Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/01/2019 in all areas

 1. Zmęczony już trochę dyskusjami postanowiłem wprowadzić swoje teorie w życie i mieć z tego trochę przyjemności. Znalazłem coś takiego w czeluściach swojego magazynu: Wygląda mi to na bf 109 B,C lub D ale to mniej ważne. Plan jest taki żeby zrobić to coś sprawdzając w praktyce jak będzie wyglądał samolocik zrobiony bez żadnych dodatków (żywice, blachy etc.). Ale co ważniejsze zamierzam zaszpachlować wszystkie linie podziału, nity itp. i zrobić je po swojemu. Mam nawet kilka nowatorskich ( w moim przekonaniu) pomysłów jak tego dokonać. Następnie bez używania tzw. płukanek czy jak kto woli
  1 point
 2. Witam, galeria specjalnie dla Xmena, bo groził rózgą. Bardzo porządny kolega odstąpił kalki, co trochę uratowało model. Jest to mój 9 model, ale pierwsza galeria. Sam samolot bardzo fajny do składania, problem tylko z montażem tablicy przyrządów, reszta wg mnie ok. Pierwszy model Academy, pierwsze kalki tej firmy, popsuło mi to efekt końcowy i sporo nerwów. Nie byłem przygotowany na tak słabe kalki. Malowanie Czego się nauczyłem przy modelu i z czego jestem zadowolony: - praca z blaszkami fototrawionymi, - osłona owiewki przy malowaniu, - jak zrobić kręcące się śmigło,
  1 point
 3. Dawno nic nie wrzucałem więc nadrabiam . Projekt krótko terminowy prosto z pudełka. Model ma "luźno" nawiązywać do dołączonego zdjęcia z epoki. Model malowany farbami Hataka sugerowanymi w instrukcji.
  1 point
 4. Nie da się. Nie byłoby białego paska na nosie.
  1 point
 5. Nie zawsze warto słuchać producenta i instrukcji. A pierwszy model po przerwie można wybaczyć. Mam nadzieję, że gotowy na półce będzie odpowiednią motywacją do dalszego, dokładniejszego składania.
  1 point
 6. Podziękował dobre człowieki. Klimatyczna ( lub nie ) podstawka, która temu Fspaniałemu LECHICKIEMU stateczkowi z prasłowiańskiego grodu Stettin, dodaje pierwotny tytuł scenki, czyli: Kapitan Fang daje nogę po raz drugi Z ciulowym dymem, ku ogólnej mam nadzieje wesołości, po zrobieniu tego zdjęcia wylądował w kiblu Zasadniczo zabawa jest całkiem fajna, ale droga przede mną i to raczej dłu
  1 point
 7. Rosiek brał udział w konflikcie zbrojnym i to go jeszcze ratuje. Ale idź na takie Missing-Lynx i zapytaj Anglików, czy chcą w 1:72 model Stara albo Jelcza. Wyjdźmy wreszcie z różowej bańki: IBG chce zarabiać pieniądze, a nie produkować patriotyczne Jelcze. I jak widać oni bardzo chętnie spełnią życzenia modelarzy ale pod warunkiem, że to będą życzenia modelarzy z całego świata, a nie 50 entuzjastów polskich ciężarówek z czasów Układu Warszawskiego.
  1 point
 8. W nowym roku trochę zabawy w zimowe zdrapki było i test zmywalnej farbki akrylowej
  1 point
 9. Podobno od tej strony jest skuteczniej Ale ustalimy na miejscu...
  1 point
 10. Bardzo ładnie wykonana instrukcja Jaki kolor planujesz położyć?
  1 point
 11. 1 point
 12. Czysty. Brudny. Ukurzony... [emoji848]? Dwa razy wyróżniony.
  1 point
 13. Robi wrażenie w tej skali. A na wiatrochronie w srebrnym chyba Ci się trochę wyjechało
  1 point
 14. 1 point
 15. Jestem pod wielkim wrażeniem kunsztu i wykonania. Model wygląda obłędnie. Ponitowany calutki a to taki maluszek jest ☺ szczere gratulacje bo modelik jest po prostu świetny.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.