Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/06/2018 in all areas

 1. 1 point
  Trochę starszy już model, ukończony prawie rok temu. To mój pierwszy model Eduarda, bardzo przyjemnie się go sklejało. Malowanie węgierskie, kalkomanie Techmod. Już po ich naklejeniu okazało się, że cyfry na okapotowaniu silnika powinny być białe, ale ostatecznie zostawiłem je tak, jak jest. Natomiast dodałem rekinie pyski na bombach, zgodnie ze zdjęciem oryginału.
 2. 1 point
  No i pięknie Już naprawdę nie wiele pozostało Ci do skończenia modelu. Bardzo mi się podoba Twoja podstawka. Jak będę miał wenę to powymieniam podstawki moim łajbom na coś w ten deseń. Wczoraj myślałem że mam już skończonego Wilczurka, ale po zrobieniu zdjęć zauważyłem że brakuje sztagów "fokmasztu", świateł pozycyjnych i że mocowania bomb głębinowych wkleiłem odwrotnie (coś na kształt litery V, a powinno być A). Jak tylko wprowadzę poprawki to wstawię galerię gotowego modelu.
 3. 1 point
  Jak do wyrzucenia, to śmieci wyślij na mój adres.
 4. 1 point
  Wrzucam coś, żeby nie było że nic nie zrobiłem na dniach postaram się wrzucić coś więcej.
 5. 1 point
  Cześć, Kolejny rok się kończy, więc można dorzucić tegoroczne ulepki. T-54 mod. 1951 - Miniart 1/35 ZSU-57-2 - Trumpeter 1/35 Pozdrowienia!
 6. 1 point
 7. 0 points
  Nad wyraz ciekawy materiał Tylko czy jest sens odtwarzania tego w modelu? Po zamknięciu kadłuba niewiele będzie widać. Kabina pilotów i przednie stanowisko obserwacyjne to jak najbardziej ale reszta to tylko sztuka dla sztuki. W twoim latawcu przynajmniej Airfix dał wnętrze po całej długości ale Revell temat olał i było by trzeba dorabiać cała sekcję nawigacyjną, kuchenną i sypialną Ale kto wie.......?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.