Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tak, latało. Masz w opisie podane gdzie :-) Jako obserwacyjny, to zamysł tego asymetryka był z d... wzięty - z lewej strony gondoli nie było żadnej widoczności
 3. Ale matylda miała chyba troszkę inną wieżę...
 4. Na fotce rama jet chyba po tuning?czyli przedłużona z ciągnika siodłowego..czy to tylko takie wrażenie??Dawaj z tematem!!
 5. A ja musiałem za ciężkie pieniądze żywice kupować do Matyldy!!
 6. Solo

  Aerograf cz.2

  No wytarta odrobinę jest, ale jak pisałem wcześniej, dla mnie to za mało na reklamację i nie dziwię się że Niemcy nie chcieli jej uznać.
 7. Jaki dziwny pokrak Pierwszy raz coś takiego widzę, to latało?
 8. Ten z zatoki bengalskiej kozak w sumie oba piękne w sumie jak zawsze hmmm
 9. Today
 10. Witam Państwa po przerwie(niestety nie urlopowej)!!! W kwestii "tego czarnego" jest to tzw." megafońia",głośniki symetrycznie po obu stronach,jak ktoś słusznie zauważył, mająca służyć do ogłaszania natychmiastowej ewakuacji turystów z terenu objętego pożarem. Emituje również dźwięk syreny ostrzegającej przed zrzutem wody z bambi,aby wszyscy na dole oddalili sie od linii ognia. Pragnę jeszcze tylko dodać,że na śmigłowcach EC-MJH/EC-MJI/ i chyba jako na ostatnim EC-MJJ, te urządzenia zostały zdemontowane już jakiś czas temu. Funkcjonują jeszcze tylko na EC-MGR i EC-MIP i w zasadzie na tym flota pastusza się kończy, jest jeszcze co prawda MGN, ale również bez tego ustojstwa!!! Serdecznie Pozdrawiam!!!!!
 11. Do sprzedania lub wymiany mam kompletną wieżę z modelu M3A1 Lee CDL. Sprzedam za 20 zł + koszty wysyłki. Do wieży dodam kalkomanie z modelu i jakieś części które mi pozostały - model ten kupiłem jako dawcę części, głownie wanny, podwozia i częściowo góry kadłuba
 12. Dziś do obiadu dwa Hellcaty w herbacianym malunku 1) Hellcat Mk.I FN 427, Zatoka Bengalska, 17 październik 1944, HMS Indomitable i się kręci 2) Hellcat Mk.I JV 105, Morze Egejskie, wrzesień 1944, HMS Emperor Można sobie "poszczelać"
 13. wacus47

  Aerograf cz.2

  powyzej masz moja Ultre. I nie to, ze sie czepiam bo to tylko narzedzie. Dziwi mnie, ze moj poprzedni egzemplarz sie nie wycieral prawie wcale.
 14. [Hobby Boss, 1:48] Oto prototyp jednej z „dziwniejszych” maszyn IIWWŚ - Blohm&Voss Bv-141. Maszyna zaprojektowana jako rozpoznawcza, nie została przez RLM (Ministerstwo Lotnictwa Rzeszy) zaakceptowana do produkcji ponieważ, jak wieść gminna niosła, szef zakładów Focke-Wulf miał lepsze „chody” u Göringa i to właśnie jego projekt (Fw 189) dostał „zielone światło” od szefa Luftwaffe :-) Wyprodukowano jednak kilka egzemplarzy. Ten poniższy to prototyp Bv141 v10 z 1941 roku (nr 0210002). Wysłany został do Aufklärungsschule (Szkoła Lotnictwa Rozpoznawczego) w Grossenheim w Saksoni.
 15. Solo

  Aerograf cz.2

  Przecież napisałem wyraźnie, że właśnie korpus jest niewytarty, tylko wytarty jest niewielki fragment złotej obręczy. Podobnie jest z moją Ultrą - wytarcie korpusu jest mniej niż symboliczne.
 16. Po prostu piękny :) , ale te uchwyty na masce to na cieńsze można by było wymienić- te wyglądają topornie przy wycieraczkach.
 17. Chipping: kredki AK. Trochę rainmarksów: Rainmarks Effects od Ammo. Przykurzenie: oilbrusher od Ammo oraz - większość modelu - suchym pigmentem AK. Utrwalone Pigment Fixerem od Abteilunga pryskanym z aerografu.
 18. Jakich pigmentów użyłeś? Jak utrwalone?
 19. Witam, chętne na eurocopter, dindo 1, lkw 7t
 20. a czemu nie ma ciapków na stateczniku pionowym?
 21. F-14 Tutaj nieco więcej podziałałem. Zdecydowałem się przygasić górę Z dołu trochę ciemnych kresek Przed pomalowaniem górnego paska trzeba zamknąć kabinę, więc piloci zajęli swoje fotele Szybka. Tu przez sam środek leci "piękny" pasek łączenia form. Po zaopatrzeniu się w pasty polerskie postanowiłem usunąć ten szew.
 22. Grzes

  MAZ 543

  Piękne smoczysko się rodzi
 23. Ratowniczy a nie bombowy
 24. Dawno nie odświeżałem wątku. Coś się dzieje ale efekty nie są spektakularne. F-18 Położyłem łosz. Podchodziłem do niego 3-krotnie Teraz się zastanawiam. Mat czy satyna pod zabawę z olejnymi?
 25. wacus47

  Aerograf cz.2

  Solo, wskaż proszę, gdzie wytarte w Infinity jest korpus, a nie te świecidełka? No chyba, że chrom ma kolor złoty... Oczywiście, że to w niczym nie przeszkadza bo to nie karoseria auta jednak nie spodziewałem, się, że takie coś stanie się tak szybko to raz, dwa - w mojej pierwszej Ultrze coś takiego nie miało miejsca i to jest clou wpisu - tak jakby w międzyczasie coś zmienili w procesie produkcyjnym. Na zdjęciu masz Ultre użytą kilkanaście razy.
 26. Hej, Wnętrze ruszyło trochę do przodu, a mianowicie udało mi się pobrudzić podłogę oilbrusherami od miga. Użyłem kolorów: earth, dark mud, dusty earth i dust. Efekt prezentuje się tak: W tym momencie wstrzymuję pracę nad wnętrzem i montuję panele boczne na patafiksie następnie biorę się za malowanie. W zależności jak wyjdzie mi zewnętrzna część tak dostosuje później wnętrze. Pozdrawiam.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.