Jump to content

dzidas71

Members
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by dzidas71

 1. BIGBLUEBOY. Zestaw obszerny, mnóstwo blach, lufy metalowe całej altylerii, żywiczne wieże i małe elementy.

  Uwagi - materiał z jakiego sa blaszki, dla mnie trochę taki sprężysty i ciężko się formuje. Natomiast instrukcja całego zestawu -

   fatalna, mniej niż skromna i mało czytelna ! Najwięcej czasu zajmuje analiza gdzie co i jak ma przyjść.

  Między innymi dla tego dokupiłem zestaw Eduarda. Oba dobrze się uzupełniają.

 2. Ok. Model zaczęty już jakiś czas temu, ale co chwilę idzie w odstawke na jakiś czas. Ilość poprawek zestawu, choćby podstawowa, a także kiepska kompatybilność zestawu BigBlueBoy, wraz z fatalną jego instrukcją skutecznie jak dotąd mnie zniechęcały. Liczyłem, że na tej grupie może się zmobilizuję i pociągnę do szczęśliwego końca.

 3. Witam. Może ten grupowy projekt zmobilizuje mnie aby dalej pociągnąć jego -

  RYJ6Bcg.jpg

  Materiałów mam sporo -

  IThuaT8.jpg

  Oprócz tego co widać , dodatkowo pokład Pontos ( już na okręcie) oraz blachy Edka, bo te BBB, choć mocno rozbudowane, posiadają fatalną instrukcję , a i materiał blaszek kiepsko się formuję. Dlatego będę używał obu zestawów równolegle. Wieże, to oczywiście zamienniki żywiczne z Big Blue Boy. Zestawowe fatalnie przeskalowane.

  Na tą chwilę okręt prezentuje się niej więcej tak-

  QHesTwG.jpg

  Więc jeśli mogę, to dołącze,

 4. Zdecydowanie uważam, że głównie chodzi o aspekt finansowy. Zorganizowanie konkursu modelarskiego odbywa się z kasy włodarzy miast, sponsorów itd. Nikt z nich teraz, nawet jak ma, nie wyłoży na konkursy modelarskie itp. Realne zagrożenie z na konkursie ... hm, nie większe niż w Biedronce, Lidlu, Aldim,Empiku, szkole, basenie, strzelnicy itp. Tam bywam regularnie.

 5. Ostatnio  b a r d z o rzadko piszę na forum. Nie chce się po prostu, albo nie ma o czym pisać.

  Ale w tym przypadku, jak widzę te samoloty na zbliżeniu - piszę natychmiast. Pełen szacunek i uznanie się należą !!! Bravo!

  • Thanks 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.