Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/20/2021 in all areas

 1. Ostatnie zdjęcia wnętrza kadłuba przed zamknięciem. Nieco się pośpieszyłem pisząc w poprzednim poście, że dość dobrze się ten model składa. Dopasowanie i złożenie obu połówek kadłuba zajęło mi dwa wieczory. Ostatecznie się udało ale do ich klejenia użyłem kleju CA, nie odważyłem się na zastosowanie słabszych klejów. W kilku miejscach kadłub trzeba było trochę na siłę naciągnąć i połączyć. Jak widać na poniższym zdjęciu to nie koniec zabawy z dopasowywaniem części, tym razem trzeba się będzie zająć oszkleniem. Sam kadłub (jego powierzchnia) także będzie potrzebować sporo uwagi. Poza wyrównaniem łączeń połówek będę musiał usunąć wszelkie niedoskonałości odciśnięte przez formę. W miarę możliwości usunę i dorobię nowe detale na powierzchni kadłuba gdyż spora część z nich jest bardzo "mydlana". Nie zwracajcie uwagi na ślady po ramce na niektórych częściach, zostaną usunięte w trakcie szlifowania całego kadłuba.
  5 points
 2. Stare chińskie przysłowie mówi : "Jeśli spadła ci na nogę cegła, a ty nie znasz języka polskiego to nie masz co powiedzieć" To tak przy okazji przyklejania iluminatorów. Bez lupy nagłownej się nie obeszło.
  2 points
 3. Bardzo kontrowersyjna teza - mam dwa sklejone i jakoś nie przypominam sobie żeby było pod górkę
  1 point
 4. Filip z Modelmaker Decals http://www.modelmaker.com.pl/Polish-Messerschmitt-s/23/
  1 point
 5. Na wzgórza poszedł gips, a na dno piasek modelarski super drobny od Modellers Word. Na samą plażę dam jeszcze drobniejszy "ultra drobny"
  1 point
 6. Ale ładnie wygląda, śliczny samolot
  1 point
 7. Maski?-Nie szkoda kasy Niebieska taśma malarska TESA- schemat z instrukcji Trumpetera.
  1 point
 8. 1 point
 9. Jakby niedziela A zatem można odpalać Na wstępie trzy poważne informacje: 1) jestem leniwy (więc więcej fotek nie będzie) 2) taki jest w tej chwili "trynd"( więc nie będzie na białym tle) 3) mroczne czasy nam nastały () Tyle tytułem wstępu a teraz pora na fotki: I tyle. Można pisać co się chce
  1 point
 10. Tak w ramach powrotu do tematu głównego, dodam tylko, że prace nad oszkleniem trwają w najlepsze... Może to nienajlepsza metoda, ale i tak dla mnie prawie nieosiągalna... Jeszcze tylko kilka(naście) elementów.. i upragniony koniec
  1 point
 11. Bardzo fajnie wyszedł Ogromny szcun za spasowanie szachownicy na bokach - ja musiałem oszukiwać
  1 point
 12. oj tam oj tam, dobrze jest.... miałem kiedyś Airfixa w ręku ----> ten to dopiero jest glut
  0 points
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.