Jump to content

tombie01

Moderators
 • Content Count

  2,074
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by tombie01


 1. W dniu 29.02.2020 o 21:18, zbiegu napisał:

  Wlk Brytanie to kraj głupków przekonanych o swojej wyższości na innymi ( mieszkam miedzy nimi już 13 lat), na razie wszystko po staremu przynajmniej do końca tego roku, później co będzie tego jeszcze nikt nie wie. 
  Pozdrawiam. Jak coś to zawsze prywatnym importem będzie można.

  dlatego należny kupować w polskich sklepach 


 2. 40 minut temu, Stefanrsko napisał:

  Temat do zamknięcia :) niestety modelu nie udało się ukończyć...ale iskierka do modelarstwa została i zaczynam od nowa. Tym razem z 911 GT2 i mam nadzieję, się uda. Jak zacznę założę nowy wątek. Pozdrawiam!

  nie zniechęcaj się - życzę powodzenia 


 3. 2 godziny temu, Solo napisał:

  To ciekawe, w moim przypadku LuckyModel wysłał wczoraj do mnie paczkę. Wiem że to Chiny nie Japonia, ale jednak Daleki Wschód działa.

  zobaczymy kiedy dojdzie - oczywiście informacja którą zamieściłem dotyczy lakierów Zero Paintsa ale to przecież produkt firmy Hiroboy


 4. w kwestiach informacyjnych Hiroboy zawiesił produkcję lakierów i wysyłek w czwartek 26 marca 2020 do odwołania  - obawiam się że z wysyłkami międzynarodowymi też będzie problem jeśli chodzi o pozostałe produkty


 5. Godzinę temu, Stalooki napisał:

  ...., ale ogólnie wygląda to dobrze w ....

   

  no właśnie wygląda to źle - 'prawie' wszystkie auta maluje się spójnie jednym kolorem (koledzy powyżej to pokazali jak było w przypadku tego modelu) - ja uważam że powinieneś to pomalować na czerwono bez połysku a następnie pociągnąć jakimś czarnym olejem (w sensie łoszem)  - grubo i będzie git


 6. No tak modelka odstaje trochę od reszty ale ja z doświadczenia już wiem że tak bywa - umiejętności wykonywania modeli motoryzacyjnych nie idą w parze z malowaniem figurek - lakier bardzo ładny - mam pytanie używałeś dedykowanych kalkomanii karbon? 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.