Jump to content

Administrator

Administrators
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Posts posted by Administrator

 1. Zapraszamy do Poznania do sklepu Modelwork. Tak, tak -  otwieramy pierwszy sklep. Za chwilę zobaczycie wersję online.

  Dojazd w Poznaniu - KLIK W MAPĘ

  ul. Jana Gorczyczewskiego 8A/17

  tel 612255525 lub komórka 735391888

  Otwarte codziennie - od 12-20

  Tamiya | Ammo Mig | Mr Hobby | Citadel | Games Workshop | Meng | Trumpeter | Kinetic | Diowork

  Zapraszamy serdecznie!

  NA MIEJSCU PRYWATNY PARKING - SAMOCHÓD LUB ROWER - czyli nie ma opłat w strefie dla naszych klientów - zakupy bez stresu!

  IMG_5127.JPEG

  IMG_5130.JPEG

  IMG_5124.JPEG

  IMG_5128.JPEG

  IMG_5167.JPEG

  IMG_5129.JPEG

  IMG_5163.JPEG

  IMG_5158.JPEG

  IMG_5159.JPEG

  IMG_5131.JPEG

  IMG_5149.JPEG

  IMG_5142.JPEG

  IMG_5147.JPEG

  • Like 1
 2. Witam Was wszystkich serdecznie

  Od momentu przeniesienia danych na nowy silnik form minęło już kilka tygodni. Było kilka drobnych wpadek - ale myślę, że całość jest na plus.

  Do końca roku 2018 - udostępniłem możliwość edycji postów - proszę Was wszystkich - jeśli pogubiły się linki, chcecie coś poprawić - wstawić nowe fotki etc, bardzo proszę uczyńcie to teraz. W nowym roku wracamy do starych reguł - czyli 90 minut od momentu napisania posta, możliwość edycji będzie zablokowana.

  pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!!!!

  • Thanks 1
 3. @greatgonzo  A może coś zmieniałeś w tych górnych filtrach? Załączam jak jest u mnie. Jeżeli chodzi o usuwanie nicków z cytatu to trzeba kliknąć dwa razy. A jak chcesz cytować tylko fragment to zaznacz go, poczekaj sekundę i kliknij "Cytuj ten fragment" w dymku który wyskoczy :) Albo po prostu odwołaj się do użytkownika - wpisujesz @ i za tym od razu wpisujesz nick - użytkownik dostanie powiadomienie.

  33.jpg

  @Adamerio Na tą chwilę należy wyłączyć bloker reklam dla tej domeny i powinno pomóc. Pracujemy nad rozwiązaniem tej kwestii.

  • Like 1
 4. @marcinpiot Sprawdź teraz

  @Dziobak W widoku gdzie nazwa użytkownika, avatar itp. pokazywane są u góry postu sygnatury są ukryte. Dodatkowo sygnatury widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników żeby nie kusić spamerów.

  @Taki Jeden Nie jest to takie proste - najpierw uporajmy się więc z innymi rzeczami ?

  @greatgonzo Ale które przestało działać? To zdefiniowane (https://modelwork.pl/discover/33/) czy to ustawione przez Ciebie?

  Dodatkowo myślę żeby powrzucać do góry przyciski podobne do tych, jakie były na starym forum:

  Bez odpowiedzi - nie za bardzo się da na nowym silniku
  Aktywne - co to by miało pokazywać?
  Nowe - nieprzeczytane posty od czasu ostatniej wizyty na forum
  Nieprzeczytane - j.w. bez ograniczenia czasowego
  Moje posty - wiadomo

  Coś dodać, coś jest niepotrzebne?

 5. 14 godzin temu, luckyLUKE napisał:

  Czy dałoby radę dorobić przycisk "oznacz wszystkie działy jako przeczytane" dla danego subforum? Chodzi mi o to, że wchodząc w subforum np. "Pojazdy wojskowe" można będzie odhaczyć wszystkie jego tematy jako przeczytane. Obecnie można to zrobić dopiero na kolejnym poziomie np. Pojazdy wojskowe -> [M]Warsztat.

  Aby oznaczyć dział jako przeczytany (bez wchodzenia do środka) należy kliknąć ikonę po lewej od nazwy działu.

  • Thanks 1
 6. 2 minuty temu, Bobek napisał:

  sugerował bym jednak to wylaczyc w domysle :) bez logowania tez oglądam forum

  W takim układzie możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki. Przykładowo w Firefox na Win klikamy prawym przyciskiem na stronę, dalej "Pokaż informacje o stronie" -> "Uprawnienia" -> "Automatyczne odtwarzanie ...".

 7. 53 minuty temu, Constructor napisał:

  Pytanie: jak ustawić, żeby po otwarciu tematu, najnowszy post wyświetlał się jako pierwszy?

  Klik w czarną kropkę, po lewej od nazwy tematu.

  6 minut temu, RAV napisał:

  A nie może być tak jak wszędzie, a przy tym intuicyjnie? Enter -> nowa linia (bez odstępu), dwa Entery -> odstęp. Stare posty, pisane tą metodą, przy nowym formatowaniu strasznie się rozlazły.

  Kwestia jest taka, że to właśnie jest tak jak wszędzie. Enter = nowy akapit, Shift + Enter = nowa linia. Taki jest obecnie standard tych wizualnych edytorów (także tych desktopowych narzędzi jak na przykład WordPad czy Microsoft Word).

 8. @Dudzio , @greatgonzo Zakładka "Aktywność" -> "Twoje kanały aktywności" -> "Nowa zawartość" ... O takie coś chodzi? (pokazuje aktywność od czasu ostatniego zalogowania się na forum - najnowsza aktywność jako pierwsza)

  W dniu 12.11.2018 o 08:38, czesiek napisał:

  W jaki sposób obecnie mozna sprawdzić, czy wysłana wiadomość została przez odbiorcę odebrama/przeczytana? W starej wersji nie było z tym problemu, ale teraz nie wiem jak to zrobić

  Klikamy kopertę i wątek który nas interesuje. Pod tematem wątku są nicki osób aktywnych w rozmowie a pod nickami informacja o tym czy odczytano wiadomość czy nie.

  Jeżeli chodzi o edycję postów to aktualnie możliwość edycji jest ustawiona do 7 dni wstecz po dodaniu postu/tematu.

  W dniu 11.11.2018 o 23:32, Bobek napisał:

  silnik Forum daje priorytet odtwarzaczowi dzwieku w ipad ios wersja 9.5. efekt taki ze slucham tidala a gdy strona sie zaladuj to pauzuje mi muzyke, nacisne play nowa strona sie zaladuje i znow to samo. upoerdliwe dosc 

  Po zalogowaniu kliknij na swój nick w prawym górnym rogu, dalej "Ustawienia konta" -> "Ustawienia powiadomień" i odznacz "Odtwarzaj dźwięk podczas wyświetlania...". Powinno pomóc.

  W dniu 11.11.2018 o 11:38, Messer napisał:

  Panowie. w starym systemie była opcja : " znajdź wszystkie tematy użytkownika" znajdująca się w profilu, teraz tego nie mogę znaleźć - ja czegoś nie widzę, czy tego nie ma?

  Najeżdżamy na avatar lub nazwę użytkownika, wyskakuje dymek i tam mamy "Znajdź zawartość"

 9. Administrator grzebie panie TReS. Pierwsze ostrzeżenie to może Pan na podwórku dzieciom wręczać - tutaj to sobie wypraszamy.

  Administracja i moderacja nie będzie tolerowała personalnych wycieczek, opinii złośliwych, hejterstwa internetowego itp itd. Tu mówimy o modelach i tylko modelach. Politykę oraz osobiste poglądy sugerujemy aby wygłaszać na głos w miejscach publicznych - a najlepiej twarzą w twarz z osobą lub osobami do których chcemy swoje zdanie wystosować (tylko komu by starczyło cywilnej odwagi, żeby to zrobić).

   

  Administrator

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.