Jump to content

Patterson

Members
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Patterson

 1. Koledze zapewne chodziło o to, że pod pojazdy p.lotnicze trafiały głównie kadłuby od czołgów które wracały z frontu uszkodzone i po przejściu remontu były przekazywane pod zabudowę na Flakpanzery. Ausf.G to wersja Panzera IV który został przerobiony na Flakpanzera. Ten Dragonowski to zapewne Ausf.J ze względu na trzy rolki.

 2. Nie odbieram Ci prawa do wyrażania swojej opinii i zdania, wspomnę tylko, żeby być wiarygodnym w narzucaniu swojej oceny innym i wyręczaniu Admina, warto położyć na stole coś więcej niż jeden model, bo w przeciwnym razie jest się po prostu śmiesznym.

 3. Takie coś trafiło na pierwszą stronę? Nudne, monotonne, orzełek i numery biją po oczach. Nie wiem czemu mają służyć te równe krechy brudu na zbiornikach? Gąsienice zero metalicznych przetarć. Jakby od dawna stał i się nie ruszał, ale łuski leżą. Czyli chyba ktoś nie tak dawno używał KM'u.

   

  Widzę, że lekcje od KFS przyniosły efekty, gratuluję ostatniego modelu. Szkoda, że ego jak widać wzrosło wprost proporcjonalnie do umiejętności.

  Mimo wszystko dziękuje za część merytoryczną tego postu.

   

   

  Adminowi dziękuję za fotkę na głównej, bardzo mi miło.

 4. Niespodziewane nowości z Tamiyi. Podobno wszystko nowe formy, a nie przepaki.

   

  35359 U.S. Medium Tank M4A3E8 Sherman "Easy Eight" Korean War

  tam35359.jpg

   

  35357 German Assault Pioneer Team & Goliath Set

  tam35357.jpg

   

  35356 British Self-Propelled Anti-Tank Gun Archer

  tam35356.jpg

   

   

  Ładnie odwzorowanym Goliatem bym nie pogardził.

 5. Dzięki za uwagi. Zwykle robię fotki na białym brystolu który odbija dodatkowo światło. Widać dwa punkty świetlne na czarny brystol to za mało. Muszę kupić biały i pogrzebać trochę w ustawieniach aparatu, żeby na ciemnym wykrzesać więcej światła.

 6. Kolejna świetna Pantera

  Porzuciłeś słuszną drogę

   

   

  Spokojnie, czyszczę meblościankę z rozgrzebanych od lat projektów, żeby nie zajmowały już miejsca. Panthery powrócą i to plutonem. 5 gotowych do malowania i jedna częściowo pomalowana. Jakieś 30 czeka na zrobienie

 7. Wytrasowałem linie rylcem, potem szpachla do strzykawki z ułamaną igłą i jedziemy. Kształtowałem starym ostrzem. Kółka to badziewny klon z klona z klona podróbki jakiś kółek. Sądząc po feldze to chyba do niemieckiej ciężarówki. Idealnie się złożyło, że Kubuś ma tak zabudowane koła, to mogłem je tu użyć.

 8. KUBUŚ od Mirage 1/35 gotowy do malowania. Producent powinien dodawać nervosol do zestawu. Jakość modelu jest dramatyczna. Ładnie wydany, ładne pudełko, rys historyczny, plansza barwna, wszystko na światowym poziomie , tylko modelu zabrakło. Serio, zamiast tych trzydziestu-paru złotych trzeba było go puścić za stówkę i zrobić formy na poziomie Italeri sprzed 20 lat. Byłby cud malina zestaw, a tak mamy model który trzeba heblem szlifować i kielnią szpachlować.

   

  Producent wierzy w umiejętności manualne młodzieży, ale szczerze to nie mam pojęcia jaki młody modelarz będzie w stanie to poskładać.

   

  001.JPG

   

  004.JPG

   

  007.JPG

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.