Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/29/2019 in all areas

 1. 1 point
  Udało się przykurzyć...
 2. 1 point
  Jeszcze antenka i na tym poprzestaniemy. Coś krzywo pasują golenie podwozia w tym modelu... Acha. Z dodatków - kołpak śmigła musiałem "pożyczyć" od Mistercrafta, bo Revell ma kołpak DeHavillianda a na zdjęciach widzę, że powinien być rotol. Dorobiłem też antenkę, bo oryginalna mi się zgubiła. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 3. 1 point
 4. 1 point
 5. 1 point
  To jest Tamiywa Weathering Set D. Są także inne. https://www.mojehobby.pl/products/Weathering-Master-D-Set.html
 6. 1 point
  Jeste pewien, że sprawdzłeś sprężynę zaworu? Zawór w aero to dziecinnie proste urządzenie: Odkręcasz 12 przy użyciu pensety. Jesli zawór nie wraca, to przyczyny mogą być TYLKO dwie. Albo uszczelka 10 na tłoczku 9 się zaciera, albo sprężyna jest za słaba/uszkodzona. Nasmarować uszczelkę, sprawdzić sprężynę. Nie ma prawa nie działać! Nakrętką 12 można oczywiście regulować siłę sprężyny. Wkręcisz dalej w głąb, to będzie mocniejszy docisk i powrót. Aha, jest jeszcze jedna możliwość. Jeśli po odkręceniu zaworu od korpusu, tłoczek pracuje ok, to może zaciera się jego górna wystająca część poruszająca się w kanale spustu. Albo sam spust. Wyczyścić/nasmarować kanał.
 7. 1 point
  Nie pamiętam, wyrzuciłem do śmietnika dziesięć lat temu. Pewnie Tamiya Airbrush Cleaner.
 8. 1 point
 9. 1 point
  Blisko coraz bliżej Mi-17 1:48 😋
 10. 1 point
  Była Alpejska Sielanka to teraz jest Alpejska Zima, nawet zrobiona jest z pozostałości po poprzedniej dioramie, ścinki sklejki, reszta wiaduktu, pozostałe figurki i drzewka. Ale drzewka będą do wymiany bo zafarbowały trochę klej i śnieg na zielono.
 11. 1 point
  Są fajne zdjęcia Hellcata Vraciu i to jest czarne. Ale to 3, a Ty widzę masz 5. Mimo wszystko stawiałbym na czarny.
 12. 1 point
  Siekiera, której używasz, jest tępa.
 13. 1 point
  Witam, Jakiś czas temu zabrałem się za model czołgu w skali 1:144. To miał być model "relaksacyjny" na góra tydzień pracy, a skończyło się jak zwykle - upgrade wszystkiego. Od siebie dodałem całe wnętrze, boki wanny, oddzielne koła i gąsienice. Tak wygląda model Dragona: A tak mój upgrade: Potem było już z górki:
 14. 1 point
  Do zywicznego zimmerytu zwykly klej modelarski robi robote, nie trzeba poxipoli itd extra cienki klej od tamki i po sprawie.
 15. 1 point
  Do żywicznych zimmeritów najlepszy jest poxipol dwuskładnikowy
 16. 0 points
  Zdjęcie robione trybem super makro. Gołym okiem nieraz nie da się zauważyć nawet
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.