Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/11/2019 in all areas

 1. Witam! Sam samolot to oczywiście si-fi mimo nowych odkryć, wiele o nim nie wiadomo.. jednakże na podstawie rysunków p. Rysia opublikowanych magazynie LOTNICTWO zaprojektowałem model pod drukarkę 3d. Modelik został wydrukowany na drukarce ANYCUBIC I3 Mega i potraktowany jako półprodukt celem budowy modelu docelowego. Spróbowałem też na nim oklejania taśmą aluminiową samoprzylepną (okazuje się że taśma się średnio do tego nadaje). Pozostało jeszcze parę elementów do zrobienia jednakże jak do tej pory jestem dość zadowolony. Umieściłem te zdjęcia tutaj gdyż model nie jest ukończony w 100%,
  2 points
 2. Ja tylko dodam od siebie, że pod Chrome od Alclada świetnie sprawdza się u mnie Gunze GX2 Ueno Black.
  1 point
 3. dobrze jest wycior a dokładnie szczotka na jego końcu to na niej jest założony pokrowiec bo pod wygląda mniej więcej tak powinien mieć 2,1 mm średnicy dla kalibru 75mm, druga fotka szczotka z polskiej 75.
  1 point
 4. Młody jeszcze jestem, chce igrać z życiem, szukać nowych wyzwań i doznań, wystawić swój umysl i ciało na ekstremalną próbę... tak bym to określił.
  1 point
 5. Poćwicz. Chyba ile osób, tyle sposobów kładzenia alclada. Ja np. kładę go przy 20 PSI z pewnej odległości, trzymając element pod różnymi kątami, nakładam jedną-dwie warstwy kulistymi ruchami. Na podkład używam X-1 lub LP-5 Tamiyi i fajnie wszystko wychodzi. Istotną sprawą jest też, by Alclada dobrze wstrząsnąć przed użyciem.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.