Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Posts posted by KRL


 1. 5 godzin temu, Mitrandir napisał:

  Darlu, co to takiego ten NMF...?  Używasz już któryś raz skrótu, ale nie znalazłem nigdzie rozwinięcia 🙄

  Widzę że już odpowiedz padła, faktycznie coraz częściej pojawiają się zapożyczenia z języka angielskiego po naszemu było by NWM.

   

  4 godziny temu, Bengal napisał:

  zajefajny :)

   

  Dzięki


 2. Koleżanki, koledzy mam całą piwnicę pudełek po rożnych modelach głównie lotnictwo współczesne ale nie tylko skala 1:24, 1:32 i 1:48 są pudełka + resztki ramek głównie uzbrojenie jeżeli kogoś by interesowała taka skarbnica to łącznie są to resztki po ok. 80-100 modelach.

  Oczywiście oddaje za free od razu dodam że nie mam czasu na przeszukiwanie i wyciąganie elementów jeżeli ktoś chce może zabrać całość niestety muszę się pozbyć tej skarbnicy ze względu na przeprowadzkę mam czas do końca tygodnia.

  Więc zapraszam na łowy jeżeli ktoś potrzebowałby jakiś elementów uzbrojenia czy innych wózków z zestawów itd..

   


 3. 21 minut temu, Juffre napisał:

  Jakich farb użyłeś do pomalowaniu metalowego wykończenia?

  Zapewne moja odpowiedz nie wiele wniesie ale może jednak coś.

  Nie używam produktów modelarskich tylko PPG Envirobase lub Sikkens Autowave w tym wypadku wszystko się sprowadza do odpowiedniego tła i jednego koloru który nazywa się Liquid Metal.

  tt7bi3V.jpg?1

   


 4.  

  F-86D Kitty Hawk skala 1:32
  Model KH to jak najbardziej typowy model tej firmy pocięty na kawałki bez sensu i pomysłu będę obstawał przy swoim że zasada jest jedna jak największa ilość części.

  Mimo wszystko model dość dobrze spasowany jednak osoby które nie lubią odtwarzania linii podziału i nitów powinny zastanowić się nad ewentualnym wzięciem na warsztat tego modelu.
  Dodam jeszcze że instrukcja do budowy także typowa dla tego producenta części opisane jako E w rzeczywistości są na ramkach G ale to już standard.

  Model wykonany bez dodatków prosto z pudła.

  lZlgBvk.jpg?1HoiQXPs.jpg?1e5qB9Od.jpg?18OPXuvK.jpg?1Zj1HYE0.jpg?1MZUQETV.jpg?110ZWHio.jpg?14R5AEoJ.jpg?1P2xuVZk.jpg?1

  • Like 3

 5. P-47D model od Kinetic skala 1:24

  Tym razem prezentuję model w wykończeniu  NMF.

  O samym modelu nie napiszę zbyt wiele nie jest problematyczny w złożeniu, odnośnie jakości i detali mam wrażenie że modele w skali 1:32 prezentują lepszy poziom.

  Jedno jest pewne na ten model potrzebna jest spora półka.
   

   

  MwiHCSh.jpg?1qf7etMO.jpg?1GyBPjFh.jpg?1TQWLiO6.jpg?1DAtXorU.jpg?14SrF3cY.jpg?102nFPeP.jpg?1TfYkd9w.jpg?1lElxYAg.jpg?1Cs2GREL.jpg?1

  • Like 8

 6. 3 godziny temu, kolan napisał:

  Coś nowego powinno się już pojawić :) minęło 6 dni od ostatniego

  😄 W ten weekend mam przerwę przez najbliższe dwa tygodnie przygotowuje się do wyścigu więc muszę poświecić czas na trening ale później na warsztat biorę P-47.

  • Like 1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.