Jump to content

Spotter

Members
 • Content Count

  1,975
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Spotter last won the day on March 27

Spotter had the most liked content!

Community Reputation

37 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spotter

  Farby tamiya

  Warszawa, stolica znam, ale stolyca??? Nie znam. A w jakim to kraju? Bo wiesz, w Polsce mamy dostęp do przeróżnych wyszukiwarek internetowych, które pomagają znaleźć informacje jakie szukasz. Ale U Ciebie chyba o nich nie słyszeli.
 2. Olejami się nie wyciągnie wszystkiego. Kolor bazowy dobrze zmodulowany, przy odpowiednim nakładaniu kamo może sprawić, że plamy nie będą wymagały aż takiej ilości pracy. Szukanie skrótów ma sens tylko wtedy, jeżeli efekt będzie lepszy od drogi tradycyjnej. W tym wypadku gdyby Łukasz nie zrobił tej modulacji, model stałby się monotonny. A tak żółty się wybija spod kamo i nadaje smaczku.
 3. Z dziurą miałem to samo. Poxipol do załatania dziury a na to dobra taśma. Działa. To tak jakbyś chciał to naprawić, albo kupujący.
 4. Noo, jeżeli się Tobie podoba, to chyba najważniejsze, prawda? Przynajmniej tak powiadają. Ale dla mnie, jeżeli wstawiasz coś na forum, bądź gotów na krytykę. Uwaga, oto ona: model jest okropny! Pomalowałeś go w jeden dzień, a to świadczy o tym że się spieszyłeś. Wygląda jak ciemna plama uwalona pigmentami. Nie ma co więcej pisać, bo nic się nie podoba. Nie raczyłeś nawet poczytać wcześniej forum, bo inaczej byś wiedział, że pigmenty po fixerze zanikają. Podsumowując, to przed następnym poczytaj forum i przed zrobieniem czegoś pytaj!
 5. Naprawdę, tylko z pigmentów nie jesteś zadowolony?
 6. Mówię, możliwe że to światło zagrało i sprawiło, że wygląda jakby tam była szpara.
 7. Faktycznie, wcześniej tego nie zauważyłem. Małe szlifowanie by się przydało.
 8. Nie wiem sam do końca, ale coś mi się nie podoba łączenie przedniego oszklenia z kadłubem na dole. Ta krawędź jakaś taka ostra i ta szpara. Może to tylko światło, ale to mi nie leży.
 9. Już Ci pisałem o tych rysach. Do poprawki marsz!!!
 10. To może byś coś pokazał poza pudełkiem?
 11. Spytaj Cooper'a. On lutuję Dremelem na gorące powietrze. No ale pytaj na drugim forum, bo tutaj się nie udziela już.
 12. Brzydzenie w trakcie. Jeszcze nie jest skończone, ale nie powiem, żebym lubił ten etap. Robię go trochę jak we mgle. Niby wiem co i jak, ale nie do końca wiem jak. I tak trochę eksperymentuję. Nie wiem czemu na zdjęciach układ jezdny wyszedł na rdzawy, bo kolor jest taki sam jak przód wanny. Te same siuwaksy, te same pigmenty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.