Jump to content

Spotter

Members
 • Content Count

  2,753
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Spotter last won the day on January 28

Spotter had the most liked content!

Community Reputation

366 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

3,001 profile views
 1. Podoba mi się. Muszę wpisać na listę Must Have.
 2. @TAWNa zdjęciach tak to wygląda, bo aparat i obróbka rozjaśniła zdjęcie. Baza sama w sobie jest dużo ciemniejsza niż to widać na zdjęciu. Rozjaśnienia będą mocne, ale pamiętaj że dojdzie kamo w chmurki, więc to i tak potem zostanie zamalowane.
 3. W przerwach technologicznych malowania Sextona zabrałem się za składanie Steyerka. Jak ja uwielbiam Tamkę. Rachu ciachu i podwozie złożone. Z nadwoziem nie pójdzie już tak szybko, bo jak wspominałem dojdą blaszki. A te zawsze spowalniają budowę. Ale nie ma co się spieszyć, bo lakiernia zajęta i szybko się nie zwolni.
 4. 10 dni się chrzaniłem z maskowaniem, złożeniem Friuli i pomalowaniem bazą pojazdu. Masakrycznie długo. No nic, kilka zdjęć z czysto kronikarskiego obowiązku. Po podkładzie i po kolorku pod oznaczenia pułkowe i bateryjne: Tutaj drugi kolorek do oznaczeń: No i położona baza: Teraz największy fun jakim jest malowanie całości, potem dojdzie kamo w chmurki.
 5. @7urgenJa od zawsze się interesowałem umundurowaniem, ale niestety nie wnikałem tak głęboko jak ty czy inni detaliści, którzy widzą nie ten zasobnik z jakąś bluzą itp. Ale podstawy, stopnie itp znam
 6. No no... zaczyna nabierać kształtów. Kolorystycznych oczywiście
 7. Mocno ściurany, nie jest źle. Trochę monotonny i szarobury się zrobił. Brudzenie zabiło troszkę życia w nim, ale potencjał jest.
 8. Baza sama w sobie wyglądała jakby już miała kamo, a kamo z odkurzem i to momentami niemiłosiernym.
 9. Nie powiedziałem że to zły kolor. Tylko że ci daleko do niego.
 10. To bardzo ci daleko do takiego koloru.
 11. Nie do końca rozumiem czemu ten jeden koniec liny jest luzem i wisi. Obydwie są ładnie i poprawnie ułożone, więc kłóci mi się to z myślą, że nagle ktoś zapomniał zapiąć ostatnią zapinkę. Poza tym fajny model, czekam na malowanie.
 12. Generalnie raz do roku klub Scalefun organizuje ogólnokrajowe spotkanie modelarskie w Łodzi. Wynajmujemy salę i zjeżdżamy się w piątek, wracamy do domków w niedzielę. Przez cały weekend można posklejać, pogadać o modelach, powymieniać się doświadczeniami, napić się ... oranżady Wiele osób sobie to ceni. Udział jest bezpłatny, trzeba tylko pokryć koszty najmu sali oraz nocleg i wyżywienie. Także każdy, kto ma ochotę dołączyć, niech śmiało wpada. Więcej info mogę udzielić na PW.
 13. Całkiem fajny. A KM to zestawowy czy waloryzacja? Jeżeli tak, to jaka?
 14. Chyba można powiedzieć że budowa w końcu zakończona. Zostały mi w sumie do złożenia jeszcze tylko Friule i kilka dupereli. Ale poza tym koniec! Poniżej w całej swojej okazałości. Działo jest pomalowane tylko bazą i można zobaczyć, jak nudno i nijako wygląda w porównaniu do zmodulowanego wnętrza. Gdyby cały pojazd tak wyglądał, byłoby strasznie nudno i nieciekawie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.