Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Posts posted by bazylms


 1. Ważne że działa. Dla wygody oglądania możesz wstawić pusta linie między fotkami. Nie zalewają się tak wtedy. Dajesz enter raz jeszcze i masz - jak w edytorze tekstu. 


 2. Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć i pisanie pod nimi to po wystawieniu fotki naciskasz Enter i masz kursor w nowej linii więc piszesz. Potem dajesz następna fotki itd. 


 3. Nie wiem jak jest w tym, ale znajomi mówili że Academy zrobiło kadłub w czterech częściach. I w instrukcji podają żeby sklecić dół i górę z tylnej części razem, przód - góra i dół a dopiero potem całość razem. Ponoć średnio to pasowało i potem robili tak że najpierw montował odo no cała górę, osobno dół i potem to razem sklejali. Nie wiem czy ten wywód coś pomoże, ale zawsze można sprawdzić na sucho. 


 4. Mariusz, moim zdsnk m każdy model zasługuje na własny warsztat. Choćby dlatego że łatwiej potem go znaleźć. Więc jeżeli można to prosiłbym o każdy z osobna. 

  Jakie malowanie planujesz? 

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.