Jump to content

glyzek

Members
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  KIELCE
 • Interests
  LOTNICTWO
 • Occupation
  PRACOWNIK BIUROWY
 1. Witam Po długiej przerwie jaką miałem w modelarstwie zaczynam od nowa. Miałem wykonany A340 w malowaniu SAS ale spadł z półki i jestem zmuszony do przerobienia na OE-LAL Austrian Airlines Airbus A340-313 do którego zostały mi kalki Na warsztacie już część zaszpachlowany i poklejony częściowo. Foteczka z mojego warsztatu zrobionego z szafy na ubrania
 2. Piękna model, przedemną też A380 w malowaniu Lufthansa.
 3. Wiem, sam sie gryzłem z myślą czy zacząć od pędzli czy areografu. Decyzja była trafna i nie żałuję jej. Koszta na początku zakupu sprężarki i areografu są duże, ale z własnego i forumowiczów doświadczenia polecam.
 4. Wszystko malowane areografem, nigdy nie próbowałem pędzelkiem, sądzę że nie osiągnie sie takiego efektu malując pędzelkiem.
 5. Dzieki Ta linia nad napisami germanwings jest to orginalna linia podziału, zdjęcia były robione w świetle słonecznym i może dlatego widać tak mocno te linie. Pozdrawiam.
 6. Bomba udało się, już wiem gdzie błąd popełniłem. z góry przepraszam.
 7. Ogólnie lipa wcale nie widzę do tej pory zdjęć, zapewne i Wy nie widzicie. Kończe wontek. Postaram się jakoś dodać te fotki.
 8. Dzięki, tak myślałem że coś jest nie tak. Mam nadzieję że to tylko wina serwera. Zaraz pokombinuje jeszcze.
 9. Mam prośbę mógł by mim ktoś napisać czy widać fotki jakiekolwiek, bo u mnie nic kompletnie nie widać same napisy "obrazek". Dzięki.
 10. Germanwings wkońcu dodany. Pozdrawiam.
 11. Witam wszystkich sorki za zwłokę z foteczkami germana. Miłego oglądania Pzdrawiam Wszystkich
 12. Dzięki. to moje pierwsze modele które wykonałem, germanwings prawie ukończony. postaram się szybko wstawić foteczki. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.