Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/13/2018 in all areas

 1. 4 points
  Witajcie. Udało mi się zmontować drugiego Tigera do kompletu. Relacje z budowy prowadziłem tylko na moim, więc w razie czego zapraszam. facebook.com/jrminiature. Powiem tyle - umęczyły mnie te dwie sztuki. Oglądajcie. kilka detali: i fotka z bratem :) Pozdro!
 2. 1 point
  I chwała mu za to, bo model ma być efektowny, a niekoniecznie realistyczny. F-5 bardzo mi się podoba, ładnie pomalowany i w ogóle, ale... no właśnie małe "ale": na pierwszy rzut oka wygląda jak 48, a to przecież 32. No i jak na Twoje standardy, to nie jest to aż tak udany model jak poprzednie. Ale mimo tego - piękna robota. Kamuflaże moje ulubione, kto wie, może i ja kiedyś się skusze na jakiegoś F-5F w podobnych kolorach.
 3. 1 point
  Bardzo ładne ef-piątki, właśnie miąłem się brać w przerwie świątecznej za jeden z nich ale w tej sytuacji muszę zmienić pomysł na kamuflaż. Gratulacje!!!
 4. 1 point
  Jestem w posiadaniu klasera razem z zawartością W razie "W" mogę udostępnić BRAK mocy przerobowych więc bez obaw ale kto wie co człowiekowi do głowy strzeli Jako inżynier jestem zwolennikiem pokazywania piękna konstrukcji i idei jaka przyświecała konstruktorom. Nie jestem zwolennikiem "błotno-paliowowo-olejowych zarzygańców" Ale kwit na Majówce w Olsztynie zdobył (bodajże w 2016r)
 5. 1 point
  Dzięki. Nie podkręcałem przy obróbce. Malowany DG XF-81 z Tamiyi, reszta to Gunze. Najbardziej mi odpowiadają te odcienie.
 6. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.