Jump to content

Lucas HS

Members
 • Content Count

  2,284
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Lucas HS

 1. Niee, gitara z modelarstwem zupełnie się nie wyklucza. No może finansowo ograniczyła budżet modelarski. Ale nie o to chodzi. Samo modelarstwo przestało mnie tak pociągać :(. Wiecie co jest najważniejsze? Co mi zostało?

  Te umiejętności, obycie manualne, cierpliwość, dążenie do perfekcji, umiejętność walki z samym sobą i inną oporną materią. Myślę, że to głównie o to chodzi w tym całym modelarstwie. Dlatego ja nie wypisałem modeli z mojego życiorysu. To mi zostanie na zawsze. Po prostu przez dłuższy czas nic nie zbuduję... A tak przynajmniej mam kasę na to, co aktualnie mnie "kręci". Troszkę zacząłem grzebać w budowie efektów gitarowych:

  14092011160.jpg

 2. Przykro mi to stwierdzić, ale tak :(. Sami widzieliście częstotliwość aktualizacji. Każda z nich robiona byłą raczej z powinności, niż chęci. Młody jestem, nawet niepełnoletni jeszcze, w tym wieku tak to jest. Ale nie wierzę żebym miał nigdy nie zacząć dłubać na nowo . Spokojnie, najważniejsze, że Wy chcecie kleić i kleicie. Ja oddam się na razie innym rzeczom!

 3. I co, będziesz się spinał o jedno głupie słówko napisane w INTERNECIE, żeby przy okazji sobie wykonawcę powychwalać i pochwalić się, że go znasz? To tylko forum, tylko jedna wypowiedź, możliwe, że napisana na szybko. Tym bardziej nie powinna była tak Cię zaboleć, że także aprobowała twórczość autora.

   

  hehe, a teraz sam jak debil się spinam na forum...

 4. Nowy wiatrochron wklejony i zamaskowany, otwierana osłona zamaskowana od wewnątrz i zewnątrz. Chcę dorobić jej parę detali od wewnątrz. Wloty powietrza zakleiłem kawałkami masy modelarskiej, żeby nakleić na nie osłony (oryginalnie z jakiegoś materiału), które wykonam z folii ołowianej.

  IMG_8588.jpg

   

  Główna część osłony oczywiście przyłożona na sucho.

 5. Cóż, sami tego chcieliście!

  IMG_8584.jpg

  IMG_8585.jpg

   

  Parę miesięcy temu firma "Dream" przysłała mi nową owiewkę do Gripena. Od poprzedniej aktualizacji minął prawie rok, musiałem czekać... na wenę. Tak, odechciało mi się na długo, ale powracam ;-). I nie obiecuję już, że skończę go szybko, bo w tej kwestii nie można na mnie polegać .

 6. Schodki są i nie ma co się oszukiwać, ale jest metoda. Po bezbarwnym przeszlifuj to miejsce papierkiem 2000 wodnym. Ważny jest lakier bezbarwny przed tą czynnością, bo inaczej możesz powyrywać kawałki farby. Ta metoda da Ci na pewno satysfakcjonujący efekt i IDEALNIE gładką powierzchnię

  Wykombinowałem ten patent przy okazji malowania krzyży na moim messerku:

  IMG_5821.jpg

  xxx%2520002.jpg

 7. Żartujesz, połowy nie mam za sobą ;-).

  3 zaczęte, nieproste modele. Zero weny, obciążenie psychiczne i ból jak widzę, że się marnują. Chętnie skończę model Strata, ale do kotka nie mam już serducha, przykro mi :(. Może faktycznie kiedyś by mi wróciło, ale równie dobrze mogę z czystym sumieniem trwać do tego czasu, mieć grosza na wydatki muzyczne, a kiedyś zrobić inny ;-). Samego wildcata jako takiego też nie uwielbiam. Przecież nie rzucam modelarstwa, do takich rzeczy prędzej, czy później się wraca. Ale po co denerwować się z każdym spojrzeniem do szuflady, jak można mieć X% więcej do nowej gitary?

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.