Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/19/2019 in all areas

 1. 1 point
  Też polecam te siateczki. Świetnie się malują. Kiedyś kupiłem opakowkę specjalnie dla siateczek. Ale żeby nie było, jedną se zaparzyłem i potem już z czystym sumieniem cała zawartość poszła do kosza
 2. 1 point
  Herbata (pewnie indyjska ) do kupienia w biedrze. Aczkolwiek ostatnio nie widziałem. Ale jedno opakowanie (pudełko herbaty) starczy do końca kariery modelarskiej (no chyba że będziesz robił dioramę lotniska i płot z siatki "stawiał") Opakowanie powinno być z "okienkiem" To bez ma zwykłe torebki.
 3. 1 point
  Herbata to pewnie z indii a nie z Polski 😛 A jakiej marki siateczki polecasz?
 4. 1 point
  I kto to mówi... Możesz być spokojny... Myślę, że mogę go szybciej skończyć niż ci się wydaje Ale chociaż sobie poczytasz trochę... ...A dobre bo sprawdzone. A nie dla tego, że polskie.
 5. 1 point
  Dobrze, dobrze. Dobre bo polskie. Będziesz pisał czy lepił bo nie wiem czy zaglądać i oglądać czy tylko lektura do poczytania
 6. 1 point
 7. 1 point
  Tak, na zdjęciach pierwszy ''Easy Rider''(66-15045), został zniszczony w 1970. Drugi (66-15242) ''Easy Rider'' przeżył wojnę. Był uzbrojony w minigany , technicznie nie mógł nieść jeszcze i granatnik, za duża waga. A i tak robiony UH-1C potrzebuje kilka zmian ( dzięki producentam modeli ). Zmiana wirnika (szmigló jak u AH-1G), przerobienie belki ogonowej (szersza nisz u UH-1B) .
 8. 1 point
  Drogi kolego, mnie chodziło tylko o '' Easy Rider''. Pan może budować każdego 'rekina', jakiego tylko zechce. Proszę nie reagować na to tak poważnie. Z tymi zębami, to był żart.
 9. 1 point
  @Tupilac W kwestii różnic kulturowych, jakości komunikacji, kultury pracy i szacunku do niej można by prowadzić dyskusję w nieskończoność. W sferze ogólnie pojętej komunikacji międzyludzkiej i kwestii wzajemnych ocen na poziomie podstawowym w krajach zachodnich jest tak jak piszesz. Pierwszy podstawowy poziom jest taki, że np Anglosasi zawsze Ci napiszą "wow, great job!". Nawet jak byś z ziemniaka wyciął cokolwiek co przypomina okręt. Bo to czyjaś praca. Oni się tego uczą od najmłodszych lat. Taka poprawna etykieta komunikacji i krytyki (a właściwie jej braku) jest tam naturalna. Tyle, że ciekawie się robi przy przejściu z poziomu amatorskiego do bardziej zaawansowanego. Używając tego samego języka nagle okazuje sie, że magiczne "great job " nic nie znaczy. W drugiej części zdania pojawia się "zadzwonimy do Pana", "niestety pana projekt nie został zaakceptowany" Osobiście uważam, i mam nadzieję, że na tym forum jesteśmy po to by zderzyć się z poziomem profesjonalnym tworzenia modeli. W związku z tym nie robi na mnie wrażenia wszelka forma krytyki. Oczywiście, że najlepiej jak jest merytoryczna. Ale zdarza się też taka w stylu Steva Jobsa... "Wypier... mi z tym gó...!! ". No ale coś za coś. Myślę, że najgorsze co mogło by się zdarzyć na tym forum to chwalenie wszystkiego jak w przedszkolu. Nie zapominaj też, że to forum modelarskie a nie o druku 3d. Patrzymy na obiekt finalny. Z resztą na forum 3Dprintboard można zobaczyć co chłopaki drukują (foto). A co do "Warszawy", chyba zbyt entuzjastycznie oceniłeś swój druk i włożoną w niego pracę. Sam pomysł to za mało. Działaj dalej!!! Gniota zostaw sobie na pamiątke.
 10. 1 point
  Co tam wnętrze, tu najciekawszym elementem będzie bezdyskusyjnie okopcone malowanko.
 11. 1 point
  Nie chodzi o brawa, ale o optymizm ktorego brakuje naszej nacji oraz jakiekolwiek szacunek do czyjejs pracy, ktorego nie mamy we krwi. W sumie sie ciesze bo wytworzylem "gniota" od podsatw, a nie z gotowych zestawów wtryskowych do pomalowania i zabawy z blaszkami. Nie bede wklejal screenow z amerykanskiego i angielskiego forum modelarskiego gdzie wrzucilem tego gniota bo to nie nie chodzi o brawa ale poziom kultury komunikacji i entuzjazmu, oraz szacunku do czyjejs pracy, a to moglby Cie wprawic w zaklopotanie. Kolesie nie znaja kompletnie naszej historii floty ect, a wypowiedzieli wiecej milych slow i merytorycznych uwag pod adresem gniota, deklarujac sie ze chetnie zapoznaja sie z tematem i podpowiedza co zrobic zeby bylo fajniej, bez sarkazmu, zlewu i Orła Białego Ps. Haha zmienie sobie ksywke na "Producent Gniotów" i lookne na NorthStarModels. Pozdro
 12. 1 point
  kawał dziada. Ojej środek, i tak nic nie widać ,-))
 13. 1 point
  Nie ma to jak wiara w modelarza... No dobra mały apdejt... co w modelu siedzi to każdy wie bo model już dorosły, ale pokazać można. Dojdą do tego blaszki jak mówiłem... exterior i interior od Edka. i trochę własnej manufaktury... ... może uda mi się niektórych nie zawieść i utrzymam poziom Na chwile obecną po sobotniej (nieprzespanej) nocy, wygląda to tak. Trochę było roboty z tymi zbiornikami, ale później nie dał bym rady ich wkleić... więc poszły na pierwszy ogień. i zacząłem prace blacharskie. Tyle udało się zrobić na razie w weekend... dziś też jest noc Sorry za jakość zdjęć ale to ograniczenie do 4,8MB rozwala system...
 14. 1 point
  Bardzo ładnie i realistycznie wykonany model , podoba mi się i to bardzo . A kolega wujek niech coś skleci w podobnym stylu lub bardziej zadbany to też pooglądamy i ocenimy . Pozdrawiam Mirek .
 15. 0 points
  A to ja wiem że "Easy Rider" nie miał granatnika i że został zniszczony. Myślałem że chodzi o jakieś inne szczegóły. A HB jak to HB zawsze coś naknoci ( zresztą nie oni jedyni robią fikcyjne malowania )
 16. 0 points
  Nie, nie... Uśmiech rekina to inny 😁.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.