Skocz do zawartości

I Podhalański Festiwal Modelarski-"CIUPAGA 2019" 9-10.03.2019


eldiabllo

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, zamieszczone seriale w książce Morgały sa niekompletne, i nie ma nic na temat samolotów Tadeusza Schiele.

Sprawiedliwie chyba będzie:

NOJPIYKNIYJSY MYSLIWIEĆ Z SZACHOWNICĄ -im.kpt.pilota Tadeusza Schiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu jest sporo więc może podsunę pomysł; my robimy na naszej wystawie sporo wewnętrznych konkursów może ująć to tak - Supermarine Spitfire MkVb 1:48 Tadeusz Schiele i ustawiacie wszystko w jednej kupie jeśli frekwencja dopisze widok będzie zacny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale malował wielką niedźwiedzice na wszystkich swoich spitfajerach. Nie widziałem fotek, ale pisał o tym w książkach. Zi zawsze były to samoloty z ZF H .

I zdało by się znać seriale do nich. Wtedy przynajmniej wiadomo czy kamuflaż A czy B.

 

Do tego potrzebne by były zdjęcia. Ale rzecz i tak dotyczy ewentualnie tylko początków działania 308 DM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja wracam do klejenia mojego Spitka. Zmotywowaliście mnie

No liczymy i na Ciebie że zawitasz ze swoimi modelami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zapraszamy również na stronę https://sites.google.com/view/grupamodelarskanowytarg/home gdzie również informujemy o festiwalu. Pozdrawiam , pracujemy dalej, oczywiście zachęcamy do odwiedzania naszego wydarzenia na portalu społecznościowym FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
W stodole Tak na poważnie faktycznie jest okno w tej kate gorii. Do poprawki
No dobra!

Są kategorie!

Powiedzcie mi gdzie u BACY mam postawić Willysa 1/48?

 

No tu faktycznie gwóźdź , albo dokładać kategorie , albo wrzucić w klase PWKD - Pojazdy wojskowe kołowe 1/35 I większe z zaznaczeniem skali 1:48 , ewentualnie zmienić klasę PWKD na pojazdy 1:48 I większe. , chyba ostatnia opcja najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W stodole Tak na poważnie faktycznie jest okno w tej kate gorii. Do poprawki
No dobra!

Są kategorie!

Powiedzcie mi gdzie u BACY mam postawić Willysa 1/48?

 

No tu faktycznie gwóźdź , albo dokładać kategorie , albo wrzucić w klase PWKD - Pojazdy wojskowe kołowe 1/35 I większe z zaznaczeniem skali 1:48 , ewentualnie zmienić klasę PWKD na pojazdy 1:48 I większe. , chyba ostatnia opcja najlepsza.

 

Poprawione Klasy Startowe teraz nie będzie problemu z pojazdami w 1/48, przykładowo PWKD - Pojazdy wojskowe kołowe 1/35 I większe zostały poprawione na PWKD - Pojazdy wojskowe kołowe 1/48 I większe

KLASY STARTOWE:

KLASY STARTOWE CIUPAGA 2019

 

Projekt Wyróżnień :

44909886_1995928403830102_9049756719877455872_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=7813c05c575e449789bc9f1dc718637d&oe=5C7B0C77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na kategorie, w której chętnie wystartuje "Nojwięksy babrok". Albo "Dobabrony po fiksie"

no "Nojwięksy babrok" mi się podoba, , trzeba tylko sprecyzować co bedzie w tej kategori plusowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

 

Do grona naszych sponsorów dołącza  https://www.mojehobby.pl/

 

logo_png.png.0106106c1e05ef8379a8cac97c57402c.png

Koordynatorzy Ciupagi:

Paweł -- 787 648 211

Grzegorz-- 667 990 126  

email pfm.ciupaga@interia.pl

możliwośc wystawy modeli bez udziału w konkursie, możemy przygotować  miejsce -stolik- klubowy

oczywiście udział w konkursie jest BEZPŁATNY

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sponsor który do nas dołączył to sklep moelarski Martola

https://www.martola.com.pl/

429889242_1afs31logomartola.gif.973659cac359ae2da2f6b67cb2423ee2.gif

 

 

Miło nam  poinformować że Przewodniczącym Komisji Sędziowskiej został Artur Domański z ISMR , również  jednym z sędziów został Tomasz Bień z Bielskiej Strefy Modelarskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
16 godzin temu, Claudiuss napisał:

Robi się zacnie  ?

Mam propozycję, dołożyć kategorie

"W trakcie budowy" co o tym sądzicie?

Kategoria na pewno ciekawa, ale jakby to oceniać ?.

Na pewno od nas NAGRODY SPECJALNE  to:

Nojlepsy Polowac- -im.kpt.pilota Tadeusza Schiele ( czyli  mysliwiec  z szachownica)

Nojlepsy Babrok ( czyli najładniejsza diorama) pomysł kolegi Spiton?

Rejestracja online  będzie dostępna od 1.01.2019 r link wkrótce,  oczywiście na miejscu też można się rejestrować,  ale wiadomo będzie trzeba będzie  poświęcić co najmniej 5min. , bo rejestrację na miejscu tez będziemy robić w systemie on-line, ażeby karty pod model były czytelne ?.

Marzec, po sezonie ferii więc zakopianka  bez utrudnień.

Oczywiście udział BEZPŁATNY .

 

Edytowane przez eldiabllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bartek33365 napisał:

Planujecie oprócz części festiwalowej konkurs punktowy?

W tej edycji skupiamy się na części festiwalowej,  zobaczymy jak nam to wyjdzie i frekwencja jaka dopisze, robimy pierwszy raz u nas więc korzystamy z pomocy Bielskiej Strefy  oraz Artur Domański będzie  jako Sędzia Główny festiwalu. ? chcielibyśmy wypaść pozytywnie, zainteresować jeszcze więcej ludzi tym wspaniałym hobby, no i oczywiście wpisać się na stałe z CIUPAGĄ W kalendarz modelarski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Moson mieli tę kategorię a przywlókł bym do Was C-47 pokazać. Tomek Bień śmieje się w Bielsku ze mnie, że robię go już 30 lat i szybciej zdąży wnuki swoje zobaczyć niż mojego Skytraina gotowego :stolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Claudiuss napisał:

W Moson mieli tę kategorię a przywlókł bym do Was C-47 pokazać. Tomek Bień śmieje się w Bielsku ze mnie, że robię go już 30 lat i szybciej zdąży wnuki swoje zobaczyć niż mojego Skytraina gotowego :stolek:

A no tak, też właśnie widziałem Moson te modele, niedokonczone,fajna sprawa. No ale tez jakaś motywację trzeba mieć żeby zakończyć projekt.  Oczywisxie jak wczesniej pisalem można i klubowe stoiska wystawić, bez udziału w festiwalu.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, eldiabllo napisał:

W tej edycji skupiamy się na części festiwalowej,  zobaczymy jak nam to wyjdzie i frekwencja jaka dopisze, robimy pierwszy raz u nas więc korzystamy z pomocy Bielskiej Strefy  oraz Artur Domański będzie  jako Sędzia Główny festiwalu. ? chcielibyśmy wypaść pozytywnie, zainteresować jeszcze więcej ludzi tym wspaniałym hobby, no i oczywiście wpisać się na stałe z CIUPAGĄ W kalendarz modelarski .

Rozumiem, dzięki za odpowiedź.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • eldiabllo changed the title to I Podhalański Festiwal Modelarski-"CIUPAGA 2019" 9-10.03.2019

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.