Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  1,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Posts posted by bożo wpożo

 1. Patrzę na materiał wyjściowy no to to jest dramat . W dzisiejszych czasach to nie do zaakceptowania . Nic dziwnego że wspołmodelarze 🙂  uprzedzeni są do żywic , po obejrzeniu takich koślawców jak ten . No ale na pewno wyczarujesz coś z tego fajnego  . Na szczęście niebawem będzie kilka ciekawych modeli naszych ciężarówek w różnych odmianach zabudowy w 35 - od Jankola i Tankmanii . 

 2. No jest arcyturbo  przebrzydły  🙂 . Koszmarna ciężarówka . Panowie wrzucili nowoczesną jak na tamte czasy szoferkę na ramę i silnik od ZISa 150 . Nie udana konstrukcja , żarł potworne ilości benzyny . No ale grzech takiego pokraka nie zbudować .  Chłopcy w gifcie wysłali , jako „testówkę” , także bardzo miło z ich strony . 

 3. Zrobię hurtem mazy - o dźwigu  nie zapomniałem tak jakem rzekł  , a tenże będzie wleczone miał spychacza na lawecie . Ale najpierw jeszcze ciągnik siodłowy KAZ 606 A co red Iron mi przysłał z głębokiej Rosji w gifcie 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.