Jump to content

makinen

Members
 • Content Count

  2,879
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Posts posted by makinen


 1. Przeprowadziłem selekcję i na stół idzie zestaw, lub zestawy jako całość. @Berni prosił o kontakt, więc jest pierwszy w temacie, ale jeśli się nie zdecyduje, to droga otwarta. Info od zainteresowanych z propozycją cenową poproszę na PW.

  Opcja 1- 8 radiostacji SINCARGS, 10 radiostacji AN/VRC-64:, silnik  i 3 chłodnice, 11 kanistrów z mocowaniami jako jeden element, spora kupka skrzynek amunicyjnych dużych i małych, kilka foteli oraz kół (to raczej jako złom), duża kupka plecaków, 5 skrzynek amunicyjnych do Miniguna, przednie wyciagarki wraz z osłoną, 3 deski rozdzielcze, barierki do dumvee (jest kilka, ale uzbiera się chyba jeden komplet), tył miękkiego dachu.

  49949009721_1e54d40e08_c.jpg

  Opcja 2- żywiczny dach wraz z klapą i klimatyzatorem do M1114, zestaw do zrobienia guntrucka (ławeczki, barierki, dopacerzone boki i drzwi, osłona strzelca, miękki dach i jego tył, przednia osłona), miękki dach do wersji soft, kilka plecaków Tamiya i żywicznych, 30 plastikowych skrzynek amunicyjnych z Bronco, komplet wyrzutników granatów dymnych z Bronco, kompletna wieża oGPK , dwa komplety kół (starszy typ Tamiya i nowy Bronco), panele CIP z MIGa, karabin DSzK, 3 figurki żywiczne (dwóch specialsów i jeden sklejony izraelski żołnierz z CMK), dwie szpachle Tamiya, podwyższona osłona wieży GPK.

  49948505413_49a9bcbea9_c.jpg


 2. Cześć, nowa materia dla mnie. Mam kalki Alliance Model Works z kamuflażem MARPAT. zaopatrzyłem się w płyn pod i na firmy Wamod. Figurka pomalowana podkładem i zabezpieczona dwoma warstwami sido. Smaruję płytę pod kalki i kładę kawałek arkusika 8mm na 8 mm licząc, ze zawinie mi się elegancko wokół nogi pozoranta. Nic bardziej mylnego. Sterczy jak tektura i ani myśli ulec. Przy próbie „pomocy” z lekkim dociśnięciem kruszy się i nadal sztywna. Co robię NIE TAK?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.