Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R. - Trylogia


megapol

Rekomendowane odpowiedzi

Pomalowałem w 33% oddział figurantów. Postanowiłem, że będą to ludzie z Czystego Nieba którzy przybyli do magazynu po ważne dokumenty dotyczące drugiej emisji i Mózgozwęglacza.

 

Jeszcze zastanawiam się nad kolorami bluz. Wiem że mają być niebieskie.

A na razie parę fotek.

 

lbzlJGF.jpg

4HgmqCE.jpg

AmqNwSS.jpg

ms7JmFR.jpg

qGiNjRl.jpg

KNUpRmG.jpg

9Hbt9ua.jpg

moo6S7X.jpg

YA40Y5W.jpg

Jy6Kykw.jpg

PVzxjhG.jpg

Umhzhn4.jpg

sz44Tj4.jpg

TsfqxMy.jpg

nFyixhj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przymiarka.

Kontenery zewnętrznie już w podkładzie. Figurantom poprawiłem kolor kamizelek i osprzętu bo był zbyt jaskrawy.

Słup oświetleniowy posklejany, ale brak nawet podkładu i lamp, skrzynie i beczki luźno ustawione.

Brak ogniska na środku i zieleniny. Ogólnie stan surowy i dużo roboty.

 

ltvexLx.jpg

dBotSbI.jpg

jvO2FjU.jpg

NNlP0ha.jpg

bcgdnoY.jpg

u005eEF.jpg

qD0mRjG.jpg

93ssMNe.jpg

cd6WRiM.jpg

l8Oeebt.jpg

GX2WqTx.jpg

4C2AsKP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/file/d/1MkikpmuuVg4NhbYx_nJIec611h548Jre/view?usp=sharing

 

Nie wiem, na ile to pomoże, dopiero w domu zobaczyłem, jaka jakość z lampą telefonu jest kijowa.

 

 

Foty jak dla mnie są idealne. O takie właśnie mi chodziło.

 

Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poczta dostarczyła materiały do dalszej pracy przy składzie kontenerów.

 

Zestaw wielgachnych skrzyń firmy MiniArt i dwa lakiery do włosów od AK

 

Oraz super bonusy do realizacji następnych planów.

 

Stacje paliw od Ammo Mig i co najważniejsze dla mnie, że mają kalkomanie Ukraińskie i Rosyjskie

 

I kolejne inspiracyjne publikacje

 

UWXU7QY.jpg

 

K3y4QkK.jpg

 

zThhn6x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka malutka uwaga taktyczna, dotycząca broni systemu AK w wersjach ze składaną kolbą (np. AKMS). Kolbę nosi się złożoną tylko w sytuacjach nie bojowych. Strzelanie przy złożonej kolbie to marnowanie amunicji. Tak więc trzeba by coś zrobić z figurką która biegnie z AKMS-em ze złożoną kolbą trzymając go jedną ręką za chwyt pistoletowy. Albo rozłożyć kolbę albo dorobić pas, broń przez plecy i coś ciężkiego do rąk (żeby uzasadnić broń na plecach ze złożoną kolbą). Tak ogólnie to pasy do broni by się przydały, zwłaszcza rkm-iście z PK (swoje waży...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka malutka uwaga taktyczna, dotycząca broni systemu AK w wersjach ze składaną kolbą (np. AKMS). Kolbę nosi się złożoną tylko w sytuacjach nie bojowych. Strzelanie przy złożonej kolbie to marnowanie amunicji. Tak więc trzeba by coś zrobić z figurką która biegnie z AKMS-em ze złożoną kolbą trzymając go jedną ręką za chwyt pistoletowy. Albo rozłożyć kolbę albo dorobić pas, broń przez plecy i coś ciężkiego do rąk (żeby uzasadnić broń na plecach ze złożoną kolbą). Tak ogólnie to pasy do broni by się przydały, zwłaszcza rkm-iście z PK (swoje waży...).

 

 

Zgadzam się calkowicie i pasy będą dorobione wszystkim figurantom. Wymagają jeszcze dopracowania, bo brakuje im naszywek formacji Czystego Nieba a drugi biegnący dostanie w dłoń starą torbę. No ale na razie walczę z kontenerami i innym szpejem. Do figurantów powrót na końcu, rdzewić trzeba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z tym ogniskiem. Dzisiaj skończyłem mod Przestrzenna Anomalnia, ehh Stalker wiecznie żywy

 

 

U mnie zyskuje na nieśmiertelności

 

A co do anomalii, to jak przyjdzie czas na "Bagno Szaleńców" to taka jedna u mnie zagości

 

kEDvdiO.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wszystko wygląda, tym bardziej mi się podoba bo sam jestem fanem tych klimatów. Może zrobisz kiedyś dioramę ze stalkerami przemienionymi w zombi? Najfajniej by wyglądały w laboratorium X-16 albo gdzieś na Jantarze.

 

Dzięki

 

 

Gdy ogarnę ogólnie swoje prace to na pewno będą zombiaki, figurki WIP już mam i czekają na swoją kolej, trzeba je poprawić.

Jest dwóch zombi uczonych i dwóch stalkerów zombi, model pojazdu i anomalia itd. Praca ma nosić nazwę " Bagno Szaleńców " ale to wszystko jak znajdę czas

 

rIWynwq.jpg

ZyzHDES.jpg

aPjnhkQ.jpg

bW4Hqe9.jpg

ncXyZag.jpg

DzVhA73.jpg

ivGVcgu.jpg

SDyr2tI.jpg

owMvbcI.jpg

kEDvdiO.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontenery otrzymały wyposażenie, reszta też ma ale dopiero poukładam jak już wszystko ogarnę

 

I uprzedzając pytania czy uwagi dlaczego tak tam czysto w tych kontenerach to tłumaczę:

 

- te kontenery zostały dopiero co otwarte przez ludzi z Czystego Nieba, nawet nie zdążyli wszystkiego spenetrować, czy nawet otworzyć wszystkich skrzyń bo zostali zaatakowani przez stado Snorków

 

 

AXaRLsY.jpg

m2iJDr4.jpg

IaJBWPG.jpg

bG8ajHf.jpg

mtPpU8i.jpg

Us9jffx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas pokazać moje wypociny i kolejny nadmiar zdjęć i tych lepszych i tych gorszych

 

Oczywiście fotki które robiłem tylko przy oświetleniu z jupitera i blasku ogniska nie są ostre.

 

Więc zapraszam na Trylogie Stalker :

 

 

Stalker - Czyste Niebo " Magazyn Kontenerów Zaton"

 

 

7Dwau2T.jpg

Z0SASon.jpg

rsSjPC1.jpg

HZcMuPh.jpg

I2KbHEF.jpg

NtPTKYk.jpg

6KVY4B6.jpg

tNklUyD.jpg

QNgis3K.jpg

8DrS117.jpg

4riA2xu.jpg

XmTObfo.jpg

uM8ekpS.jpg

6wRHeVH.jpg

HzActjo.jpg

BgHKGQH.jpg

lHe8BFh.jpg

1ZqIrHC.jpg

Rs7QaZt.jpg

EeZaSCj.jpg

qgy8GDR.jpg

jE6IwcI.jpg

J94I6gd.jpg

DRtUPRa.jpg

7nZnLEv.jpg

Sp1G5bb.jpg

GfPfeL7.jpg

P1Bbrwh.jpg

xAZsX0d.jpg

lwXGnUJ.jpg

eV80ySy.jpg

VRHWbPI.jpg

Bd9BJV4.jpg

xlVSLib.jpg

1pNFPo6.jpg

VhJ06Vk.jpg

YpJDXRC.jpg

IPvXZNr.jpg

Erb6BRb.jpg

NbTirf2.jpg

ock9uRz.jpg

hFyYgyC.jpg

jRT3WnT.jpg

jzSjqBM.jpg

3ODLydq.jpg

xoC963M.jpg

W90Q5qt.jpg

WMy3w7t.jpg

NgOE5GD.jpg

SSBZXtr.jpg

umd7DXE.jpg

LmpxWpY.jpg

U3uPT53.jpg

BjacFht.jpg

FT0qCt6.jpg

pdJ19Mj.jpg

QfN5R5X.jpg

AJEqyiM.jpg

TsSgXHj.jpg

EfTKBil.jpg

1mgKgAa.jpg

2ZqmeRv.jpg

qTB7VWL.jpg

j9kjtBw.jpg

AJBRjN8.jpg

wNU1NTt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie

 

Tak to powinno wyglądać: - jak stado Snorków atakuje oddział Czystego Nieba.

Przy nikłym świetle jupitera i palącym się ognisku niespodziewający się niczego ludzie zastają zaatakowani przez stado Snorków.

Gdy ginie jeden z nich, ten stojący na czatach...... pozostali chwytają za broń, muszą osłaniać Lebiediewa, który odnalazł ważne dokumenty.

Nawet mocno wpatrując się w mrok trudno dostrzec szybko przemieszczające się śmiercionośne zagrożenie.

 

 

JJTs39r.jpg

A2ewzEV.jpg

835MORm.jpg

4qZlHFq.jpg

MHA7w7R.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • megapol changed the title to S.T.A.L.K.E.R. - Trylogia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.