Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Zaraz..Maczbox robił dwa w jednym normalny przód płaski u dołu oraz we to miejsce broda radaru. Revell pakował dokładnie te wypraski
 3. Chromate yellow / zinc chromate yellow (FS33481).
 4. Podobne wnioski wyciągnąłem po malowaniu, ale... z czasem będzie lepiej. Odcięcia są ostre zapewne jeszcze od braku umiejętności operowania aero, mam wrażenie, że jak nanoszę bardziej transparentne warstwy to nic nie widać i "jadę" dalej a tu się okazuje, że potem one są widoczne aż za bardzo.
 5. Today
 6. Te rozjaśnienia słabe. Fajnie że kombinujesz, ale powinieneś odważniej, bo wszystko zniknie. Dodatkowo, mimo małego kontrastu, te rozjaśnienia strasznie się odcinają, są za ostre.
 7. Aero użyte po raz pierwszy w życiu - świetnie się tym pracuje! Naprawdę sam jestem zdziwiony jak zwykłe malowanie może sprawić facetowi taką radość Problemów było brak. Poniżej zdjęcia modelu z nałożonym podkładem i kolorem bazowym. Starałem się modulować kolorem i rozjaśniać je na dwa sposoby: - rozjaśniłem delikatnie (może nawet za mało) duże i wystające połacie np. płyty nad silnikiem - stopniowo (modulowałem?) rozjaśniałem i kontrastowałem łączenia dużych elementów np. przedniej płyty pancerza z górną (przednią rozjaśniałem w górę). Nie wiem czy to dobrze opisuję i nie wie
 8. Fatima pomogła ile mogła. Wyszło tak;
 9. Ktoś robił ci kalki ? Model wygląda zacnie panie
 10. Hej, tak jak w temacie na sprzedaż model Ferrari 328 GTS (Hasegawa 20233) wraz z dedykowaną blaszką (Hobby Design HD02-0107) - skala 1:24 Ramki wyciągnięte z folijek, wszystko całe - cena 150 + wysyłka paczkomatem.
 11. Dzięki Fuyuzuki ma chyba najdrobniejsze elementy z jakimi miałem okazję pracować. Przyznam się bez bicia, że w końcu nadszedł ten czas, że musiałem kupić lampę z lupą. Teraz to mam wrażenie, że robię w 1/200
 12. Jak wyżej - tylko ten wash na 6 podciągnąć i git malina. Co to za rośliny?
 13. Tak jest - jest to taki bladożółty kolor.
 14. Witam Trochę modeli na sprzedaż: 1. Unimog Revell 1/24 - model stary, kilka części luzem, kabina ma ułamany słupek A, reszta ok - 90zł 2. BMW 318i Hasegawa 1/24 + Mpakiet żywiczny - nowy 140zł 3. Mazda Rx-t VeliSide Aoshima 1/24 - nowy 90zł 4. Mazda rx-7 Fujimi 1/24 - nowy 90zł 5. Mazda Savanna rx-7 Tamiya - nowy 90zł 6. Audi 90 Fujimi 1/24 - używany, początek przeróbki na cabrio ( odcięty dach, pęknięty słupek, przerobiony zderzak przedni ) - 40zł 7. Jaguar xk 120 Revell 1/24 - prawie nowy - kilka części luzem, sklejony silnik, nic nie malowane - 80zł
 15. Kilka modeli przyszło z wyprzedazy to czas zacząc je robic.
 16. Straszne drobiażdżki. Bardzo ładnie.
 17. Jakiś wash na 6 z prawej strony na spawie by się przydał. Całkiem przyjemny model.
 18. Jak w tytule, sprzedam zestaw wczesnej wersji T-54-1 Miniart z pełnym wnętrzem. Model nowy, wypraski zafoliowane, cena 180pln + przesyłka InPost lub PP. P.s. Interesuje mnie tylko sprzedaż, żadnej wymiany, odpowiadam tylko na poważne pytania, niedorzeczne będę ignorował.
 19. Spoko jest, każdy taki mały element nawet jak krzywiej wykonany i tak będzie lepszy niż plastikowy, bo żywiej to wygląda, jak wygląda lepiej niż plastikowy odpowiednik to warty zachodu
 20. Widzę że kolega nie przyłożył kabinki do kadłuba . Będą kłopoty z dopasowaniem. Nawet Fatima Ali nie pomoże.
 21. Dużo tego smaru wycieka, ale trzeba przyznać, że fajnie to wyszło. Zwłaszcza bambetle.
 22. Miałem Mk1 w kartonie wtedy mi średnio ten czołg podchodził, ale teraz zawsze jak widzę Merkavę to mnie nachodzi ochota.
 23. Revell robił dwa Wellingtony.Mk.X który był przepakiem Matchboxa i Mk.II który z kolei jest przepakiem modelu MPM.Modele MPM mają już swoje lata i zbyt wyraźnie zaznaczone ugięcie płótna na konstrukcji.Miały ten plus że niektóre zestawy miały oznaczenia z polskich dywizjonów.Trumpeter ma problem z podwoziem.Za niskie i za małe koła. Najnowsze zestawy na rynku to modele Airfixa ale też najdroższe.
 24. Revell Mark II to nie jest przepak Matchboxa. To ich własne wypraski z 2 połowy lat 90tych. Matchbox robił chyba Mark X. A MPM to jest stary short-run - może być bolesny.
 25. Modeli do kupienia jest dużo, za to oczu nie kupisz...
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.