Jump to content

wiechu201

Members
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiechu201

  1. Kultura niestety obowiązuje wszędzie.
  2. Właśnie sprzedawanie w sklepie gdzie jest mnóstwo chemii robi z niektórych buraków i chamów. Jednak na szczęście tylko z jednym się takim przypadkiem spotkałem. A opinia na temat tego sklepu zostanie a może się nawet się rozrośnie.
  3. Antysklep modelarski w Dębicy. Funkcjonuje już jakiś czas w Dębicy sklep modelarski (nazwę pominę). Kto był i miał do czynienia z tym ,,sprzedawcą'' to wie. Po dojściu pod sklep w godzinach rannych (jeśli jesteś zwykłym modelarzem) czeka cię ,,miła na dzień dobry niespodzianka'' . Na kratach widnieje napis że klientów indywidualnych przyjmujemy po 15 natomiast hurtowników do 15 (czy coś takiego). Jest jedno zapytanie na wstępie, na jakiej podstawie rzekomy sprzedawca jest w stanie wywnioskować kim ty jesteś ?hurtownikiem czy modelarzem zwykłym?. Ale przejdę dalej ;jako że byłem w godzinach rannych ,,sklep był domknięty tylko kratą" więc otworzyłem je by zapytać się o coś . Siedzący za stołem powitał mnie stekiem wulgaryzmów typu co to za chamstwo itp. (dobre). Zatkało mnie, zresztą widok pieniącego się kogoś tam za stołem każdego by zatkało. Dlatego też drodzy modelarze bez jakiegoś psa obronnego typu doberman czy owczarek niemiecki nie radzę podchodzić a tym bardziej nie dotykajcie krat. Moja noga zresztą tam już nie postanie a kolegów modelarzy których znam ostrzegę. Lepiej robić zakupy gdzie indziej a przynajmniej nie będziecie wyzwani od najgorszych przez jakiegoś buraka który uważa się za sprzedawcę.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.