Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/02/2019 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Tak jakoś: X Olsztyński Festiwal Kultury Modelarskiej 30-31 marca I białostocka Biesiada 01-02 czerwca
 3. 1 point
  Zapraszam do Galerii ukończonego modelu. Jest to swobodna interpretacja auta, które mogłoby istnieć ale nie istnieje. Baza - Tamiya 1:24 Wnętrze: fotele ze szrotu, pasy ScaleProduction, klatka zbudowana od podstaw, blacha na podłogę HD, kierownica ze szrotu. Malowanie w/g własnego pomysłu. Kalki Adam Pękala. Koła 17 cali - Fujimi, lakier połysk Zero 2K
 4. 1 point
  Tym razem maszyna odmienna od tego, co zazwyczaj kleję. Po inboksie jestem dobrej myśli. Zapraszam! 😉
 5. 1 point
  Hm... orientacyjnie - od 15 do 30 zł moja godzina robocza to - 15ł Zakładając oczywiście, że zajmie mi to 2 Godziny, dla tego napisałem orientacyjnie. Oczywiście istnieje możliwość targowania się - ale wiedzcie że nie zejdę poniżej pewnej kwoty.
 6. 1 point
  Nie były malowane. OIDP były w kolorze metalu i mat to oksydacja górnej warstwy i zabrudzenia. Obejrzyj dostępne zdjęcia MiG-15 i według tego maluj. C8 da się cieniować.
 7. 1 point
  Bardzo fajny. Podoba mi się.
 8. 1 point
  Panowie, nie macie większych problemów?
 9. 1 point
  Pierwsza taka próba z efektem nocy. Skala 1:35. Dragon+MiniArt+ trochę śmieci.
 10. 1 point
  Panzer II ausf.J od Hobbybossa, Niemiec z Tamki, dziki z Wyrd Games
 11. 1 point
 12. 1 point
  Ja pozwolę sobie ujawnić w tym miejscu całkiem miłą naszemu uchu informację. Twórcy serii First to Fight bardzo poważnie rozważają uruchomienie produkcji modeli lotniczych w skali 1/144, które byłyby uzupełnieniem ich systemu gry "Wrzesień 1939". Wybrali właśnie tę skalę ze względu na niewielkie rozmiary samolotów, które muszą być przede wszystkim poręcznymi pionkami do gry, a skala 1/72 raczej tego nie zapewnia. Znając jakość ich roboty z serii First to Fight raczej nie spodziewałbym się przesadnie dużych uproszczeń. Zatem jest nadzieja, że kiedyś pojawią się nowe wtryskowe Łosie, Czaple, Jedenastki i Karasie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.