Jump to content

KeriM86

Members
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  KRK

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. Hej znalazłem taką stronkę MUNDURY Skala bitewna ale rozwiązuje dużo problemów jeśli chodzi o malowanie umundurowania. Wiem że są różne wersje/odcienie samego fieldgrau ale tu są podane jak na tacy farby i wydaje mi się ,że to świetna sprawa. Można pobrać pdf-y za darmo (ło panie jak dajom to cza brać! bede mioł!) Wiadomo każdy ma swoje sposoby ale mam nadzieję że komuś się przyda bo mamy tu całą drugowojenną bandę.
 2. Ja parę swoich pierwszych modeli skleilem butaprenem dziadek mi dał nam kleił dętki do roweru . Nie zawsze był klej w zestawie czasem były te małe naparstki.
 3. Witam trochę popytam (mała skala ,pędzel): 1 Ostatnio wpadły mi w ręce farny Miga z kulką świetna sprawa. Gdzieś przeczytałem że ktoś kupił lipne kulki i farbkę zepsuły. Polećcie jakieś sprawdzone kule. 2 Pojawiły się jeszcze AK 3generacji kupiłem z ciekawości 11044 yellow i mi spasowała co o nich sądzicie? 3 Myślicie ,że MIG ,AK wyprą VALLEJO ? nie wiem jak HATAKA bo jeszcze żadnej nie miałem. 4 Jakich farb używacie najczęściej? Macie jakieś sprawdzone kolory ? np. biały ,czarny ,skóra ciała ,drewno ,wiem że trzeba kilka różnych ale jako bazę czego używacie najczęściej? pozdro Wrzucam coś dla oka nie dama z łasiczką a dama z shermanem ;D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.