Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/22/2019 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Wrześniowy dwupak z cyklu muszę To mieć !
 3. 1 point
 4. 1 point
  Być może szalupa zostanie wykonana w ten sposób i ustawiona obok właściwego okrętu Prace powoli posuwają się do przodu. Jak widać wszystko w tym modelu jest duże: ster kotwice Oczywiście wszędzie gdzie się da wykonuję otwory pod gwoździe. Tu mamy coś w rodzaju kambuza, czyli kuchni na okręcie. Ale tu będzie taki wolno stojący domek na pokładzie Teraz wykonuję wiercenia otworów pod gwoździe w burtach. Wszędzie tam gdzie te czarne linie muszą być wywiercone otwory. W sumie na jednej burcie około 2500 szt. Otwory są wiercone wiertłem o średnicy 0,6 mm a potem będzie wklejony kołeczek plastikowy o średnicy 0,5 mm. Jak zwykle Heller musiał coś spartolić. Jak widać będzie trzeba na części poszycia odtworzyć deskowanie. Przy wykonywaniu takiej ilości otworów niezastąpiony jest zestaw oraz wiertełko Tamyi: Bardzo podoba mi się w tej serii wierteł to, że część robocza jest tak krótka.
 5. 1 point
  Jeszcze nie wszystko . Każdy na pewno wie co to jest "Zero" i kamikadze ale nie każdy zna samoloty które później lub wcześniej broniły cesarskiego nieba . Dzięki tej i poprzedniej galerii można się czegoś dowiedzieć o lotnictwie kraju kwitnącej wiśni . Fajna seria i konsekwentna w wykonaniu . Modele czysto zrobione , antenki poprawione - podoba się . Teraz chyba kolej na coś bombardujacego ...? No i plusiki za "biało-czerwone" barwy . Pozdrawiam Hello
 6. 1 point
  Taki mały zapas na przyszłość 😁 aż mnie nasza myśl, czy by nie zrobić dioramy z Commandosa
 7. 1 point
  I jak to jest ?? Zrobić żółtego japońca ?? Pytam, bo tez kilka razy W życiu o tym myślałem, ale jednak uległem schematowi, i robiłem bardziej bojowe.
 8. 1 point
  Powrót do mojego ulubionego tematu czyli samoloty o napędzie odrzutowym. Model F-105D od Trumpeter skala 1:32. Jest to naprawdę duży model jak na samolot jednosilnikowy, jakość zestawu Trumpetera oceniam dość słabo - z pewnością nie jest to najlepszy model tego producenta w skali 1:32 Model wykonany tak jak lubię najbardziej prosto z pudła.
 9. 1 point
  W Martoli w zapowiedziach pojawił się MiG-21 MF weekend edition w ciekawych malowaniach: https://www.martola.com.pl/pl306/produkty84395/mikoyan_mig_21mf_fighter_bomber
 10. 1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.