Jump to content

Stojkovic

Members
 • Content Count

  2,753
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Posts posted by Stojkovic

 1. 3 minuty temu, michal0281 napisał:

  No łatwo nie masz z tymi gąskami, ale wiesz, że będzie efekt.

  Ps one są jakoś na wcisk?

  Wchodzą dość ciasno, ale nie trzymają na sztywno, więc trzeba i tak kleić.

 2. 67 ogniw na stronę plus do tego szewrony mocujące x 2 na ogniwo = 134 sztuki.

  Łącznie daje to 201 elementów na jedną stronę do oszlifowania. Czyli całe podwozie to zaledwie 402 elementy.

  Potem już z górki...

 3. Tak pisząc zupełnie serio, to bardzo dobre promo robisz ich modelom super wykonaniem, więc dla mnie jest to zrozumiałe że liczą się z Twoim zdaniem.

  Mnie zawsze te MAZ-y się podobały. Prawda że toporne, ale coś w sobie mają. I tak zawsze ładniejsze niż fiat multipla....

 4. Witam,

  Tym razem ruszam z tematem M3A1 Stuart.

  Jak dla mnie to taki odpowiednik Panzer I w niemieckiej armii. Małe to, słabo opancerzone i pewnie więcej huku robiło niż szkody :)

  106_rd.jpg.499cd94bdf116fd2a584187ee37c14f7.jpg

 5. W dniu 25.08.2020 o 20:38, Pan_na_Zulawach napisał:

  Cóż, wyjdę z kółka wzajemnej adoracji. Widziałem tutaj świetne modele w Twoim wykonaniu, ale ten... cóż, jest po prostu słaby i ktoś Ci to musi powiedzieć. Od modelarza z taką praktyką jak Twoja powinno wymagać się znacznie więcej. Samo brudzenie nie gra ze sobą, wanna ufajdana po koła podtrzymujące miejscami mokrym błotem i tylko tam, koła suche, słabo wykończone gąski, obejmy gaśnicy pokryte zbyt intensywną rdzą, uzbrojenie ( km i armata ) wyglądające na zabawkowe, kalki rażące czystością koloru, osłony siatkowe czyste, jak i płyty wieży i kadłuba.To wszystko wygląda tak, jakbyś po pomalowaniu chciał jak najszybciej skończyć model.

  Wracam do wprawy, więc będzie tylko lepiej i bliżej poziomu jaki prezentowałem. Dzieciaki rosną - będzie coraz więcej czasu na dopracowywanie modeli.

  Na tym modelu jak i podstawce kilka preparatów testowałem. Obejmy gaśnicy robiłem jako skórzane troki - stąd ten kolor to leather brown.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.