Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/24/2019 in all areas

 1. acha, do chromowania użyłem czegoś takiego za 19 zł od puszki z "merlin monroe"
  1 point
 2. Z takimi dodatkami musi być zAjebisty... Dajesz warsztat popatrzę.. Też mam A-10
  1 point
 3. Jeśli nie ma wprawy w precyzyjnym lutowaniu to kupno takiego modelu będzie nietrafionym i kiepskim pomysłem. Kilka modeli w skali 1/72 składających się praktycznie w całości z blaszek ma Part. Przy waloryzacji innych modeli również wykorzystuje się blaszki które także można lutować, jednak nie stanowią one zwykle większości.
  1 point
 4. Też polecam, wszystko pikobelo
  1 point
 5. Mogę wystawić laurkę koledze Adamek1003 - ostatnio wykonał dla mnie taki kompresor, który sprawdza się bardzo dobrze. Na pewno jest dużo cichszy niż wszystkie te AS-186 - jedynie zawór odpuszczający lubi straszyć, ale coś za coś Sama głośność jest na poziomie lodówki starszego typu (nie jakieś no-frosty itp), a nawet trochę ciszej, bo tam buda rezonowała, a tu nic. Jedynie ten zawór, w momencie wyłączenia sprężarki, spuszcza nadmiar powietrza z układu i wtedy wydaje głośniejszy syk. Wymiary też dość kompaktowe w porównaniu do możliwości. Kompresor dla mnie jest wyskalowany na 6-8 bar (on-off)
  1 point
 6. Zapraszam wszystkich chętnych do oględzin mojego ostatniego modelu. Fabrykę opuścił "nowy" choć już mocno zniszczony A-6A Intruder jak powstawał zobaczycie w stosowanym warsztacie tu natomiast ogladacie efekt ostateczny. Dziękuję wszystkim za warsztatową pomoc i zapraszam raz jeszcze do oglądania fotek.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.