Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/25/2020 in all areas

 1. Tym razem coś "kolejowo-fabrycznego" DSCF2501 by Adam Juszczak, on Flickr DSCF2502 by Adam Juszczak, on Flickr DSCF2503 by Adam Juszczak, on Flickr DSCF2504 by Adam Juszczak, on Flickr DSCF2506 by Adam Juszczak, on Flickr
  1 point
 2. Witam Żywiczny model szkolnego Albatrosa B II, prawdopodobnie przedstawiającego maszynę ze Szkoły Pilotów na Ławicy. Z zestawu wymieniłem wszystkie zastrzały, wsporniki i wózek podwozia na metalowe ( samoróbka), nieco zmodyfikowałem silnik, dorobiłem koła oraz płozę. Dodałem także nieco drobnicy . Model malowany Vallejo/AK.
  1 point
 3. Początek. No spacerek to to nie będzie... Spróbujemy poprawić albo...
  1 point
 4. Na wejście zacytuję fragment z książki o Me163 („Me163 Komet” B.Belcarz, R.Pęczkowski, Monografie Lotnicze nr 35): „Historia samolotu Me 163 Komet pokazuje do czego może prowadzić magia cyfr. Próby zrobienia myśliwca z samolotu doświadczalnego o bardzo nowatorskim układzie i napędzie nie zakończyły się sukcesem – boleśnie przekonali się o tym piloci z jednostek bojowych. Na ich nieszczęście Komet był pierwszym statkiem powietrznym, który przekroczył magiczną prędkość 1000 km/h i był to właściwie jedyny powód, dla którego miał się stać samolotem myśliwskim.” Nic dodać, nic ująć Jak często
  1 point
 5. W trakcie malowania. Trochę przetarć do "żywego drewna". Koła oklejone taśmą, żeby nie zapryskać metalizera. No i wóz przymierzony do innej platformy. Na tą akurat wchodzą dwa takie wozy. Platforma zrobiona parę lat temu i jeszcze nie postarzona.
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.