Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/20/2019 in all areas

 1. 1 point
  Przydałby się taki temat. Jeśli ktoś zna dobre poradniki w sieci, warto się podzielić. Poniżej linki do mojego ostatniego odkrycia. Gościu robi perfekcyjne modele i pokazuje to niezwykle dokładnie, bez wodolejstwa, bardzo intensywnie i niezwykle przystępnie. Co prawda gada po hiszpańsku, ale to kompletnie nie przeszkadza, bo nawet bez dźwięku wiadomo o co chodzi. Serdecznie polecam, mam tylko nadzieję że będzie dalej robi współczesne maszyny. Na zachętę 3 pierwsze części z bardzo styranym Migiem-21:
 2. 1 point
  Wytnij ostrożnie, będziesz miał fajny plakat na ścianę.
 3. 1 point
  W razie jak byś potrzebował zamienników: Kalkomanie Techmodu Kalkomanie HGW Na pewno istnieje jeszcze sporo innych.
 4. 1 point
  Klient chcial kompresor 50l wiec taki dostał. Chcial na pompowanych oponach wiec takie zamontowalem chcial agregaty w kolorze zielonym ( boschowskim) wiec jest czarno zielona nasz klient nasz Pan. Szczerze to osiagi kompresora przerosly nawet moje oczekiwania. Od 0 do 8 bar nabija w niecale 5min
 5. 1 point
  Do Kitty Hawk trzeba się odzywać przez facebooka do Sophii Lynm, można bezpośrednio u niej kupować modele (ja tak kupiłem Su-34 i dostałem go wcześniej niż np. LuckyModel) czy dopytywać się o części.
 6. 1 point
  Takie rzeczy - wiadomo - tylko w tej skali
 7. 1 point
  No i dobrze. 1. Model przedstawiany jako Vb jest ok. To jest bodajże stary model Hellera 2. Skrzydła przedstawiane jako IXc są de facto skrzydłami wersji IXe. Czesi z KP wiele lat temu opracowali ten model ponieważ ich lotnicy, zaraz po wojnie, wrócili na takich z Zachodu do Czechosłowacji. Pozdrawiam Przemek
 8. 1 point
  Każdy rosyjski czołg, zawsze będzie lepiej wyglądał bez beczek. To mówiłem ja, były dowódca rosyjskiego czołgu
 9. 1 point
  Będę dopingował, zwłaszcza że tego Fokkera wykonasz w tym atrakcyjnym i dość trudnym malowaniu. Zauważyłem, że niestety źle nakleiłeś lozange. Ta kalkomania nie jest za krótka, ale naklejka się ją prostopadle do linii płata kawałkami, poszukaj w necie jest sporo płatów z lozengą.
 10. 1 point
  Zgadza się tak jest też np. z systemem p.lot . Patriot czy innym HiMARS zakupią 2-3 baterie , a rakiet tyle że na 2-3 salwy starczy, ale za to jakie my to mocarstwo jesteśmy , bo mamy najnowocześniejszy sprzęt, zwłaszcza na defiladę 15 sierpnia ,a jednocześnie wojsko dalej jeździ w czterdziestoletnich BWP-1, użytkuje radary P19 ,czy lata stareńkimi M-14 czy innymi Mi8/17 o Marynarce Wojennej nie wspomnę . Ale za to np. taki Solo może przeczytać później w tym szmatlawcu "w Sieci" jak to dobra zmiana dba o wojsko , bo Szalony Antek zapowiedział tysiące dronów, kupili nikomu nie potrzebne 737 i zwłaszcza te cudowne ławki patriotyczne które się psują i rdzewieją.. Pozdr. A.
 11. 1 point
  Dzieki wszystkim za opinie. Przygotowanie kasty to glownie usuniecie nadlewek i poglebienie linii podzialu. Pozniej klade bialy podklad pod bazowy kolor (czasem pod ciemne kolory daje szary). Jako podkladu uzywam sprajow Tamiyi lub samochodowych, zazwyczaj podkladu nie szlifuje. Do malowania kasty uzywam wszelakiego rodzaju farb, co mam pod reka i zeby barwa pasowala (spraje samochodowe, Tamiya, Revell, Humbrol i co tylko sie da). Pozniej nakladam kalkomanie i klade jedna warstwe klara (przed kalkami i klarem nie szlifuje kasty). Po wyschnieciu bezbarwnego , jezeli jest potrzeba, to przecieram calosc pasta polerska Finish z Tamiyii i woskuje. Papieru sciernego uzywam tylko do usuwania paprochow spod bezbarwnego. Uzywam klara Duxone mieszanego w proporcjach 2:1. Narzedzi uzywam najprostszych i najtanszych. Aerografy to sa jakies tanie chinskie podrobki, jezeli podaja farbe, to sa dobre. Jedynie do bezbarwnego mam drozszy pistolet, jednak lepiej malowalo mi sie najprostszym plastikowym Baggerem czy Revellem niz tym wypasem za kupe kasy, wyrzucony pieniadz.... To tak po krotce, buduje modele bez zbednych komplikacji w przygotowaniu i w najprostszy mozliwy sposob. Pozdrawiam!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.