Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/19/2019 in all areas

 1. 1 point
  Francuzi mają Taxi Marna a Anglicy Omnibusa ,oba pojazdy choć cywilne odegrały istotną rolę w tej wojnie . Modelik mały ale i dobry do sklejenia w zasadzie w jeden wieczór , no może dwa ale na luzie . To w pudełku a jak się skleja w ciągu dalszym .
 2. 1 point
  Gdy otworzyłem pudełko z tym maluchem, to trochę się zdziwiłem. Nie sądziłem, że model jest aż tak mały. Mało części, mało detali, nic z tego dobrego nie będzie... Na szczęście praca w grupie i wzajemne nakręcanie się sprawiło, że udało mi się wyciągnąć dość sporo z tego modelu i osiągnąć efekt, który o dziwo mnie zaskoczył. Dzięki Panowie za fajny projekt!!!
 3. 1 point
  Moje oczy też widziały sporo strażackiego wiejskiego tuningu... Niektóre przypadki to naprawdę masakra... Był nawet jeden Żuk z łańcuchami przyspawanymi do zderzaka i razem z nim pryśniętymi na biało (coś jak za wieżą Merkawy). Po co tego nie wie nikt... Pewnie dla walorów wzrokowych...
 4. 1 point
  Jasne, dzięki za odpowiedź. Samochody z OSP Lipnik masakra jakaś... Jeszcze powinni sobie kolorowe wiatraczki zamontować.
 5. 1 point
  Małe co nie co po wieczornych sklejaniach . Na razie duże detale potem pierdółki .
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.