Jump to content

KRL

Moderators
 • Content Count

  2,140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Posts posted by KRL


 1. Widzę że będę w mniejszości  a może nawet osamotniony😃 ale tylko w kwestii tego samolotu jest zwyczajnie paskudny i to w najwyższym stopniu. Ale praca modelarska na fantastycznym poziomie szczere gratulacje.

  • Like 1

 2. Wiem, długo ale to naprawdę trudny model. I zdecydowanie nie polecam no chyba że ktoś lubi dłubaninę. Ale kalki są do wyrzucenia, zastanawiam się  jak ktoś wpadł na pomysł by do czarnego malowania zrobić czarne napisy?


 3. 3 minuty temu, Hello napisał:

  Nie przesadzę jak zapowiem galerię na 15 lutego 2020 😎😎 ?

  Pozdrawiam Hello

  Obawiam się że nie potrzebuję aż tyle czasu. 😀Natomiast mogę obiecac że galerii nie będę już umieszczał na forum. Może dwie fotki w portfolio.

  • Sad 1

 4. 1 minutę temu, Hello napisał:

  Coś więcej , jakie malowanie ? I żeby znowu nie pytać drugi raz , jakieś zdjęcia już masz pierwowzoru ?

  Pierwsze wrażenia- typowy model KH, krótko mówiąc co da się podzielić na 2 podziel na 6.

  W kwestii zdjęć pierwowzoru, zdjęć brak.

  • Like 1

 5. 1 minutę temu, tomcatsky napisał:

  Ja nie napisałem, że konfiguracja nie występowała w ogóle na Tomcat-ie.

  Chodzi mi o konkretne malowanie, vs okres użycia tej maszyny.

  Przepraszam źle  zrozumiałem w tej materii niestety nie mogę się wypowiedzieć ponieważ nie mam wiedzy, więc byłoby to opowiadanie głupot a tego robić nie chcę.

   


 6. MiG-23MF "122" Trumpeter 1:32

  O modelu nie ma sensu pisać jest dobrze znany, nie należy do zbyt łatwych do sklejenia ale nie należy też do sprawiających nadmiernych problemów ot typowy model Trumpetera. W kwestii wad merytorycznych to ja ze swoim pudełkowym sklejaniem się nie wypowiem.

  Ponieważ w moim podejściu do modelarstwa jest to bez znaczenia.

   

  ObG7ixK.jpg?1RTFZmak.jpg?1VrxtSVF.jpg?1xM0aSMA.jpg?12TYavcc.jpg?1ea9yD9K.jpg?1lZddpCg.jpg?1TjqLsPM.jpg?1

   

  • Like 8

 7. W dniu 22.01.2020 o 23:19, tomcatsky napisał:

  Sytuacja w przyrodzie występuje (a raczej występowała), także nie zawsze CAGi lub XO mają wypucowane maszyny. Jak jest rejs bojowy, to się trochę styrają :)

  Jest to co prawda galeria, ale mam uwagi do konfiguracji raczej - w tym okresie raczej taki przegląd pocisków nie występował.

  Tu config z Lantirnem, 1 x AIM-54, 1x AIM-9 i jakaś bomba byłby bardziej prawdopodobny :)

  Malunek przedni.

  Korzystałem ze zdjęć podesłanych przez zamawiającego który dokładnie  taką konfigurację wybrał i jak twierdzi nie była niczym niezwykłym dla wersji A i wersji B podobno inaczej sytuacja się przedstawia w wersji D

   

  SRF3vvx.jpg?153H4hGX.jpg?1zgCDxhb.jpg?1vrSHYRK.jpg?1

   

   


 8. Kalki dostarczył zamawiający, niestety modele już poleciały więc i reszta kalek została spakowana ale jak jak dobrze kojarzę to marka CRM

  Do wersji A to był pełen oryginalnie zapakowany arkusz do wersji B kalki były powycinane więc nie wykluczam że pochodziły z rożnych zestawów tym bardziej że ewidentnie różniły się papierem.

  U2tC9pl.jpg?1


 9. Niestety ze względu na źle wytrawione musiałem je tak umieścić po prostu nie zauważyłem tego przed malowaniem że jest przesuniecie po malowaniu nie było już możliwości przerycia linii od nowa.

  Co do kocurów brudasów kilka fotek poniżej.

   

  rdp1ZUu.jpg?1MbriNnA.jpg?1JzBhE9F.jpg?1bD55kV8.jpg8GWYDCK.jpg?1Nz40uDe.jpg?1p1ddT1Z.jpg?1XC5mqCr.jpg?1svYisgQ.jpg?19dIfcJi.jpg?144JbRLy.jpg?1o5eZVIX.jpg?1t78RuMI.jpg?1EpGLHdf.jpg?1oy2QeAE.jpg?1lpYCOrV.jpg?1DxadaVU.jpg?1BGFUDSw.jpg?110irsBQ.jpg?1TkthEf8.jpg?1KKOyZrq.jpg?1LdCAixr.jpg?1SbvOZ40.jpg?1A48d6Vu.jpg?1axrYfsn.jpg?1FGm5nxM.jpg?1kWYVqKh.jpg?18E0In4C.jpg?1wOrijIN.jpg?1ASENwJZ.jpg?19JVZhNn.jpg?1ka0Hbuk.jpg?2

   


 10. Część druga serii "kocurów" i zarazem mój  pierwszy ukończony model w 2020 roku.

  Zakończyłem rok 2019 modelem F-14A otwieram kolejny rok modelem F-14B
  Ponieważ model zamówiła jedna osoba to założenia jak poprzednio są identyczne model ma przedstawiać mocno wyeksploatowanego kocura z tą jedną różnicą że tym razem F-14 ma klęczeć.

  Dodam od razu że mimo iż pozycja jest do startu to zamawiający powiedział że nie ma mowy o wsadzaniu do środka plastikowej załogi.

  Model Wygląda tak:

  GBau8kN.jpg?19BAtG1s.jpg?1dg5gkpw.jpg?1R6egCIn.jpg?1xaLiafN.jpg?2E9SxtN2.jpg?1HyUdxVc.jpg?1n9v93W4.jpg?1hdW8pup.jpg?1ujj78dd.jpg?19SvguGv.jpg?1

  • Like 5

 11. A mnie się wydawało że zdjęcia są całkiem ok. Niestety teraz już nic nie zrobię modele są spakowane do dalekiej podróży ale na sąsiednim forum zwrócono mi uwagę że to może być wina ustawień w samym telefonie.

  Faktycznie sprawdziłem i ustawiona była niska jakość tak by pliki zajmowały mało miejsca 1024 x 768 przy drugim z F-14 w wersji B zdjęcia w portfolio zmieniłem te ustawienia mam nadzieję że teraz będzie lepiej. 

   


 12. 1 minutę temu, mig napisał:

  Tempo budowy ekspresowe. Jak sobie radzisz z farbami?  jakoś je suszysz dodatkowo?

   

  Nie, nie suszę dodatkowo. Używam  innych produktów które nie pochodzą z rynku modelarskiego tylko produktów takich jak używane są w przemyśle  napraw samochodów (oczywiście wodorozcieńczalnych)  zwykle z aktywatorami.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.