Jump to content

Spotter

Members
 • Content Count

  2,020
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Spotter last won the day on October 5

Spotter had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. Zakładam, że to były przeróbki polowe, a nie standardowe wyposażenie. Więc czego byś nie zrobił, będzie dobrze.
 2. Swój pierwszy model dostałem w wieku 7 lat. I tylko klej do tego. Wycinanie jakimś nożykiem plus stary pilnik od mamy. Bez malowania, bo to wtedy za trudne. Dlatego moim zdaniem kup coś, czego nie trzeba malować. Znajdź coś, co plastik ma we właściwych kolorach, kilku, że po złożeniu wystarczy nałożyć kalki i gotowe. Jeżeli złapie bakcyla, to potem poziom trudności będzie wzrastał.
 3. Wygląda całkiem fajnie. Ale faktycznie, ułożenie figurek mi nie leży. Oficer się wydziera a łysy ma to gdzieś, sztyfciarz coś gada do chłopa a ten się stawia (pozycja z założonymi rękoma), zaś baba opierdziela Niemców że jej przed domem zaparkowali. Niemcy wtedy wpadali i brali jak swoje, nie przejmowali się ludnością cywilną. Wywal cywili, ułóż germańców tak aby słuchali oficera i będzie lepiej. No i zamień łysego na jakiegoś innego. To jest początek wojny. Wszyscy w pełnym umundurowaniu i rynsztunku wtedy byli i raczej nikt by sobie nie pozwolił na chodzenie bez hełmu.
 4. Nie bój się kontrastów. Więcej rozjaśnień. Inaczej wszystko później zniknie.
 5. Qrcze, trochę ciemne te zdjęcia i ciężko to dobrze ocenić.
 6. Model i zdjęcia słabe. Błoto bardzo słabo wyszło. Napaćkane bez ładu i składu, w niektórych miejscach jakby ktoś szmatą pojechał po nim. Jeszcze sporo pracy przed Tobą.
 7. Jaka to skala? Bo wygląda jak zabawka. Poza tym strasznie się błyszczy. Aż za bardzo. Z suchym pędzlem na krawędziach trochę przesadziłeś. Tyle widzę, bo zdjęcia niestety ale tylko pogarszają sprawę.
 8. To błoto strasznie monotonne, nudne. Wygląda na mokre błoto ale schurzenach jest jasne, jakby już suche. Dodatkowo z przodu strasznie mocno odcięte. Jest pod spodem wanny a na przodzie prawie nic nie ma. A powinno trochę być. Jakiegoś przejścia brakuje. Z tyłu to samo. No i jeszcze ta prawa gąsienica. Coś jakby krzywo jest.
 9. No na tym nosie ten niebieski słabo Ci wyszedł. Masz schodkowanie o którym mówiłem.
 10. Nikt cię nie podpuszcza. Za cienki bolek jesteś na czwartego. I tyle.
 11. Ty już wiesz gdzie najlepiej potrenować 😉
 12. Zapewne w jakimś pudełkowym. Zachęcają mnie do zrobienia Polskiej wersji, ale to wymaga przeróbek. A ja nie lubię przeróbek. Chyba że różnice są tak małe, że i tak walną polskie kalki😁
 13. Moja obecna sytuacja w modelarni pozwala mi na to aby jednocześnie tworzyć dwa modele, więc zanim zakończy się w 100% Pz. III, która jest w lakierni, na warsztat trafia ta oto Valentyna: Prace już się rozpoczęły, ale z etapu budowy raczej mało będę pokazywał. Z dodatków planuję tylko Friule, zestawową metalową lufę i wymienię lufę wieżowego KM'u. Ten na wieży jest bardzo przyzwoicie wykonany, więc zostaje. Poza tym nie znalazłem innych, dedykowanych dodatków. Jeżeli ktoś gdzieś jakieś uwagi, porady itp, to pisać.
 14. Już się wziąłem, ale jeszcze nie zdążyłem założyć warsztatu, Moja obecna modelarnia pozwala mi na pracę nad dwoma jednocześnie Sprawdzałem waszą czujność 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.