Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/07/2019 in all areas

 1. 2 points
 2. 1 point
  Witam ! Chciałem Wam pokazać swój mini mobilny warsztat modelarski jaki sam zbudowałem. Z racji braku swojej przestrzeni do majsterkowania i i ciągłej dezorganizacji narzędzi potrzebowałem swojego miejsca do majsterkowania, które mogę łatwo rozłożyć, złożyć i schować do szafy. Mimo sporej wagi jest bardzo praktyczna, większość narzędzi, elementów, farb, klejów i innych klamotów mam pod ręką. Jednym słowem sprawdza się w użytkowaniu. Do budowy użyłem sklejki, okleiny, trochę profili aluminiowych zwykłych, profili do budowy flight case, zawiasów, oczywiście nitów, śrubek itd. Na koniec dorzuciłem zasilanie, oświetlenie, uchwyt na tablet, i wyszło coś takiego ....oceńcie Sami, może kogoś zainspiruje :
 3. 1 point
  Zdjęcia może nie są najwyższej jakości, ale nie mam czasu przy małym dziecku aby to jakoś lepiej sobie zorganizować. Model przedstawia Hummera M1151 na wyposażeniu Polskich Sił Zbrojnych a konkretnie Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu.
 4. 1 point
  Złom dostał czarne wewnętrzne elementy pancerzy 😎
 5. 1 point
  Witam serdecznie po wakacjach Nie, że się obijałem, przeróbek było dość sporo, pogoda nie zachęcała do siedzenia w domu no i nie było sensu zawracać głowy Zrobiłem mocowania S-min z dziurkami na kable mocowania lamp nową osłonę przedniego karabinu zaślepiłem wizjery kierowcy dorobiłem spaw D pod siekierką zrobiłem połączenia rur filtrów i mocowania mocowania plandeki bo bokach uszkodzenia kół, błotnika i filtrów zrobiłem puste mocowanie na skrzynkę oraz na lewarek usunąłem koło jezdne i zrobiłem piastę zrobiłem nową belkę na zapasowe ogniwa i otwory w grzebieniach Do zrobienia zostały mi z tego co widzę rączka i stopień na belce oraz (chyba) mocowania na plandekę na górze tylnej części wanny (jeśli te pypki na niebiesko to właśnie to) Piszcie proszę czy o czymś nie zapomniałem i co ewentualnie poprawić a ja biorę się za włazy i wieżę
 6. 1 point
  Męczyły mnie te zdjęcia więc poniżej po lekkiej obróbce kontrastu i temperatury. Chyba lepiej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.