Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/25/2019 in all areas

 1. Witam Kolegów pokazują moją pierwszą pracę na tym forum. Działo i figurki : Tamyia. Otoczenie : ręczna robota z zastosowaniem roślin, żywicy, gipsu, piasku i kamyków. Zapraszam.
  1 point
 2. Po dłuższej przerwie udało mi się dokończyć miniaturkę Bellanki braci Adamowiczów. Kilka poprawek było: podwozie, zastrzały, kolektor spalin, dysze Venturiego przeniesione na boki kadłuba przed kabinę. I to malowanie, mimo że poziom pomalowałem na czerwono, to do końca nie jestem przekonany do tego malowania.
  1 point
 3. 1 point
 4. Będzie nam bardzo miło, proszę zabrać Wasze materiały promujące drugą CIUPAGĘ HEJ.
  1 point
 5. 1 point
 6. Trochę podciągnąłem robotę, stan na ok. 90%. Mimo to Kraz miał premierę na V Elbląskim Festiwalu Modelarskim, nawet z powodzeniem.
  1 point
 7. VALKYRIA Grudziądz pojawi się ze swoją nagrodą za "Najciekawszy model sprzętu bojowego Układu warszawskiego"
  1 point
 8. Nie chciałem o tym wspominać wcześniej ale skoro już wypłynęło. Rozwód z fundacją K.... był bardzo dobrą decyzją i należy się wam dobry zimny browar za taki kierunek działania.
  1 point
 9. Dzięki za miłe słowa. Rzeczywiście dwa lata temu jak zobaczyliśmy co się dzieje z festiwalem modelarskim w Olsztynie (w roku 2017 było tylko około 200 modeli!), którego organizacją zajmowała się pewna fundacja to ... To wtedy właśnie nasza grupa zapaleńców postanowiła zawiązać stowarzyszenie. I naszym celem było wyciągnięcie imprezy z głębokiego dołu... Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w organizacji, nie mieliśmy kasy, nie wiedzieliśmy gdzie uderzyć by nam ktokolwiek pomógł, a mimo to Festiwal 2018 był rekordowy jeśli chodzi o frekwencję: ponad 600 modeli. Fundacja zajęła się wtedy jeszcze
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.