Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  1,021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Posts posted by bożo wpożo

 1. Heloł ewrybadym .

  W dzisiejszym odcinku startujemy z nowością od naszego krajowego producenta - Starem 20 od Tankmani .

    Model żywiczny , aczkolwiek przeprosty w budowie . Oczyszczenie świetnie odlanej żywicy i poskładanie  zajęło mi około 4 godzin , Na ten czas onegdaj oczekujemy jeszcze na arkusik blaszek z detalami . Model pojawi się w sprzedaży niebawem , cena będzie oscylować wokół 340 pln z przesyłka . 

   

   

  star20-4.jpg

  star20-5.jpg

  star20-6.jpg

  star20-7.jpg

  • Like 8
 2. Dziękuję za komentarze 🙂 . 

  Mikołaj - właśnie , zapomniałem . Oczywiście  ZIS 151 jest od Hobby Bossa , kółka to Panzerart , żuraw to konwersja od ZZ Exclusive Modell . I nazwa tej ostatniej jest bardzo szumnie brzmiąca , ale zapewniam potencjalnych nabywców , ze ona taka "eksklusiw" to nie jest ...  🙂 

 3. Nie miałem zamiaru szoferki mocno łachać . Tym bardziej że kolor pomarańczowy jest niezwykle niewdzięczny  do ciurania . Zdecydowanie jest to mój ostatni pojazd w tym kolorze 🙂 

 4. Jednak będzie taki pół na pół , trochę wojskowy , trochę bardziej kolorowy :- ) 

   

  zis26.jpg

  zis22.jpg

  • Like 5
 5. Patrzę na materiał wyjściowy no to to jest dramat . W dzisiejszych czasach to nie do zaakceptowania . Nic dziwnego że wspołmodelarze 🙂  uprzedzeni są do żywic , po obejrzeniu takich koślawców jak ten . No ale na pewno wyczarujesz coś z tego fajnego  . Na szczęście niebawem będzie kilka ciekawych modeli naszych ciężarówek w różnych odmianach zabudowy w 35 - od Jankola i Tankmanii . 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.