Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/21/2020 in all areas

 1. Meblowanie kabiny: ścianki działowe, podłoga, fotele załogi z podstawami.
  5 points
 2. Dobiegłem do końca... Teraz do gablotki i do teścia do witryny
  3 points
 3. Super.Madame Fanny wołała na niego Bobbi.Bo Vincent jakoś nie pasowało do niego.I mówił jej,że jak nie wyjdzie za niego to sobie coś odetnie😀.
  2 points
 4. Sznajdery udało się wsadzić, wbrew proroctFom coponiektUryH elementUF reakcyjnych Nadbudówki stoją se tak tylko dla picu.
  2 points
 5. Witam wszystkich. Właśnie zaczynam zabawę na nowo (miałem kilka ładnych lat przerwy). Na warsztat trafił Eurocopter EC135 w malowaniu LPR. I tu już pojawia się pierwsze pytanie, używaliście zestawu HTK-CS79 ?Jest ok, czy lepiej kupić niezależne kolory? Może ktoś budował i może coś podpowiedzieć? Zależy mi na odwzorowaniu Ratownika 16 z Łódzkiego Lublinka. Jutro planuje zacząć kompletowanie "wszystkiego co niezbędne" Pozdrawiam
  1 point
 6. Konkurs na PWM się kończy więc trzeba wrócić dla równowagi do bardziej umiarkowanego klimatu Dojrzałem żeby na warsztat wyciągnąć mało znany a jeden z moich ulubionych samolotów- latający otwieracz do konserw w wersji z działem 75mm. Poszukuję zdjęć armaty, tą zestawową trzeba poprawić. Jakby ktoś miał zdjęcia detali i się podzielił byłbym wdzięczny. Plany do nitowania- nie będę sprawdzał średnicy kółka ogonowego ;)
  1 point
 7. Cześć, Zacząłem kolejny model. Jest to Nissan 350Z, którego postaram się zrobić jako replikę auta mojego wujka. Wjadą felgi Volks Racing GTS i może coś jeszcze, czekam na fotki oryginału. Póki co zacząłem dłubać podwozie według kolorystyki z instrukcji, ale parę rzeczy będzie do przemalowania. Koła tylko chwilowe.
  1 point
 8. Pierwszy model plastikowy i pierwszy model skończony od kilku lat. Jeden z dwóch prototypów znajduje się w Kubince, w standardowym zielonym, ja zdecydowałem się na kamuflaż i mocniejsze zużycie. Największym moim błędem było to że siedziałem nad nim za długo przez co chwilę gubił mi się koncept. Model jest trumpetera, bezproblemowy, chociaż duży minus za sposób montażu armaty. Jak lubię przeróbki tak poza mechanizacją uchwytu transportowego(wajcha blokująca pękła od olejów, musiałem unieruchomić) i przewierceniem dziur w kmie nie ruszałem nic. Nie chciałem na samym początku bawić się
  1 point
 9. Cześć, trochę zajęło mi skończenie tego modelu. Oczywiście nie obyło się bez wpadek. Z finalnego efektu jestem zadowolony. Dodatki: blaszki, lufa i antena z abera, skrzynia z eureki, kanistry z miniartu, friule. Wielkie dzięki dla wszystkich którzy nie raz wskazywali błędy. W przyszłości prawdopodobnie do modelu dojdzie podstawka. Pozdrawiam.
  1 point
 10. Bzdura. No jeśli uważasz, że odciąganie spustu do tyłu w aerografie dwufunkcyjnym jest odpowiedzialne za podawanie powietrza, a nie farby to jednak Ty wypisujesz bzdury 😉
  1 point
 11. Zygzak rzeczywiście bardzo fajnie się prezentował ale jednak jednokolorowe malowanie do niego najbardziej pasuje. To tylko moja subiektywna opinia i chyba jestem w mniejszości ale ten czołg jest tak piękny w swojej brzydocie, że nie upiększałbym go kamuflażem tylko zostawił w czystej surowości sylwetki i malowania. Może mało oryginalne to malowanie OD ale najlepiej podkreśla te oryginalne kształty.
  1 point
 12. Witam wszystkich użytkowników, modelarstwem zajmuję się od ponad 20 lat amatorsko od modeli kartonowych , po budowane od podstaw .
  1 point
 13. Pierwsze popiersie w tym roku! Malowane jak zwykle akrylami, VGC i Citadelami. Freehandy na marynarce wg dzieł Mistrza - Starry Night i Bedroom in Arles.
  1 point
 14. Fajnie wyszedł. Szacun za ząbki. Wydaje mi się, że takie ciemne modele powinieneś robić na ciemniejszym tle, bo pomimo modulacji ten OD wyszedł mocno ciemny na zdjęciach.
  1 point
 15. MAM ,UŻYWAM ,POLECAM Działa jak trzeba. Jęśli komuś potrzebny sam sprowadzić ze sklepu Olympos:
  1 point
 16. Zacząłem od wycięcia i przygotowania elementów z zestawu. Muszę powiedzieć że pasują one do siebie bardzo dobrze, nawet jestem tym mile zaskoczony. Będzie potrzebna jeszcze dokładniejsza obróbka żeby zlikwidować małe wypukłości (linie) powstałe w miejscach styku form ale nie jest źle. Takie wstępne wycięcie i przygotowanie elementów pozwala dokładnie zaznajomić się z instrukcją i zapoznać się z etapami prac jakie na nas czekają. A będzie tych prac trochę w tym modelu. Sam nie wiem ile pracy mam poświęcić temu modelowi.
  1 point
 17. Wtam burzatg - Modele dawnego Plasticarta tlucze do dzisiaj niemiecka Reifra.de. Oczywiscie nie wszystjkie, ale dosc sporo ( tu-144, Tu-154 i Tu-2 na pewno) musisz wejsc na ich strone i poszukac ( Eigene Produktion - Produkcja wlasna ) a ceny sa OK Tylko, ze opakowanie juz ichnie a mnie ciagle ciagnelo do tych niebiesko-bialych. Zdobylem juz kilkanascie oryginalnych . Nawet Ila-18, ktory w zeszlym chyba roku "poszedl " na ebayu za 180 eurasow. Pozdrawiam Bravo112
  1 point
 18. Brzydkie kaczątko Kabinka zlepiona. Będę zamykał kadłub
  1 point
 19. Nikt raczej tutaj niczego nie ukrywa, tylko po prostu ludzie swego czasu umieszczali zdjęcia na darmowych serwisach, jak np. ImageShack albo Photobucket, które w pewnym momencie przestały być bezpłatne. Jak że nikt nie lubi płacić za coś, co gdzie indziej jest darmowe, ludzie tutaj raczej nie zgodzili się na to żeby płacić takim serwisom. W efekcie wiele zdjęć w galeriach i warsztatach jest teraz niewidocznych, ale nie dlatego że ktoś je schował przed kimś, tylko dlatego że serwis foto prowadzi taką a nie inną politykę. Nie, po prostu ludziom nie chce się przenosić często tysięcy swoic
  1 point
 20. Nie ma to jak roszczeniowość
  1 point
 21. Witam, Galeria skończonego jakiś czas temu garbusa. Model dostał drugie życie ( był częściowo sklejony przez poprzedniego właściciela ). Malowany Vallejo, lakier bezbarwny to Tryton 1K, polerowany pastami Tamiya, pigmenty CMK. Maski robione samemu na laserze. Jak się go budowało, krok po kroku - w warsztacie o tym samym tytule. Zapraszam do oglądania i komentowania. Pozdrawiam Messer
  1 point
 22. Ponieważ przyszło studio do zdjęć to jest dobry pretekst żeby poćwiczyć troszkę z aparatem.Niestety model jest troszkę zakurzony i to psuje nieco efekt końcowy. To rezultaty;
  1 point
 23. Wszystkie elementy zrobione, teraz pozostaje wszystko idealnie wyrównać i wygładzić.
  1 point
 24. Po takim przyjęciu i tych zahasłowanych zdjęciach, teraz to już na pewno się na tego Britmodellera pójdzie .Pozdr A.
  0 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.