Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/31/2018 in all areas

 1. 1 point
  Witam zacząłem trochę składać ale zawartość pudełka trochę mnie zaskoczyła ,połamane odgromniki , górna część prawego płata mocno wygięta do góry oraz brak połowy goleni głównej lekko mnie zdenerwowało ale kolega odlał mi brakującą część i jakoś to poskładałem . Do modelu dokupiłem cocpit dysze wnęki oraz kółka Airesa , hamulce Edka , rurkę Pitota ADA i odgromniki Mastera .Na razie tyle złożyłem co widać na fotkach ; Jak podmaluję trochę to pokażę efekty . Pozdrawiam Mirek .
 2. 1 point
  Wczoraj skończyłem ostatni mój model lotniczy tego roku, a mianowicie Dassault Mystere IVA w barwach lotnictwa izraelskiego, a dokładniej 101 tajeset. Samolot ten uczestniczył w operacji Kadesz, znanej również jako wojna o Suez, zestrzeliwując w pierwszych dniach wojny dwa egipskie samoloty typu Meteor. Model firmy Azur FRROM to short-run, jednak muszę pochwalić jakość zestawu, w przeciwieństwie do modelu Super Mystere B2 z firmy AZ Model jest bardzo pasowny i dobrze się skleja. Malowany farbami Vallejo Metal Color (akrylowymi) oraz Mr Hobby z serii H. Kalkomanie z zestawu.
 3. 1 point
  Ten model nabyłem w Bytomiu. Troche w szafie przeleżał, ale w końcu przyszedł jego czas. Jako ciekawostkę, powiem, że kabinka, jest zrobiona w całości od podstaw, bowiem użeranie się z dopasowywaniem Vacu, mnie zirytowało, a kabina w tym samolocie jest rozwijalna, tak, że poszło stosunkowo łatwo, i dzięki temu spasowanie i przezroczystość jest na wysokim jak na mnie poziomie. Samolot ma fajna drapieżna sylwetkę. Z jednej strony wyczuwa się, że to poprzednik Corsaira, z drugiej czuć w nim klimat Fw-190.
 4. 1 point
  Pierwsza z planowanych dzisiejszych dostaw modeli firmy KH zamówiłem F-5E, F-5F i YAK-130, obiecałem sobie że który pierwszy z modeli F-5 dotrze tego biorę na warsztat. Dodatkowo mam kilka dni wolnego więc czas planuje spędzić na warsztacie modelarskim oraz w przerwach na rowerze. Pierwszy dotarł:
 5. 1 point
  Znajdź zakraplacze o odpowiednim zakończeniu, najlepiej szklane, chociaż plastiki też się nadadzą. Przytnij, dorób korek, etykietkę, wypełnij tyle ile ci potrzeba i voila
 6. 1 point
  No skoro jesteś zachwycony... to no comment. Przychylam się do prośby kjp'a o to, byś dotrzymał słowa i już nam zawracał głowy swoją twórczością, co to wszyscy powinni sie zachwycać. A co do irytujących osób - Cooper'a znam osobiście i to jest bardzo spokojny człowiek. A Ty go wyprowadzasz z równowagi. Więc to coś z Tobą chłopie jest nie tak. A kończąc - jeżeli wstawiasz coś na forum i prosisz o rady i się do nich nie stosujesz, to się nie dziw, że ludzie mają Cię dosyć. I tak wiele osób podchodzi do Ciebie z cierpliwością godną podziwu. A tym bardziej jak dajesz galerię beznadziejnie wykonanego modelu, to się nie dziw że jest krytyka. Bo model jest beznadziejny!!! Nigdy jeszcze nikomu tak nie napisałem, mimo że model był równie słaby, ale osoby wykazywały chęć nauki i słuchały się rad. Nikt nie oczekuje od Ciebie że będziesz robił modele na medal. Popracuj najpierw trochę nad sobą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.