Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Długo kazałeś czekać ale było warto.
 3. Model zajefajny choć troche równomiernie obity. Pokusiłbym się o dodanie podłużnych poziomych zarysiwań z tyłu koparki. W końcu to element obrotowy i na tych 1:1 zazwyczaj jest w ten sposob poobdzierany.
 4. Kamo fajne ino pluje Ci to aero jak cholera.
 5. A Armo-Jadar mają przynajmniej 15 lat i rzeźbione były analogowo (czy jak kto woli, klasycznie..)
 6. Te drugie, czyli smodel to jeszcze lata 90te.... 😉
 7. No i teraz to dobrze wygląda a jeszcze jak nad nim popracujesz to już super!
 8. To w takim razie będzie trafienie AP. Tymczasem porcja fotek stuga, model dostał połysk i wash który w paru miejscach trzeba jeszcze dopracować. Następny etap to postaram się olejami porobić cienie i rozjaśnienia.
 9. Today
 10. Nawet nie zwróciłem uwagi, że to 2018.
 11. Dziękuję, choć to dyplom z zeszłego roku
 12. Kitty Hawk zapowiedział go na początek 2020. Szkoda, że akurat KH wypuścił ten samolot. Nie darze ich sympatią po sklejeniu Gripena. Chodziły plotki, że GWH coś tam z Frogfotem kombinuje, ale na razie cisza. Pozdrawiam Agillus68
 13. Spędzając czas na swojej letniej Hacjendzie daleko od farb i warsztatu, bo tu warsztatem jest kosiarka itd. Postanowiłem poodkurzać gabloty z moimi starymi modelami, jeszcze z czasów gdy nie byłem tu na forum i nie prowadziłem warsztatu, oraz nie pochłonęła mnie Zona i Przenicowany Świat Więc zrobiłem sesję kilku modelom, zdaję sobie sprawę, że to nie jakieś cuda ale myślę, że najgorsze też nie są Na pierwszy ogień idzie model którego nawet już firmy nie pamiętam, ale model jest: IDF Megach 5 Mine Roller
 14. M1240 M-ATV Galaxy Hobby 1:72 W tym przypadku warsztatu ani galerii na forum nie było, ale jedno i drugie można zobaczyć w najnowszym numerze Super Modelu. Zapraszam.
 15. Challenger II w miejskim kamuflażu 1:72 Trumpeter
 16. A dziękuję. Mirage IIIc 1:48 Eduard
 17. Pogoda nie służy żeby bawić się z farbami, ale ciągle bagruję w bagnie Nie chciałem podświetlać tej galarety ale użyłem pigmentów fluorescencyjnych, efekt taki, że trudno zrobić fotkę w całkowitych ciemnościach Pigment z nośnikiem jeszcze mokry, dlatego go jeszcze widać, po wyschnięciu nośnik zrobi się przeźroczysty.
 18. Model o którym mogę powiedzieć tyle że jest naprawdę dobrze spasowany i łatwy w budowie w kwestiach merytorycznych stanowi dla mnie zagadkę więc nie będę się w tym temacie wypowiadał żeby się nie skompromitować 😉 Model o jakim piszę to P-40F Warhawk od Trumpetera skal 1:32 Jeżeli zajrzycie do warsztatów znajdziecie tam mój warsztat z tym modelem. Nie licząc tablicy w kabinie model zbudowany został prosto z pudła.
 19. I kiedy wogole siępojawi, bo ich APA coś nie może się ukazać...
 20. Kitty Hawk zapowiedział Su-25K. Ciekawe na ile części potną wypraski.
 21. KPM też dziękuję za sympatyczną imprezę http://www.modelarstwo.koszalin.pl/index.php/konkursy/414-elblag2019
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.