg

 

slamacek - jakby u Ciebie zdjęcia nie wyświetlały się dalej, to podaj proszę na PRIVa swój adres e-mail. Wyślę Ci te zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.