Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,932
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Posts posted by bazylms


 1. 4 godziny temu, zoltan1 napisał:

  ... wszystkim nie dogodzisz

  To fakt. Tu trochę różnorodności widać, ale też szału nie ma. Sorki raz jeszcze, ale trzeba tu trzeba trochę bardzej poszaleć. 

  Jeżeli jednak klient tak chce to co poradzisz? 


 2. Sorry, ale tego nie kupuję. Ciągle mam przed oczami twojego HMS Victory. Gdybyś nie napisał skali to bym nie zajarzył że to ten model. Dla klienta można by i nawet na różowo, ale tutaj poklasku niestety nie będzie. 


 3. Jeszcze tylko jakiegoś Druida dołożyć i będzie jak trzeba. A może ktoś od Warhammer się zainteresuje. Ważne że też masz zabawę. Traktuj ten post na luzie. 

  P. S. Mnie w "Ślązaku" też za maszt jechali. 


 4. Patrząc na to kamo zastanawiam się czydobrze zrobiłem idąc w Pow. Wprawdzie mój ma być w 1/350 ale King George V byłby łatwiejszy w malowaniu. Choć z drugiej strony jak się mieszka w Walii to raczej nie wypada Angola kleić. 

  Tak czy inaczej będę śledził warsztat z dużym zainteresowaniem. 


 5. Lutowanie nie takie straszne. Robisz te szlify o których pisał Hans, potem ze strzykawki pastę lutowniczą w sposób jakbyś dawał CA (patrz link poiniżej). Elementy masztu układasz na jakiśm ognioodpornym miękkim materiale (panele sufitowe są ok do tego). Potem usztywniasz wszystko szpilkami i możesz albo palnikiem albo lutownicą podgrzać i tyle. Tak robiłem maszt w Dredzie.

  https://www.ebay.co.uk/itm/No-Clean-Soldering-Paste-Tin-Mud-Phone-Repair-Tool-SMT-Patch-Maintenance-LED-ST/333420816780?hash=item4da16de98c:g:9OYAAOSwgspd5MqB 

  e-5ZIhxz13iJ-rhX7yCM0IrOQTaFJMKRRmRgjqUb

  • Thanks 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.