Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/07/2019 in Posts

 1. 4 points
  Różowy ptaszek dla córki gotowy. Zabawa była przednia, jeśli chcecie odpocząć od poważnych tematów czy skali dla dojrzałych (#shitstormiscoming) modele w 1/72 są fajne.
 2. 2 points
  Kolejny projekt został zakończony. Zajęło mi to 6 miesięcy i 10 dni, ale cieszę się że w końcu nastąpił koniec Zdjęcia jak zwykle robione telefonem, ale starałem się by jakoś w miarę wyglądały. Ogólnie jestem zadowolony z końcowego efektu, a Wy sami oceńcie. Pozdrawiam
 3. 1 point
  Raczej nie, jeśli wykluczyć mini pistolety lakiernicze serii G i LPH
 4. 1 point
  Płukanie aerografu, mycie modeli czy miejsca pracy, rozcieńczalnik, dezynfekcja klamek, do robienia płynu do szyb... 😀 Też mam 5L baniak IPA. Litr rocznie schodzi jak nic.
 5. 1 point
 6. 1 point
  Szczerze polecam następny filmik. Jest jeszcze czas...
 7. 1 point
  RS Models 92143 Ki-61 I tei Kojarzę Twój zestaw- krótki nosek jak wspomniał kolega. Super jest to malowanie pudełkowe. Jest sporo więcej zdjęć tej maszyny http://pwm.org.pl/viewtopic.php?p=961485#p961485
 8. 1 point
  Wersja Ko to krótki nos, chowane kółko ogonowe, duże klosze świateł na końcach skrzydeł i kilka innych drobiazgów. Możesz zrobić z niej łaciatego ale trzeba znaleźć odpowiednie malowanie. Raczej trudno będzie dobrać z 244 kokutai, choć nie twierdzę że nie. Różnice między poszczególnymi wersjami jaskółek wyjaśniałem już kiedyś na sąsiednim forum wraz zaznaczeniem tych różnic na rysunkach. Może uda ci się to odszukać.
 9. 1 point
  Robota troszkę podgoniona. Maskowanie zdjęte - nawet nic się urwało przy tej okazji. Trzeba jeszcze dorobić wiatrochrony i cięgna sterów. Wtedy będzie można składać wszystko do całości.
 10. 1 point
  UWAGA Zapowiedzi Eduarda w 1/144: Firma Eduard postanowiła wrócić do wydawania zestawów w skali 1/144, ale tym razem nie w podwójnych pakietach Dual Combo, ale jako modele pakowane pojedynczo w foliowe woreczki. Oprócz wznowienia swoich własnych modeli odświeżono linię przez zakup wyprasek od jednego z japońskich producentów (prawdopodobnie firmy Platz) i wydane zostaną w edycji limitowanej. Do sprzedaży trafią od końca I połowy tego roku. Focke-Wulf Fw 190D — Limited Edition — II połowa 2019 Grumman F6F Hellcat — Limited Edition — II połowa 2019 Republic P-47D Thunderbolt — Limited Edition — II połowa 2019 Douglas A-4E/F Skyhawk — Limited Edition — II połowa 2019 Lockheed F-104G Starfighter — Limited Edition — II połowa 2019 Vought F-8E Crusader — Limited Edition — II połowa 2019 Crusadera już od dawna nie można było nabyć w normalnym obiegu. To naprawdę świetna wiadomość!
 11. 0 points
  Obejrzałem, dzięki. Dobry film, musze go zasubskrybować. Myślałem o blackbasingu, ale jeszcze w tym modelu chciałbym zastosować preshading linii paneli. W następnym modelu pewnie zrobię blackbasing.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.