Jump to content

Spotter

Members
 • Content Count

  2,376
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Spotter last won the day on September 15

Spotter had the most liked content!

Community Reputation

212 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1,722 profile views
 1. Ale rób krok po kroku i czekaj. Zobacz jak wyjdzie. Nie spiesz się. W międzyczasie zacznij zabawę nad innym modelem. Ja mam na lakierni i warsztacie po jednym modelu. Gdy na lakierni mam etap, że pracuję tylko z 30-40 min i muszę czekać do następnego dnia, to siadam na warsztat i buduję.
 2. O zdobycznych wiedziałem. Ale o tym że po wojnie u nas służyły to już nie.
 3. To że większość ramek jest stara nie ma znaczenia, o ile jest to dobrze wykonane. Sklejałem Tamkę, która oryginalnie była zrobiona w 1976 zdaje się a jakość nadal bardzo, ale to bardzo zadowalająca.
 4. A żebyś wiedział😂🤣 Ciągle tylko wybrzydzam i narzekam😉
 5. Fajnie całkiem wyszedł, ale wieża wygląda jakby dopiero co z myjni wyjechała. Czemu ta antena tak dziwnie biała jest?
 6. Model bardzo ładnie zrobiony, ale washa mu ewidentnie brakuje. Przez to wygląda jak super zabawka.
 7. No wygląda to jak kurz, a nie jak farba. Zepsułeś to. Szkoda.
 8. Szoknęło mnie, bo nie miałem pojęcia że WP miało na stanie Pz. IV. Fajny temat. Pomijając kwestie merytoryczne, to sam model za ciemny, monotonny, brak wyciągnięcia detali.
 9. Generalnie kładź co chcesz, nic już tego modelu nie uratuje. Niesamowity odkurz i zacieki przy malowaniu kamo. Za duże ciśnienie, za gęsta farba.
 10. Cztery wieczory i jedna gąska zrobiona na gotowo. Wiem, zazwyczaj robi się dwie od razu. Ale jakoś czas mnie gonił i jakoś tak na pewny etapie musiałem skończyć po jednej, więc już tak to później pociągnąłem. Druga się zrobi w swoim czasie.Cztery wieczory i jedna gąska zrobiona na gotowo. Wiem, zazwyczaj robi się dwie od razu. Ale jakoś czas mnie gonił i jakoś tak na pewny etapie musiałem skończyć po jednej, więc już tak to później pociągnąłem. Druga się zrobi w swoim czasie. To są rozmyte splashe. Pigment poszedł na sam dół i tak mi się nie podobał efekt, że go olejami zakryłem.
 11. Hahaha, Dragon, albo Cyber-Hobby (jeden pies) właśnie tak ma. Że w pudle masz możliwość zrobienia kilku różnych wersji danego pojazdu i daje ci masę części, co samo w sobie nie jest złe. Niestety w instrukcjach nie powiedzą ci jasno, że np. wersja A to część X, a wersja B to część Y. Tutaj, jeżeli ważna jest dla ciebie poprawność historyczna, to poproś o pomoc Krzyśka meser262. On już ci pomoże.
 12. Niezła kolekcja. I jakby to powiedzieli anglojęzyczni, very crispy photos.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.