Skocz do zawartości

[PG-ZD] MT-LB w barwach WP z "L" SKIF,Eduard,Armo


stroju

Rekomendowane odpowiedzi

549_rn.jpg

 

 

Zachęcony entuzjazmem z jakim został przyjęty Twardy (i natchniony przez Rooberta i jego Goździka ), postanowiłem wraz z początkiem roku akademickiego rozpocząć nowy model w polskich barwach jako pojazd do nauki jazdy:

 

137_3769.jpg

 

Może trochę za wcześnie zacząłem relację bo jeszcze nie mam samego modelu (kupię w Piątek ) ale koła z Armo już mam...

Do modelu będą jeszcze dokupione blachy Eduarda (już w drodze ).

Dziś już piłowałem koła:

 

7fbea25a8e239842.jpg

906755a45e23cb86.jpg

 

W związku ze studiami ta relacja nie będzie tak pędziła jak ta z Twardym...

 

I na koniec taka prośba:

Jak ktoś ma w prywatnej kolekcji jakieś zdjęcia wnętrza MTLB to może by się podzielił bo w internecie jest nędznie...

 

c.d.n...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zobacz tu:

http://btvt.narod.ru/5/mtlbm/mtlbm.htm

i tu:

http://btvt.narod.ru/5/mtlbm2/mtlbm2.htm

 

zasiadam do kibicowania: ':piwo:' Czy swojego też utopisz w bajorku?

 

Pozdrawiam!

 

Już tam byłem

 

A co do bajorka to na pewno go nie zatopię (nie po to kupiłem te koła) raczej się skupię na wnętrzu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już wyciąłem spód i boki kadłuba a następnie je zaszpachlowałem:

 

1d0a4fc7c81c7c1e.jpg

 

Po obejrzeniu wyprasek nie znalazłem żadnej nadlewki, a i jam skurczowych było niewiele (jak na Skifa ), części nieźle i czysto odlane, jak na model za 42 zł jest świetnie...

 

c.d.n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wyprasek nie znalazłem żadnej nadlewki, a i jam skurczowych było niewiele (jak na Skifa Mr. Green ), części nieźle i czysto odlane, jak na model za 42 zł jest świetnie...

Tylko, żeby plastik nie był taki twardy, kruchy i zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już opiłowałem i złożyłem wannę kadłuba :

 

 

ff92ffd7f3104a5f.jpg

648e199f0e2213b0.jpg

9f3b6c30d8178db0.jpg

3e4c76f401587312.jpg

 

Niestety spód pękł mi na dwie części jak sprawdzałem jak bardzo można go wygiąć (na szczęście czysto i bez odkształceń więc szybko go naprawiłem).

No cóż ale dzięki swojej twardości plastik Skifa da się świetnie ciąć żyletką-piłką i szlifować

 

Wszystko jak dotychczas pasowało dobrze (z drobnymi wyjątkami)...

Sprawdzałem też jak pasuje góra: nie przewiduje żadnych problemów i dużych dziur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.