Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/2019 in all areas

 1. Różowy ptaszek dla córki gotowy. Zabawa była przednia, jeśli chcecie odpocząć od poważnych tematów czy skali dla dojrzałych (#shitstormiscoming) modele w 1/72 są fajne.
  4 points
 2. Kolejny projekt został zakończony. Zajęło mi to 6 miesięcy i 10 dni, ale cieszę się że w końcu nastąpił koniec Zdjęcia jak zwykle robione telefonem, ale starałem się by jakoś w miarę wyglądały. Ogólnie jestem zadowolony z końcowego efektu, a Wy sami oceńcie. Pozdrawiam
  2 points
 3. Raczej nie, jeśli wykluczyć mini pistolety lakiernicze serii G i LPH
  1 point
 4. Płukanie aerografu, mycie modeli czy miejsca pracy, rozcieńczalnik, dezynfekcja klamek, do robienia płynu do szyb... ? Też mam 5L baniak IPA. Litr rocznie schodzi jak nic.
  1 point
 5. 1 point
 6. Szczerze polecam następny filmik. Jest jeszcze czas...
  1 point
 7. RS Models 92143 Ki-61 I tei Kojarzę Twój zestaw- krótki nosek jak wspomniał kolega. Super jest to malowanie pudełkowe. Jest sporo więcej zdjęć tej maszyny http://pwm.org.pl/viewtopic.php?p=961485#p961485
  1 point
 8. Wersja Ko to krótki nos, chowane kółko ogonowe, duże klosze świateł na końcach skrzydeł i kilka innych drobiazgów. Możesz zrobić z niej łaciatego ale trzeba znaleźć odpowiednie malowanie. Raczej trudno będzie dobrać z 244 kokutai, choć nie twierdzę że nie. Różnice między poszczególnymi wersjami jaskółek wyjaśniałem już kiedyś na sąsiednim forum wraz zaznaczeniem tych różnic na rysunkach. Może uda ci się to odszukać.
  1 point
 9. Robota troszkę podgoniona. Maskowanie zdjęte - nawet nic się urwało przy tej okazji. Trzeba jeszcze dorobić wiatrochrony i cięgna sterów. Wtedy będzie można składać wszystko do całości.
  1 point
 10. UWAGA Zapowiedzi Eduarda w 1/144: Firma Eduard postanowiła wrócić do wydawania zestawów w skali 1/144, ale tym razem nie w podwójnych pakietach Dual Combo, ale jako modele pakowane pojedynczo w foliowe woreczki. Oprócz wznowienia swoich własnych modeli odświeżono linię przez zakup wyprasek od jednego z japońskich producentów (prawdopodobnie firmy Platz) i wydane zostaną w edycji limitowanej. Do sprzedaży trafią od końca I połowy tego roku. Focke-Wulf Fw 190D — Limited Edition — II połowa 2019 Grumman F6F Hellcat — Limited Edition — II połowa 2019 Republic P-47D Thunderbolt — Limited Edition — II połowa 2019 Douglas A-4E/F Skyhawk — Limited Edition — II połowa 2019 Lockheed F-104G Starfighter — Limited Edition — II połowa 2019 Vought F-8E Crusader — Limited Edition — II połowa 2019 Crusadera już od dawna nie można było nabyć w normalnym obiegu. To naprawdę świetna wiadomość!
  1 point
 11. Obejrzałem, dzięki. Dobry film, musze go zasubskrybować. Myślałem o blackbasingu, ale jeszcze w tym modelu chciałbym zastosować preshading linii paneli. W następnym modelu pewnie zrobię blackbasing.
  0 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.