Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/28/2020 in all areas

 1. Wreszcie na kołach. Zestawowe bardzo średnie więc zakupiłem żywice z ResKita:
  4 points
 2. Zalożyłem naciągi w komorze silnikowej, użyłem tutaj linki EZ line i śrub Gaspatch models. Jeśli chodzi o podwozie to wzmocniłem je naciągami z żyłki, które nadają sztywności konstrukcji. Mogłem w końcu założyć genialne moim zdaniem koła szprychowe zrobione przez Stevena Robsona. Moim zdaniem to prawdziwa biżuteria ? mam jedynie nadzieję, że mój model jest ich wart. Przykleiłem również chłodnice.
  2 points
 3. No i stało się Model gotowy. Trochę problemów przy budowie było ale wynikały bardziej z braku doświadczenia przy budowie czołgów i kiepskawej instrukcji Dragona (ostrzegaliście ) Nie będę punktował samego siebie i wskazywał co poszło nie tak ale wprawne oko szybko wychwyci. Najważniejsze, że następny czołg będzie lepszy od tego. Jedyne o co proszę to o łagodny wymiar kary bo to mój dziewiczy czołg Na plus zestawu przemawia przede wszystkim genialne spasowanie i super detal. A teraz bez zbędnego gadania... Zdjęcia
  2 points
 4. To jakoś trzeba zacząć. Jednego M1113 GMV już mam, ale cholernie mi się ten pojazd podoba. Baza to M1025. Dodatki oprócz tych poniżej, to tylna półka i zderzak od Tomcata, oraz przedni IBIS z Bronco. Oczywiście kartony, swingarmy, lodówka i inne graty. Dylemat oczywiście dotyczy malowania. [/url] [/url] Planuję winietkę z postaciami z Assault Models
  1 point
 5. Udało mi się zakończyć kolejny temat z Pacyfiku. Samolot pilotowany przez Howarda Packarda, USS Enterprise, 1942. Model uzupełniony blaszką Eduarda, kołami True details i owieką ze Squadrona (tylna część). Przenitowany, dorobiona namiastka płyty przed kabiną i mocowania zbiorników. Malowany Vallejo. Gwiazdy malowane z szablonów. Kalki Techmod. Jak w przypadku trzech samurajów z Akagi mam nadzieję, że uda mi się zebrać trzech hamburgerów z Enterprise Zapraszam do galerii i ze swoim pacyficznym opone
  1 point
 6. Stary model Airfixa, uzupełniony o kabinkę z Valoma. Kabinka kompletnie nie pasowała ,do o wiele za wąskiego kadłuba. Trzeba było kadłub poszerzyć, o prawie 3 mm. Przestał pasować silnik, to trzeba było zrobić nowy i tak dalej. Znacie to.ale jakoś się udało.
  1 point
 7. Tą razą przestawiam model po odnowieniu powłoki malarskiej.Stał na półce pomalowany jeszcze humbrolami.Jako że rozpoczynam serię myśliwców FAA postanowiłem go odnowić.Farbę zmyłem Acetonem i dałem nowe kolory tym razem Hataki.Kalkomanie DP Casper.Lufy działek wymieniłem na Mastera.Niektóre rzeczy udało się poprawić niektóre nie w tym oszklenie ale na pewno prezentuje się lepiej.Można szczelać.
  1 point
 8. A i tak więcej niż na PL01 ??
  1 point
 9. 1 point
 10. Kalki położone.Wyszły dość skromnie.Jak to mówią szału nie urywa. Teraz pozostało to wszystko pobrudzić.Lini podziału raczej nie będę zalewał.
  1 point
 11. Koniec tygodnia to i zmęczenie materiału
  1 point
 12. Reszta renderów tutaj: To najbardziej oczekiwany przeze mnie model od bardzo wielu lat, dawno się tak nie cieszyłem
  1 point
 13. Bierz PS289 i od samego początku ucz się jak korzystać z MACa. Będziesz bardzo zadowolony
  1 point
 14. Chyba nie ma ani jednej takiej sytuacji, by kiedykolwiek pozwolić sobie na to, by olej pojawił się w powietrzu, no chyba że się mylę? Inna sprawa, że są filtry na takie niespodziewane sytuacje. Ja mam jeden na kompresorze, a drugi bezpośrednio pod aero i po 8 miesiącach w żadnym z nim nie ma śladu oleju.
  1 point
 15. 289 ma zaworek MAC - 274 tego nie ma. To jedyna różnica. Dla mnie (używam właśnie 289) ten zaworek to rewelacja.
  1 point
 16. Akurat kompresory z linku który podesłałeś sa bezolejowe i nie należą do trwałych co innego kompresory olejowe również dostepne na tej stronie.
  1 point
 17. Nie można się napatrzeć! Świetne malowanie skrzydeł, koła rewelacja! Czekam z niecierpliwością na końcowy efekt i zbieram szczękę z podłogi...
  1 point
 18. Jest jeszcze kwestia odpuszczania spustu. Sam mialem z tym problem kiedy. Najpierw zamykaj doplyw farby a potem powietrza. Unikniesz gromadzenia sie farby na zewnątrz dyszy, czasami przeszkadza oslonka.
  1 point
 19. Nie wiem, czy w tym wątku jestem najstarszy, ale z pewnością tamtą epokę znam i pamiętam bardzo dokładnie. Oczywiście zaczynałem od sklejania NRD-dowskich modeli, ale już w końcówce lat 1970-tych zacząłem robić trochę inaczej modele. W latach 1980-tych postały: Hawker Hunter z zestawu w wersji myśliwskiej, chyba F.2, ale nie wiem, bo kupiony był od znajomego jako sklejony i nie pomalowany model, który udało mi się rozłożyć na części (był sklejony gumowym Buraprenem) i następnie przerobić na wersję dwumiejscową ! Malowany pędzelkiem, kalki przerobione z nie pamiętam już czego. Cała masa
  1 point
 20. Dziś "Błękiek" został pierwszy raz doceniony formalnie Dziękuje
  1 point
 21. Biuro konstrukcyjne obok depcze mi po piętach.
  1 point
 22. 3,5 miesiąca. Ponad 500 elementów waloryzacji. Warsztat ---> DSC_0428 by Tomasz, on Flickr DSC_0430 by Tomasz, on Flickr DSC_0439 by Tomasz, on Flickr DSC_0443 by Tomasz, on Flickr DSC_0454 by Tomasz, on Flickr DSC_0461 by Tomasz, on Flickr DSC_0463 by Tomasz, on Flickr DSC_0470 by Tomasz, on Flickr DSC_0474 by Tomasz, on Flickr DSC_0479 by Tomasz, on Flickr DSC_0480 by Tomasz, on Flickr DSC_0481 by Tomasz, on Flickr DSC_0485 by Tomasz, on Flickr DSC_0488 by Tomasz, on Flickr DSC_0492 by Tomasz, on Flickr
  1 point
 23. Mówi się, że dobry pilot to i na drzwiach od stodoły poleci.
  1 point
 24. Do obycia się z samolotem. Nie każdy od razu wsiada do zabawki za "kilka" milionów dolarów.
  1 point
 25. Mała scenka przedstawiająca siły specjalne w Syrii. Wykorzystane zestawy- Toyota Meng, quady Live Resin i Airborne Miniatures. Motocykl Tamiya. Figurki- Live Resin, Airborne Miniatures, Masterbox, Legend. Można oglądać. Podstawka autorstwa forumowego Kolegi.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.