Skocz do zawartości

"Heinrich...to coś zaraz nas kopnie"-~1:76


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Aktualnie moje środki płatnicze są w stanie zerowym więc zakup farb i akcesoriów żeby kontynuować pozostałe konkursowe projekty jest niemożliwy.Ponieważ plastiku i CA mam aż nadto chciałem więc tak skromnie i na luzaku bez szczególnego przejmowania się terminem zacząć kolejną Jej przedmiotem będzie...no otóż właśnie...Nie wiem czy mogę ale chciałbym to utajnić do momentu jak już będą się wyraźnie rysowały kształty Chociaż jak znam życie to zaraz ktoś odkryje co posłużyło za bazę projektu ale niech nie zdradza PROOOSZĘ!!!! Oczywiście bez modyfikacji się nie obejdzie Główny bohater dioramy powstanie od podstaw z plastiku,według kartoniaka znalezionego w sieci a jego nazwa robocza to PFMK MADZ v.2S.Oto in-box

 

P1110001.jpg

P1110002.jpg

P1110003.jpg

 

Jako podstawę wykorzystam ulicę vacu...

 

http://www.jadarhobby.pl/diorama-7219-ulica-p-4427.html

no i jakieś pozostałości modeli

 

Bohaterem "kopanym będzie Pz.kpfw. II. Wersja,malowanie i kamo z ataku na Polskę.

Jak tylko dalsze komponenty się pojawią od razu będzie in-box.

 

A co będzie kopać (dosłownie )...Zobaczycie Oczywiście jest to SF w moim ulubionym klimacie czyli polskim Czas akcji...wrzesień,październik 1939 Miejsce:ulica w jednym z polskich miast

 

Pierwsze prace:

 

P1110004.jpg

P1110005.jpg

cd1-6.jpg

P1110006.jpg

P1110007.jpg

P1110008.jpg

P1110009.jpg

P1110010.jpg

cd-7.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robiłem tego Pz.II niedawno, skończyłem pod koniec roku ale nadal nie mogę się zebrać do zrobienia galerii :|

Całkiem przyjemny choć błędów co nie miara, np. kółka i koło napędowe się ze sobą stykają

A i F nie była jeszcze produkowana w '39 ale skoro to SF

powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mhobby2.colo.biuro.net.pl/szczegoly.php?grupa_p=1&przedm=490886&kateg=100072

A może taki brzydal? Jest nawet malowanie z Radomia, Wrzesień '39.

Fakt 72 a nie 76 ale to raczej nie duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiii Spokojnie, dopasowane będzie Zresztą całą jednostka będzie zmodyfikowana pod kątem bardzo szturmowo-artyleryjskim Te dwa gnaty na jednym z poniższych zdjęć będą bardziej westernowe ,w stylu WILD WILD WEST

 

Ciąg dalszy...cięcie w papierze, cięcie w plastiku , gięcie i klejenie+szczypta złomu...no i prawie wszystkie elementy głównego bohatera

 

P1120002.jpg

P1120001.jpg

P1120003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dwa gnaty na jednym z poniższych zdjęć będą bardziej westernowe

...hmmm... a może tak bardziej w tę stronę, skoro i tak wycinanki ci w głowie ;) :

http://io9.com/5096170/make-your-own-hellboy-gun

Nie raz i nie dwa używany przeciw nazistom (z różnym, co prawda skutkiem), od południowoamerykańskich dżungli po lodowe pustkowia ziem północnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...hmmm... a może tak bardziej w tę stronę, skoro i tak wycinanki ci w głowie ;) :

http://io9.com/5096170/make-your-own-hellboy-gun

 

Nieee póki co jedna zaczęta replika w 1:1 do której wena poszła w las mi starczy

 

Dziś wstępnie połączyłem odpowiednie elementy

P1140021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Siadłem ,nalałem sobie brązowego trunku ze Szkocji i zacząłem dłubać Pojawiło się 90% elementów głównego bohatera.Mniej więcej tak to będzie wyglądać aczkolwiek układ nóg będzie troszkę inny.Teraz tylko taka demonstracja plus minus:

 

P1180024.jpg

P1180023.jpg

P1180021.jpg

 

Przekosiła mu się prawa stopa ale to i tak jest na sucho umocowane więc bez obaw...Teraz już mogę rozszyfrować nazwę PWMK (Polska Wytwórnia Maszyn Kroczących) MADZ (Maszyna Artyleryjska Dalekiego Zasięgu) w.2S(wariant 2 seryjny) "Rudy" (a co? myślicie że to jeden czołg wygrał całą wojnę? Musieli coś takiego pokazać żeby się nie zdekonspirować ) Oczywiście storyline już jest a przedstawię je w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czołguś niemiecki już wybrany?

 

najlepiej to coś prototypowego jak Maus Lower itp

 

Jak już mówiłem zależy mi żeby było to coś co jeździło w 1939 roku więc będzie to zestaw Italeri 7042 Pz. Kpfw. I Ausf. B w 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć!

 

Jakieś grypsko mnie męczy,więc L4 i siedzę w domku do wtorku Podłubałem więc troszkę,lufy są na sucho,docelowo będzie większy kaliber .To na prawym ramieniu to wyrzutnia pocisków przeciwpancernych wielokrotnego użytku (taka bazooka wersja deluxe z trybem ognia ciągłego i dwoma otworami wylotowymi).Na lewym ramieniu będzie taka sama.Jak ją skończę i znajdę materiał na lufy to biorę się za szpachlowanie i uzupełnianie całości

P1280024.jpg

P1280025.jpg

P1280026.jpg

 

Docelowo (plus minus ) ma wyjść taki lżejszy KOINGMONSTER

http://www.new-un-spacy.com/macrossplus/destroid-monster-plus/destroid-monster.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zepsuj szlachetną bryłę stwora dodając tu i ówdzie stanowiska km i jakiś wysiegnik z wieżyczką może? Jakiś taki zbyt obły mi się wydaje... Lufencje RB do okrętów 1/400 i mniejsze w sam raz się nadadzą, a drogie nie są....

Tak przy okazji, Arturze- weź go pomaluj a la pierwszowojenne ślimaki typu ft17... będzie fajny dysonans z konstrukcją

 

Aha - kroczyniec winien bezwarunkowo mieć oznakę brygady pościgowej gdzieś na pancerzu. No po prostu powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowiska,wysięgnik....Lordzie to dopiero początek... Najpierw muszę poszpachlować ,wyszlifować a potem detale.Co do malowania to zdecydowałem już że będzie wrześniowe polskie.Brąz ,piaskowy i zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No extra

ale dawaj już tą niemiecką pancerkę

A na te "chodzidło" jakie malowanie pójdzie? Klimat trójbarwnych 7TP?

 

Dokładnie taki jak na 7TP...a ta niemiecka...muszę ją kupić a narazie mam L4,grypę i zakaz wychodzenia z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.