Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. Hej Za 60PLN z wliczoną wysyłką mogę przytulić obydwa maluchy 😉 Pozdrawiam
 3. Yesterday
 4. To coś poszło nie tak bo bazy samochodowe nie zostawiają skórki pomarańczy.Na bazą i tak trzeba dać cienką warstwę cleara A dopiero położyć decale bo jak sie nie da cleara po decal to potem zostanie różnica w kolorze. Najlepiej wrzuć fotkę.
 5. Muszę przyznać że drugie podejście wyglądało rzeczywiście słabo, ale super udało Ci się to uratować. Ciekaw jestem teraz jeszcze co zrobisz z lufą. No i jeśli tylko będziesz mógł to pokaż jak sobie poradziłeś z malowaniem kół i gąsienic, cały czas się zastanawiam jak się będę musiał za to zabrać w tym modelu ._.
 6. Praca faktycznie super . A pod sklepem to się piło owszem browar lub częściej " jabcoka" albo "buraka", "żyto" Przyjacielu to było ale tylko w Pewex-e za dewizy lub bony PKO kto pamięta ? .Pozdr. A.
 7. Żółte ludziki zrobiły coś ale jak zwykle nie do końca , w tym Uralu wymieniona jest tylko atrapa, a i to skopali bo brakuje na niej napisu Урал . Tak samo wnętrze jest całkiem inne bo zostawili je z późniejszego modelu 4320 , całkowicie inna jest deska rozdzielcza i kierownica. Co prawda Czesi z Real Modela zrobili konwersję ale poprawili tylko silnik który w Uralu 375D jest benzynowy ale lekko skopali całą resztę. Pozdr. A.
 8. Tomku.... Bardzo ładnie to wygląda Rzekłbym, że nawet mi się podoba
 9. O Cię Florek! Coś nieprawdopodobnego! Wspaniała praca!!!!!
 10. To ja jeszcze dodam coś od siebie. Stacja klon do poprawki bo jest mikronowa, tam jest dosyć spora szyba. Co do aluminium, jakich farb uzywasz, Jet exhaust nie ma tam racji bytu, stawiał bym bardziej na gun metal, aluminium i ciemne aluminium, burn nie występuje.
 11. HB w wersji D w Telford rok temu za £20 kupiłem aż szkoda było nie brać w takiej cenie
 12. Właśnie, chociaż jak pogrzebię teraz w pamięci, to pamiętam go pod nazwą pierścienia osadczego. Cały Dragon- rozwalają niektóre szczegóły (w tym modelu np. działający (najprawdopodobniej) wskaźnik kąta podniesienia lufy napędzany zębatką. 🙂 Tylko pytanie po co? Z jednej strony takie perełki, a z drugiej strony w instrukcji wybory alternatywnych części (bez żadnego komentarza) których modelarz bez wiedzy jaką ma @meser262 nie targnie. Krzysztof obiecał tutaj zaglądać, więc może komuś przyda się wiedza przy budowie swojego modelu. Chodzi mianowicie o: 1. Co to jest i kiedy to mont
 13. Ruszyła lokomotywa..... 🚂 Uwielbiam badziewia bo dodają smaczku.
 14. Odpowiadając na pierwsze pytanie : Jak dla mnie bardzo dobrze.Szpachla użyta symboliczne. Odpowiadając na drugie pytanie:Zabrzmi to jak herezja ale nie sprawdzałem.
 15. Mam ten pojazd, tylko od dragona, długo już w szafie leży, muszę tu zaglądać, może znajdę inspirację i się wezmę za niego.
 16. Patrz materiały które wkleiłem...
 17. I tutaj się różnimy.Jeżdżę na mecze i inne imprezy masowe nie oglądając się na statystyki tylko do kina się nie wybiorę bo nie chce mi się siedzieć dwie godziny w maseczce.Równie dobrze może syn przynieść ze szkoły to cholerstwo. To jest proste do ogarnięcia tylko chciałem wiedzieć co inni sądzą na ten temat i te aluzje są niepotrzebne.
 18. Czyli trzeba kupić oba: AMK i Tamkę - wyjdzie pewnie tyle co a nowego GWH jak już się ukaże 😁
 19. Przybywa metalowego badziewia z Def Model do Dragona, które po drobnych korektach nawet pasuje do RFM
 20. Taka operacja jest łatwa do wykonania. Wystarczy, że po wyjęciu wnęki zmierzysz grubość ścianki suwmiarką. Potem blokujesz śrubką suwmiarkę na tym wymiarze, opierasz jej jedną stronę o wnękę a drugą rysujesz na plastiku, przesuwając suwmiarkę wzdłuż otworu, linie do której trzeba wybrać plastik aby komora się zmieściła. A potem to już z górki - piłowanie, pasowanie, piłowanie, pasowanie, piłowanie itd.😁
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.