Jump to content

Spotter

Members
 • Content Count

  2,837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Spotter last won the day on April 27

Spotter had the most liked content!

Community Reputation

428 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

5,134 profile views
 1. Nie ma to jak kryptoreklama. Ale model fajny.
 2. Gąsienica dalej słabo wygląda. Za bardzo napięta. To strasznie się rzuca. Dodatkowo ta lina jakby podpieprzona ze stoczni albo pomylona skala. Samo malowanie i brudzenie jak najbardziej ok. Podoba mi się. Na dodatek nie masz odkurzu, więc widzę że to fajnie opanowałeś. Brawo.
 3. Takie sprężyny wyglądają znacznie lepiej niż te co dała Tamka, więc nie narzekaj. Look +100%
 4. Ty wiesz ile ja różnych odcieni nawaliłem na te gąsienice? Nie wiem czemu tego aż tak nie widać na zdjęciach. Ale ok, postaram się troszkę to jeszcze poprawić.
 5. Generalnie pojazd uważam praktycznie za (prawie) ukończony. Zostało mi jeszcze kilka dupereli oraz dodatki, jakaś pacynka itp. Nie mniej z malowaniem i brudzeniem chcę pozostać już na tym, co widać na zdjęciach poniżej. Jak macie jakieś sugestie, to pisać teraz. Później to będzie za późno, bo tych co w galerii z zasady już nie poprawiam.
 6. Tam gdzie chcesz umieścić masę, zwilż powierzchnię. Powinno złapać.
 7. Ogólnie nie jest źle. Na pewno nie jest nudny czy monotonny. Pomijam kwestie merytoryczne, bo tych w większości nie widzę. Jednak bardzo mi się nie podoba brudzenie a dokładnie to błoto. Ten etap może się wydawać prosty, bo od tak gdzieś się zabłoci i będzie ok, ale w gruncie rzeczy jest bardzo trudny. U ciebie niestety wygląda to słabo. Zwłaszcza te poziome splashe. Jakby ktoś go obrzucał błotem a nie powstały w trakcie użytkowania. W trakcie jazdy pojazdu błoto się rozpryskuje, tworzą się smugi itp. Weź jakąś naostrzoną wykałaczkę i spróbuj je rozdrobnić, troszkę pousuwać, aby nie rzucały si
 8. Dziękuję. @GrzesNie, nie za duże zamieszanie. Bo jeżeli ktoś bezprawnie użył mojego (lub kogokolwiek innego) zdjęcie, to nie można pozwolić na powielanie tego. Potem ktoś z tej strony ściągnie zdjęcie, pokaże gdzie indziej i dalej się to rozprzestrzenia. A osoby rozprzestrzeniające zazwyczaj są nieświadome współudziału w czynie zabronionym i odpowiadają za to finansowo. Mój kumpel raz tak się wkurzył, że wytropił cały łańcuch i pociągnął ludzi do odpowiedzialności. Skończyło się to na x wezwań do zapłaty, 2 rozprawami i komornikiem. Ja podchodzę na luzie i proszę tylko ab
 9. @kopernikTak, ja jestem autorem. I zdziwiło mnie, że nie ma paska na dole. Bo zdjęcia publikowałem głównie na Airliners.net oraz trochę na Jetphotos.net. Jeżeli zdjęcie pobrałeś z innej strony, proszę o namiar, bo zapewne znajduje się tam nielegalnie. Do ciebie pretensji nie mam, bo skąd mogłeś wiedzieć, że ktoś je wykorzystał bez mojej wiedzy. Nie mniej proszę abyś usunął to zdjęcie i podmienił je z Airliners.net, na zdjęcie z paskiem.
 10. @kopernikKrótkie pytanie: czemu zdjęcie policyjnej Kani jest bez paska na dole wskazującego źródło oraz autora? U kolegi Mitrandir zdjęcie jest z paskiem.
 11. Maciek, miewałeś gorsze modele. Ale to nie znaczy, że ten jest zły. Wyszedł dobrze, ale miałeś też lepsze u siebie wykonanie. Tutaj mi się najbardziej nie podoba brudzenie układu jezdnego. Jest jednorodne i nudne. Samo malowanie kamo wyszło ci bardzo dobrze, szkoda tylko że bazy nie pokusiłeś się odważniej zmodulować. Ale ogólnie nie jest źle. Idziesz z każdym modelem w dobrym kierunku.
 12. To jest żart, prowokacja czy elementarny brak umiejętności? I pytam na serio a nie złośliwie, bo nie wiem jak to powyżej traktować.
 13. Czy ja dobrze widzę, że taśma z nabojami sterczy jakby zażyła viagrę? Karabiny na podłodze wyglądają jakby były umazane jakąś mazią przezroczystą. Bieżniki kół bardzo nierówno pomalowane. Ogólnie jedyne co mi przypadło do gustu to drewniana podłoga.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.