Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/12/2019 in Posts

 1. W końcu udało się pyknąć kilka fotek zestawu. Modele jakie są opisywałem w warsztacie więc chyba nie ma się co powtarzać. Budowanie tego to była czysta zabawa. Wyszło lepiej gorzej - sami ocenicie. Ja jednak jestem bardzo zadowolony z efektu. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
  2 points
 2. Cyt.,, chciałem też coś ciekawego wykonać '' Wyszło naprawdę oryginalnie i nie szablonowo,bardzo mi się podoba malowanie i muszę powiedzieć ,że wykonałeś właśnie coś ciekawego.Oczywiście można się doczepić do paru szczegółów np.grubość przewodów itp.ale całokształt superrrr !!Brawo
  2 points
 3. Dziś posiedziałem na owiewkami i podwoziem przednim Oszklenie jest dość cienkie w zestawie i nie ma nic do stworzenia sensownego wyglądu wewnątrz wiec postanowiłem dorobić paski i tylne wzmocnienie a samo podwozie to plątanina przewodów, zestawowa komora jest biedna wiec dorzuciłem troche okablowania
  2 points
 4. Takie coś dłubie, szału nie ma ale może kogoś zaciekawi.
  1 point
 5. Wygląda jakby było przeorane grubym papierem ściernym. Takie dziwne rysy. Polecam zmyć, wyszlifowac budę żeby było bez rys, położyć podkład najlepiej mr surfacer i wtedy przed malowaniem ogarnąć sytuację czy cała powierzchnia jest gładka. Jak jest gładko kłaść kolor.
  1 point
 6. Witam! Esdek się maluje. Zdjęcia wkrótce... Czas więc zacząć nowy projekt: I tyle na dzisiaj.... Mariusz
  1 point
 7. Hmmm...Jestem kierowcą cieżarówki...Nie cierpię na syndrom miłości do narzedzia pracy Na swój sposob, to większość musi zapylać tym co dostaje i ew. troche pozmieniać coś wewnątrz. Prawda jest taka, że tylko tacy co ich naprawde stać i posiadają własne duze firmy a mimo to nadal jeżdża mogą sobie pozwolić na cudowanie z jednym truckiem i jest to głownie zabieg czysto marketingowy, by firma była zauwazalna i rozpoznawalna. na pewno takie malowanie jakie umieściłeś na modelu spełniało by taka funkcję, nie mam co do tego watpliwosci.
  1 point
 8. I jeszcze opony bez żadnego ugięcia, jak napompowane na 200%. Auto w tym stanie raczej nie mogłoby być na chodzie, więc kapcie pasowałyby o wiele bardziej.
  1 point
 9. Też na co dzień zajmuję się samochodami i trochę serce boli, że oglądamy na modelach samochodów rdzę nie tam gdzie występuje ona faktycznie ale.... no cóż. Mi i tak najbardziej się podobają przednie lampy. Podświetlenie i wykonanie, no pięknie!
  1 point
 10. Co miałem na myśli, no jak w opisie. Zainspirowały mnie poniższe zdjęcia, chciałem też coś ciekawego wykonać. Może nie wyszedł w 100%Tak jak sobie to zakładałem.
  1 point
 11. Anycubic Photon nie jest drogi i do modelarstwa nadaje się 100x bardziej niż strunowe. Widziałem poniżej 400€.
  1 point
 12. Giuseppe ma te farby zwalone. IMHO wyglądają na ten sam zestaw, który jest używany na maszynach NATO.
  1 point
 13. Ale ostrożnie z kolorami. Dopytaj kolegi Giuseppe o szczegóły. Więcej w tym wątku:
  1 point
 14. Może w tym zestawie znajdziesz pomoc: https://www.mojehobby.pl/products/Modernized-Croatian-MiG-21-s-7528944.html
  1 point
 15. Bardzo dobrze ,że bez brudzenia.Ktoś w końcu po 33 latach go umył.
  1 point
 16. Robi wrażenie PIĘKNY ... Czym robione chromy?
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.